Mamici casnice (40)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Ia poftiti, intra cineva pe chat? Ca eu acum i-am facut inaugurarea:)))

Bianca pofteste pe aici, nu sta ascunsa

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Fetele la ora 16.30 am stabilit cu Flavia sa facem conferinta...sa punem ultimele detalii la punct, trebuie sa ne miscam repede sa nu ne-o ia altii innainte

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Pe pagina 2? ...rusinica

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

salutare din nou

eu fac acum un spanac sa cresca muschii pe matei,pun hainele la intins si apoi ies la plimbare ca e placut afara.

flavia nu prea intru la banat,mai citesc uneori dar mai mult de 1 ora/zi la calculator mi-am propus sa nu stau.mai bag nasul pe la bucatarie sau pe culinar,pina citesc mailurile si scriu cate unul,timpul trece.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:


Ralucutza,faza cu in loc de fata a iesit baiat am patit-o si eu.Numai ca la mine era programat Robert primul si a iesit Maia.Si Maia mea a purtat imbracaminte albastra o buna bucata de vreme
Nu conteaza,sanatos sa fie!Nastere usoara!

Danelutza,ira nu e nou venita la noi ea trece din an in Paste cand isi aduce aminte de noi

Dana,dar de ce te stresezi tu cu mersul pana la Moeciu? nu stam decat 2 zile mai!!! daca am fi stat o luna as fi inteles sa va faceti atatea problemeDar la 2 zile nu avem timp nici sa ducem toate bagajele in camera de la masina

Andreea,La multi ani! sanatate si fericire maxima.sa ne povestesti cum ti-ai petrecut ziua si ce cadouri ai primit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

salutare gagici!
va puteti imagina ca pina la ora asta nu am deschis calculatorul?!
da' am facut curatenie in otata casa, singurica, ca bolnavu' nu poate, ciorbita e pe foc. mai tre' sa-mi fac un dus si sunt fresh, da' n-am cu cine:)
ralucutza, acu' ce mai conteaza, sanatos sa fie si nastere usoara!
ziceti ca la 16,30 e conferinta? vin negresit.

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Dana,ce reteta vrei sa-ti scriu?
incercati "aricii" din paine.Eu am facut ieri si le-am dat copiilor de pe strada unsi cu filadelphia.Au avut un succes nebun
Astazi vor sa le fac din nou dar cu ciocolata.
Pt. sambata la party lu' Robertzelul sigur fac o familie intreaga de arici

facem conf. astazi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

La noi s-a pus ploaia, abia am reusit sa dau o tura de bulevard cu Andrei... M-am saturat de ploi...

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

LA MULTI ANI ANDREEA!

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

LA MULTI ANI,Andreea!!! Sa fii sanatoasa si fericita si tot ce-ti doresti sa ti se indeplineasca!

In primul rand pupici la cuscra (de fiecare data ma incurc cand scriu cuvantul asta!hi hi hi ) si la nora. Ce mai faceti?

Adriana,ai mai invatat ceva! Sa nu spui ca nu e un lucru bun.

Corina,vrei sa schimb? Iote-ashe...Nu fa sport draga ca ti se strica laptele,se face lapte batut.

Cami,ce iubita cred ca esti de copiii de pe strada.Pe cuvant ca-mi pare rau ca nu-s vecina cu tine!

Raluca,ce mai conteaza ca intre timp i-a crescut cuc la bebe din burtica?Sanatos sa fie,chiar daca are sau nu cuc.

Va pup pe toate! Acu ma duc sa vad daca merge chat-ul!

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput