Ce parere aveti de MONICA GABOR si IRINEL COLUMBEA

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

dak sora-mea si-ar gasi maine unul de anii shi banii lu' Columbeanu, as putea eu sa-i spun "faci o prostie"?
Nu.
Pentru ca fiecare isi defineste altfel viata pe care o vrea - mie nu mi-ar conveni deloc, dar deloc sa zaca o relicva linga mine.
Pe de alta parte, nu-mi convine nici ca am 2 sapt. concediu pe an, si alea cu cintec, in rest ajung acasa musafir.
Niste compromisuri faci oricum, depinde pe care le preferi.

quote:
Monica Gabor, viitoarea sotie a omului de afaceri Irinel Columbeanu, a uitat repede de unde a plecat. Sau poate a uitat ca frumusetea, tineretea si puterea sunt trecatoare si daca nu mai ai nici un atu cat de mic, va veni o vreme cand trebuie sa tragi ponoasele actiunilor tale.



Sincer, n-are ce ponoase sa traga... asta suna a blesteme de mama Omida.
In cel mai rau caz, exista oricum o asigurare impotriva eventualelor, si se numeste "contract prenuptial". Inocenta dna s-o fi gindit si la asta.

quote:
„Vai Iri, sa-ti povestesc ce mi s-a intamplat la scoala. A venit o ziarista din Iasi sa faca un reportaj despre mine. Si a inceput prin a le intreba pe colegele mele daca ar sta cu Irinel Columbeanu. Si Iri, o urata de la mine de la scoala a spus ca nu ar vrea o asemenea relatie. Pai, cand vreodata o persoana ca ea ar putea sa aiba ce am eu?“


In ce priveste "urata", cu toata lipsa de delicatetze implicita, dar ii dau dreptate.
O urata n-ar putea avea strict ce are urinitza.
Ar avea sau mai putin, sau mai mult.
Sau 300 de dolari pe luna.
Sau "super mashina si iubit tinar" - tot cumparat, bineinteles.

Super mashina si bosorog n-ar putea.
Kestie de cash flow.
Deci fata are dreptate.


Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caroline spune:

quote:
Originally posted by Elise
Super mashina si bosorog n-ar putea.



Ei, eu asta nu inteleg. De ce trebuie folosit termenul de "bosorog". Este oricum mai tanar ca parintii nostri.... Daca pe el il numim bosorog cum ii numim pe ei?
Din ce sa fie oare rezultata denumirea peiorativa?
Poate pentru ca are mai mult de 2 saptamani concediu pe an, sau pentru ca nu e musafir pe-acasa? Just kidding.... dar zau ca mi se pare deplasat si gratuit apelativul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

pai considera ca am spus "batrinel". Nu schimba sensul.

Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Salutare !!! Parerea mea este ca astia doi sunt de tot kk-tul.Eu cred ca nu s-au uitat in oglinda sa vada cum arata unul pe langa celalalt.(la noi in Ardeal este o vorba"parca ar fi litrul si detzul") cam asa sunt si ei.

multa sanatate

ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:

Multumesc Nana pentru link,am aflat si eu cine sunt cei doi-Irinel si Monica-ca nu am auzit pana acum de ei.
Se pare ca au reusit sa se impuna cu succes pe scena "starletelor de ocazie"din moment ce sunt asa de mediatizati.


Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

se pare ca acu se duce o campanie anti Uri+ Columbita . Nici snobii cei mai snobi nu-i mai " primesc". La deschiderea clubului lui Joshua Castellano cuplul nu si-a facut aparitia pt ca ......nu au fost invitati . Le-au "zis-o"

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Michelle, asta de unde o mai stii soro, de unde ai atatea informatii din lumea mondena? Si proaspete, nu orice... Mai, asa o fi? Al cui e clubul ala de zici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anderra spune:

E bambo,sau cum se scrie clubul pe care il are impreuna cu dezbracatu
Zic bine michelle? ..emoticon care face cu okiu catre michelle..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

bamboo......

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

ei de unde stiu, citesc ziarele romanesti online .
Botezatu, dupa ce a trecut prin patul lui toate fotomodealele si toti fotomodeii s-a apucat sa o faca pe lupul moralist- acum, sub pretextul bolii si al depresiei , a avut niscavai epifanii si a descoperit ca viata mondena nu e altceva decat promiscuitate si persoane fara substanta.(asta dupa ce s-a balacit in aceeasi baltoaca cu ei timp de 20 de ani )
Probabil una din consecintele noilor trairii ale lui botezatu s-a materializat in omiterea de pe lista de invitati a cuplului gerontofilo/ pedofil

Michelle

Mergi la inceput