Ce parere aveti de MONICA GABOR si IRINEL COLUMBEA

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ryokan spune:

Astia doi sunt ceva gen "clovnii satului". Timpul meu e prea pretios ca sa ma uit la ei cum se dau in stamba la televizor.
Ce nu inteleg eu de ce Viri nu a fost saltat de politie pentru relatii sexuale cu o minora ( la fel ca Guru )... ca doar nu o fi vorba de amor platonic intre ei doi.

************************
Puternic nu este cel care ii domina pe ceilalti,ci cel care isi stapaneste furia-Lao Tse

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

chestia e ca fata nu e minora.
asa ca nu are de ce sa-l salte nimeni.



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anderra spune:

La cafea de dimineata, ca sa va luati pastila zilnika de ras ,am pentru voi un link:

http://www.libertatea.ro/index.php?section=articole&screen=stire&sid=154652

Si ca sa va fac curioase pastez un mic "fragment" din articol:
Irinel Columbeanu pare sa stie ca averile mari din... cadouri “reciclate” se fac. Cel putin aceasta pare sa fie concluzia care se poate trage dupa dezvaluirile facute pentru ziarul “Libertatea” de fosta lui prietena, superba Blanche. In fata reporterilor nostri, aceasta si-a recunoscut, stupefiata, blanurile si inelele in fotografiile in care apare Monica Gabor, actuala logodnica a miliardarului. Dupa ce Blanche si Irinel s-au despartit, omul de afaceri si-a luat inapoi frumusel toate atentiile pe care i le facuse frumoasei fete si... le-a refolosit, daruindu-le Monicai, ca doar nu era sa cumpere alte tinute si bijuterii, nu-i asa? Inclusiv inelul de logodna cu care se mandreste acum Monica a apartinut odinioara lui Blanche, care-si aminteste: “L-am primit cadou in urma cu un an, de ziua mea, pe 22 februarie. Implineam 20 de ani”.
Fie ca se afla la balul de absolvire, la botezul ei sau la alte petreceri, Monica Gabor, logodnica miliardarului Irinel Columbeanu, e imbracata in haine scumpe si poarta bijuterii de mii de euro. Toate primite cadou de la iubitul ei. Ce nu stie frumoasa fata e ca aceleasi haine au fost daruite acum mai bine de un an si predecesoarei sale in inima miliardarului, Gabriela Botezat, supranumita Blanche. Celebra rochie Escada cu care Monica s-a afisat la nunta lui Mutu si la balul de absolvire a liceului din Bacau a fost fotografiata de ziaristi prima data acum un an si jumatate la nunta lui Ionut Costea, cumnatul lui Mircea Geoana, unde Columbeanu a fost prezent.

Purtatoarea era nimeni alta decat iubita de atunci a lui Irinel, manechinul Gabriela Botezat. Cu hainele primite de la acesta, Blanche a pozat intr-un calendar dupa ce a devenit castigatoarea titlului Miss Top Model. Fotografiile le prezinta pe cele doua tinere, fosta si actuala partenera ale omului de afaceri, imbracate in aceleasi tinute, unicate ale unor firme de renume international, singura explicatie fiind aceea ca Monica a mostenit garderoba de la predecesoarea sa. Apropiatii afaceristului spun ca si faimoasele inele cu perle si diamante pe care Monica le poarta acum au fost daruite initial in urma cu un an Gabrielei
Cand relatia a luat sfarsit, miliardarul si-a recuperat "atentiile"

Relatia lui Irinel Columbeanu cu manechinul Gabriela Botezat, alias Blanche, a debutat in vara anului 2004 si s-a sfarsit in martie 2005. Dupa despartire, afaceristul a descins in localitatea natala a fetei, Radauti, impreuna cu un alai de bodyguarzi si a incarcat in doua TIR-uri toate cadourile pe care i le-a facut frumoasei blonde pe parcursul unei relatii de mai bine de jumatate de an. Vecinii au asistat stupefiati cum bodyguarzii incarcau in cele doua TIR-uri o masina Mercedes SLK, aparatura din salonul de cosmetica al fetei, haine de blana, rochii, pantofi, sandale, cizme, materiale de constructii s.a. Totodata, Irinel a luat si cele doua garzi de corp care o pazeau pe Blanche zi si noapte si dus a fost.

Ce a facut Columbeanu cu hainele recuperate de la fosta iubita reiese din fotografiile alaturate: le-a daruit noii sale cuceriri.

Pentru a lamuri misterul, am cautat-o pe fosta iubita a miliardarului, Blanche, careia i-am prezentat fotografiile buclucase. Aceasta si-a recunoscut atat hainele, cat si inelele pe care le primise cadou de la Irinel in urma cu un an.

.....restul articolului il cititi voi

la final au si poze: hormonika imbracata in hainele Gabrielei hahaha



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alfio spune:

au aratat la prima tv fotografii cu fosta si actuala dna columbeanu purtand cadourile reciclate :celebrul inel cu perla si haina de blana . da era acelashi inel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

Iar am butonat si am nimerit la NO COMMENT by M.G.
Monica intr-un bar din Paris(in Franta in orice caz) ii zice lu' Viri: "Sunt dezgustata!". "De ce?" intreaba el. Raspuns: "De uratele asta care se cred femei perfecte!"
Acu barfa, barfa, da' ea nu se studiaza nitel? Ca daca o iei la bani marunti..........nu ramane mare lucru. S-o vedem peste vreo 15 ani!

Ps: E senzatie la stiri cum ca poarta hainele lui Blanche, vazand pozele inclin sa cred ca nu prea minte presa.

Anka si Ubitu (26.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Dar,vai,e incredibil..ea care e femeia perfecta!!
I-am vazut in iarna pe Otopeni(citeam mai tarziu in presa ca plecau la Viena) si vreau sa spun ca nu mi s-a parut asa frumoasa.Si au facut un circ de 2 bani amandoi,el sarutandu-i mainile,asta dupa ce au vazut ca lumea se uita dupa ei...Sunt penibili,ce sa mai discutam!

Flori
Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionaina spune:


nu m-am uitat prea mult la emisiunile lor, dar din cat am vazut, mi-am format repede o parere- "clovni pe bani", si bani multi, din pacate.
e dezgustator ce vezi! mosu' chiar nu se vede? si ea, daca stai sa o analizezi, chiar nu e rupta din soare, asa cum se crede.
Faptul ca sparg o gramada de bani prin te miri ce locuri frumoase de pe glob, nu explica comportamentul lor jenant.
dar atata timp cat emisiunea are audienta...rusinea nu e a lor


Ioana & Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, only that the pig likes it.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Cea mai tare faza pe care am vazut-o eu,acum ceva timp,erau nus pe ce plaja,pe coasta de azur sau cam asa,stateau pe sezlong si "discutau":

el:Monica,auzi marea,ce frumos,hai sa sunam pe cineva!
ea:hihihi,pe cine?
el:nu stiu,asa pe cineva,oricine si care crezi ca va fi prima intrebare?
ea:hihihi,ghici unde sunt?
el:nu,altaaa,cand raspunde,zice aloo,eu sa las asa o pauza sa se auda valurile marii,stii si ala o sa zica,da unde sunteti si eu sa-i zic,aaa,la mare...
ea:hihihi,chiar ce misto!



"La vita e bella"
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

quote:
Originally posted by liris

Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, only that the pig likes it.



imi place si varianta romaneasca-"nu te baga in cocina ca te mananca porcii".

pt. ca ati criticat fizicul monicai de parca viri nu se poate afisa decat cu miss univers, vreau sa spun ca fara sa-i fac o analiza la bani marunti o gasesc frumoasa si...proaspata, asa cum numai la 20 de ani poti fi. iri cumpara tineretea, care-nu-i asa?- e nepretuita.

si o caricatura pe prima pagina a "academiei catavencu"-alba ca zapada inconjurata de cei 7 pitici, imagine din filmul lui disney, ii intreaba pe acestia (citat din memorie)-"il cheama irinel pe careva dintre voi?"


Peste 100 de ani nu va conta ce cont in banca am avut, in ce casa am locuit sau ce masina am condus.
Dar lumea ar putea fi diferita pentru ca am fost importanta in viata unui copil.

Mergi la inceput