Mamici casnice (41)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Andreea, multam ca ma luminasi cu boala asta, sa fiu si eu atenta la Andrei cand mai creste!
daca ati stii ce urla Andrei... e bagat in priza! Nu pot iesi cu el afara ca ploua...
Ma ce tari sunteti, ba pregatite pentru party, ba faceti papica in bucatarie, f. harnicute, ce sa zic, nu ca mine in pat toata ziua...
Miha, te suparasi bre?

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

cami, pup robertelu. sanatate muuulta! hai ca-n 2 zile il faci bine
dana banana, tu cind trimiti banii? ce faci bun papa? ca io nu mai stiu ce sa le mai fac de seara

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

MAMI ANGE las ca se repara el pana la petrecere.
of eu turbez,nu avem apa calda de ieri si cica pana maine tine ca e defectiune.si vremea asta de kaka ca nu mai vine vara aia odata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Buna ziua si de la mine, mama dar ce atzi mai scris, voi cind va odihnitzi ca scrietzi si noaptea
Asha sa incep cu raspunsuri la intrebari
Cuscra draga lasa ca nu trebuie sa pupe des, rar si bine
Geani si Isa e tot asha ca Daria ta, cu diferentza ca ea baga in gura toate buruienile, uite asha le rontzaie si le arunca, tre'sa simta gustul la tot ce o inconjoara
Ufff, am ajuns la ziua de azi
Dana ch multzam de cafea, e reeceeee, cum imi place mie.
Alexa si mami si Isa s-a trezit la 7 , de aia profit sa scriu acum ca face nanitza, ca dupa... intra ea la calculator, scrie cu o viteza de rupe tastatura.
Dana ai facut tortul ca venim in vizita
Flavia tzie itzi fac socrii dulciuri, de aia nu estzi enteresata ca noi
andreea tx sanatate lui Alex, da-i inainte cu gimnastica daca asta il ajuta.
Cami sanatate lui Robert, poate nu-i nimic grav si-i trece pina simbata.
Gata am recuperat, am scris aproaaapeeee tot.
Pupici la toate


Isabella de la 6 la 10 luni

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre
Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Salutare!Citesc si eu ca de obicei ultimile pagini si aflu ca aveti copilasii bolnaviori.Andreea_tx sanatate multa lui Alex!! Vorba lui Adinell, ia sa fiu si eu atenta la Liviu. Pana una alta cred ca mie mi-ar trebui sa fac niste gimnastica medicala ca stau mereu cocosata la calculator.Ange ce mai face Robi? Sanatate multa ii doresc si lui, sa se puna cat mai repede pe picioare si cu ocazia zilei lui de nastere ii urez sa aiba o viata lina, sa fie sanatos, puternic si fericit!


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Cami ,sper sa se recupereze Robertelu pana la ziua lui!
Andreea,multa sanatate!
Danelutza,sambata e gata tortul.te astept!
Alina ,as trimite banii daca as avea habar unde si cum !


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Dana, dar de ce simbata, ca io vreu duminica sa pap tortul

Isabella de la 6 la 10 luni

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre
Daniela si principesa I
SABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

dana, sa se opreasca urita asta de ploaie si merg la posta si-i trimit prin mandat la adresa aia, si specific pe mandat "rezervare pt data..."(500.000lei)
e bineeeee?

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Nu e bine ,dar ma rog ,daca nu exista alternativa mergem si la posta!
Sambata e deschis la posta? Si pana la ce ora?
O sa-l trimit pe coleg,ca eu nu ma duc cu fii-mea dupa mine la posta.
Danelutza,iti opresc o felie pt duminica. Ok?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Si adresa unde-i trimit care e?
hai ca sunt dusa stiu ,da' nu le am pe astea cu posta.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput