Ce parere aveti de MONICA GABOR si IRINEL COLUMBEA

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

o sa ma duc sa imi gasesc si eu un irinel ca vad ca la fiecare categorie gasesc acelasi subiect!

adevarul e ca e o arta sa stai cu unu ca el..parol...

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anderra spune:

quote:
Originally posted by laura_dimitris

M-am uitat si eu aseara la emisiune. Vreo 5 minute! Timp in care ei au tot mancat. Si parca au mormait ceva dar, nu am inteles ce. Intrebarea mea ("pe bune " sau retorica!): Fata asta - Monica - mananca urat tot timpul sau am prins-o eu aseara intr-un moment in care ii era - extraordinar de foame ????
In alta ordine de idei.... mi se pare frumusica!!!

Laura mama lui Dimitrakis



Intre noi fie vorba , asta am remarcat si eu de cate ori am dat peste ei de atata ori hormonica infuelca cu o pofta nebuna .. de am crezut ca nu a mai vazut mancare in viata ei ,are un stil ciudat de a manca,plus ca am impresia ca mananca mereu , chiar ma gandeam : ori are metabolismu bun ori dupa aceea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

"Intre noi fie vorba , asta am remarcat si eu de cate ori am dat peste ei de atata ori hormonica infuelca cu o pofta nebuna .. de am crezut ca nu a mai vazut mancare in viata ei ,are un stil ciudat de a manca,plus ca am impresia ca mananca mereu , chiar ma gandeam : ori are metabolismu bun ori dupa aceea"



M-am linistit!
Am crezut ca mi se pare mie si ca sunt rautacioasa ca mi se pare astfel....




Laura mama lui Dimitrakis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty_nic spune:

Ca sa va spun drept aseara eram intr-o stare si cum nu aveam somn, m-am uitat la emisiunea cu pricina cca 15 minute si tot ce-am inteles eu este ca tipa este complexata, mai inalta, mai slaba si mai prezentabila ca ea putine sunt pe lumea asta, are un sinctir pe ea si o atitudine de mare doamna cu pretentii pe care-l afiseaza pe unde si cum poate. Iar Viri este mult prea inalt in gandire (ca doar nu la stat) si prea in rezonanta pe toate undele cu Hormonica, incat aproape tot ce discutau se termina la jumatatea frazei sau propozitiei in "stii tu", "intelegi...","cine vede oare intelege ceva?" etc. de m-am scarbit la maxim.
Cu toate pretentiile ei de "buna", mie mi se pare ca in afara de fatza si sani, arata chiar naspa. La fatza este dragutza(depinde de gusturi, intradevar), iar sanii sunt cam fara cusur. Si credeti-ma ca sunt genul de femeie care atunci cand vede o alta femeie care arata bine sau este frumoasa o spun in gura mare, i-o arat sotului si fac aprecieri femeilor frumoase.


Poze
Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in
momente care iti taie rasuflarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

Deci nu numai mie mi s-a parut ca Monica infuleca aseara! Si cat de plictisita era cand bietul Virinel debita ineptiile alea despre ciorchinei!


Anka si Ubitu (26.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

kitty, sunt frumosi sanii siliconati, asa-i? :)

Nu certati copiii cand viseaza!
Copiii
Noi doi
Mitele iubitele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty_nic spune:

quote:
Originally posted by craciunitza

kitty, sunt frumosi sanii siliconati, asa-i? :)

Nu certati copiii cand viseaza!
Copiii
Noi doi
Mitele iubitele



Eu ma refer la rezultat. Originea nu o cunosc si nici nu m-a pasionat sa o aflu. De departe sunt frumosi.

Poze
Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in
momente care iti taie rasuflarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Mie nu-mi plac,ma dezgusta
Daca el ar fi un om de rand cu un salar de 4 mil pe luna,Monica ar mai sta cu el?
Daca Monica ar avea 1.60cm si 65 kg,Irinel ar mai fi cu ea?

Din partea mea sa fie sanatosi daca stau din dragoste,daca nu,sa le fie rusine

"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Ce mancau aseara ? Eu cand i-am vazut infulecau -e cuvantul potrivit ridichi cu drob de miel si apoi au cicnit neste sampanie ca sa la baloneze bine. Ce m-a dat pe spate a fost ca nu s-au sters la gura cand au baut sampania , hap ridichea (cumana servita )hap bucatica de dob tot cu furculita ancestrala si apoi ca domnii ...sampanie (o fi fost si Dom sau Crystal de )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

frate la ce ora e emisiunea asta ca vad ca ramasei singura inculta!!

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Mergi la inceput