Ce parere aveti de MONICA GABOR si IRINEL COLUMBEA

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

am auzit ca Irinel ii pregateste o surpriza la 24.00

Am vazut focurile de artificii la stiri, niste inimioare super frumoase

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Surpriza e ca e..insarcinata Monica!!ma gandeam eu de ce au grabit nunta..anuntasera initial ca la sfarsitul verii se vor casatori..

POZE
Cristina S.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

quote:
Originally posted by kriss79

Surpriza e ca e..insarcinata Monica!!ma gandeam eu de ce au grabit nunta..anuntasera initial ca la sfarsitul verii se vor casatori..

POZE
Cristina S.



Am uitat sa ma uit, hai zi-mi cat e de insarcinata... adica cum a sunat anuntul.
www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amarantina spune:

In aproape 3 luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Au aratat la 12 o filmare cu ei doi si nasii pe terasa, ea tot mergand in casa, credeam la inceput ca aduce la masa ceva de mancare facut de ea..dar surpriza vine cu testul la masa, il desface si vede ca e pozitiv si incepe sa tipe de bucurie si se pupa samd..asa a aflat lumea invitata..
Aproape 3 luni? nu am auzit sa fi spus cat e de inaintata sarcina, credeam ca e in prima luna..

POZE
Cristina S.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amarantina spune:

Eu stiu de la o prietena care lucreaza la TV B1.
Ea zice ca testul ar fi iesit pozitiv exact inainte de aniversarea lui care a fost parca pe 27 mai, dar au decis sa nu dea la tv pana nu se confirma, iar apoi au decis ca o sa anunte la nunta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Charlie spune:


Insarcinata ?
Da ce se mai precipita lucrurile... moaamaaa..
E mai buna decat orice telenovela ever !
_
Ce sa mai zici? Daca e vorba de un bebe nevinovat de ce parinti circari are...
Sa le traiasca bebeul si sa fie sanatos si destept !
Nu pot sa-i inghit pe astea doi insa cand e vorba de copii nu pot sa fiu subiectiva !


------------------------
My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Cu rusine spun si profunde regrete raportez ca am uitat sa ma uit la nunta secolului si simt ca am ramas in urma cu barfele!!!

Shame on me!!!



Monica e insarcinata???
...pai in ritmul asta in septembrie astia fac botezu'...alt botez al secolului si la anu' il insoara/o marita pe bb!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

quote:
Originally posted by daniella4

Cu rusine spun si profunde regrete raportez ca am uitat sa ma uit la nunta secolului si simt ca am ramas in urma cu barfele!!!

Shame on me!!!



Monica e insarcinata???
...pai in ritmul asta in septembrie astia fac botezu'...alt botez al secolului si la anu' il insoara/o marita pe bb!!!

Daniella si Alexis 18 nov 2004

"Da-mi Doamne puterea sa schimb ceea ce poate fi schimbat, taria sa accept ceea ce nu poate fi schimbat si intelepciunea sa fac diferenta"







asta chiar ebuna! Da' stii ca ai dreptate?

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaDo spune:

SUPER NUNTA, SUPER DISTRACTIE!

LA 3-3.30 DIMINEATA S-A LASAT CU CANTECE DIN PARTEA INVITATILOR LA MICROFON.ROMANII STIU SA SE DISTREZE INDIFERENT DE PATURA SOCIALA IN CARE SE AFLA.IATA CA LA ACEASTA NUNTA S-AU TINUT DE CUVANT MIRII SI N-AU INVITAT SNOBI; AM VAZUT OAMENI TRECUTI DE PRIMA TINERETE CARE SE PURTAU SI SE DISTRAU CA LA 20 DE ANI. BRAVO LOR!!!!

ACUM SA COMENTEZE SI CARCOTASII DE PRETUTINDENI CA ALTFEL NU SE POATE IN ROMANIA.

Oana

"Tragedia vietii consta in ceea ce moare intr-un om in timp ce traieste"

Mergi la inceput