Ce parere aveti de MONICA GABOR si IRINEL COLUMBEA

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alé spune:

E incredibil zau.
Ma uit acu, singura, ca p-aci nu-i nimenea si ma simt ca-n titanic vals, daca va mai amintiti "inchide soro, radiou' ca parca fac ciorba in biserica". Asa si io, fumez cu nesimtire in biserica in timp ce p-astia ii trec toate apele.

Vaaaai, il sterge pe virinel de traspiratie pe frunteeee. Bai, nu stiti ce pierdeti! Are un cap jumate peste el

Ooooo, si coruuuuu cintaaaaa si popa face vocalizeeeee


Toate lucrurile se intampla cu un scop | Alé

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alé spune:

Hait, are nasa o rochie cu-n imprimeu de mori si-n par un fluturash argintiu din Obeor.


Toate lucrurile se intampla cu un scop | Alé

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

da-ne si noua un link ceva sa ne vizionam si noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

Saraca Moni, i s-a facut rau!!! Poate Dzeu intr-adevar nu doarme si stie ca nunta asta e o minciuna.

edit: a, si apropo sunt f atenti si ei si invitatii la slujba. Toata lumea rade, chicoteste, comenteaza, e tot o miscare in biserica. nici un pic de solemnitate.
"Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alé spune:

N-am link, ca-i la TV . Las' ca gasim poze cit de curind. Io ma pregatesc si io de o nunta si am ratat momentu cu facutu rau la mireasa. Uf, ce-am pierdut.


Toate lucrurile se intampla cu un scop | Alé

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

An si eu o curiozitate, ca nu am fost pe faza de la inceput..au venit si parintii ei la cununie?

POZE
Cristina S.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Charlie spune:


Fetelor eu nu nu sunt in tara sa vizionez tarasenia asta da ce un chef de barfa am... moaaaamaaa !
Faceti-va mila de o biata romancuta din diaspora si povesti-mi si mie niste detalii ! Please..
Sunt rea ? Poate, da astea doi si-o merita ! Si pana la urma asta isi doresc ! Audienta ! No apoi hai sa le-o facem !


------------------------
My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

mai...ar trebui sa gandim si altfel...ei tocmai ce s-au impartasit inainte de slujba ...era nemancata monica, oboseala sigur era..nu mai zic de caldura...nu era loc nici sa respiri in biserica...

sa lasam rautatea la o parte....
o fata bine a spus aici "Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu".....ar cam trebui sa ne dea de gandit nu credeti???

Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

[quote]Originally posted by Crinutz

Saraca Moni, i s-a facut rau!!! Poate Dzeu intr-adevar nu doarme si stie ca nunta asta e o minciuna.

lasa-ne ! lasa-ne ! Esti cumva mama Omida de stii tu ce-i la oameni in casa?

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Cred ca de la raul din biserica i-a amortit neuronul, ca atunci cand aia de la Pro tv i-au luat interviu la stiri (cu o ora inainte de petrecere, ea era in fusta de blugi si maiou ) a zis ca nu e ce si-a dorit ea. Cand reporterita a facut ochii mari si a intrebat de ce, a zis ca ea de fapt nu a vrut sa se marite. Intrebata cine a convins-o: "Irinel Columbeanu" (i-o fi greu sa-l numeasca sot/iubit?), cu completarea: "dar si eu l-am convins pe el, mi-a fost destul de greu" .
Mortali astia de la Pro care au inceput stirile cu imagini de la nunta pe fond "muzical" cu melodia "Se marita Mona mea", cred ca una din primele manele "celebre" veche rau.
Kriss am inteles ca a venit mama ei, singura din familia ei care s-a prezentat.

Cristina si ghighiloi

Mergi la inceput