Mamici casnice (40)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

fetele mele sunteti niste dragute,multam de urari.acum plec ca am un pic de colindat.vb diseara.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

LA MULTI ANI ANDREEA!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Fetele mele,sotu' zice ca nu promite ca mergem in recunoastere la Moeciu. Eu as fi vrut sa merg sambata asta pana acolo,dar nu se stie..Luam o gura de aer si vedeam si care-i treaba cu vile.
Oricum ,mai insist!
Miha ,e ok asa cum spui tu cu avansul.Eu sunt de acord cu orice propuneti. Facem cum vi se pare mai bine.
Ralucutza,sa-ti traiasca feciorasul!
Cami,mai baga poze cu retetele tale.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

ANDREUTZA LA MULTI ANISORI!!!!!

Si eu ziceam ca intru prima azi sa fac urarea de cand am vazut ieri.... off.
M-a tinut gogoasa ocupata ac si-a turnat branza cu iaurt in cap dimineata si am facut baie in toata regula noi doua, altfel nu mai iesa branza aia din par. Acum ne uscaram si ma omoara sa mergem sa luam "uc" adek suc.... ma conformez.
Raalucutza chiar am intrebam ce face burtoiul si felicitari pt Celestin scumpicul! Sa aca bine si sa aias cand tebui, repejor si sanatos ca altfel vin si-i fur hainutele roz

Fetelor puteti sa ma bateti dar nu ma mai lasa asa scriu, am vb cu sotul pe scurt si mi-a zis ca doar o noapte putem sta ca nu avem cum ajunge vineri acolo ca lucreaza si emrgem cu tenul asa daca se poate bine daca nu oricum venim sambata si stam in Bran, de vazut tot va vedem
Pupsi fug ca maraie rauuuuu

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

miha(mamica de robert)si flavia multam fain de raspuns...cred ca prefeream sa-mi ziceti sa nu fac sport ca mi se strica laptele
ralucutza,nastere usoara si un bebelus sanatooooosssss!
fetele,mi se pare mie sau miha(mama de amalia) nu a mai scris demult?!si zina pe unde e?...
ange,soriceii sunt tare draguti,e o ideee buna sa fac si io..poate sybille papa mai bine daca ii fac niste painica cu forma asa draguta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

Andreea,La multi ani ..cu sanatate multa,sa ti se implineasca tot ce iti/ti-ai propus.cati mai multi bani si !
adriana,pai o solutie ar fi pt durerea de cap..bea un pahar de tuica sa se opreasca```matusa de la rosiori``si pe urma da-i repede cu!
s-a trezit Carla,o zi buna va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Ce aeriana sunt! La multi ani andreea si Dumnezeu sa te ajute in tot ceea ce faci! Sa va daruiasca numai bucurii si multa sanatate!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

La multi ani Andreea si tot ce iti doresti sa se implineasca
Sa ai parte de o petrecere frumoasa. Tati vostru cand se intoarce?

ralucutza ce tare esti:) Imi place cum i-ai schimbat numele din Celestina in Celestin:) Sa fie sanatos si voinic si sa va bucurati de el. Ca restul... se rezolva. Ai poze recente cu burtica sa ti-o masuram?:)
Hai mai des pe aici, de ce ne-ai parasit> Ca tu erai mereu activa si bine dispusa

Oare unde-i Tina? Nu o lasa David sa scrie? Mai stiti ceva de ea?
Vad ca celelalte fete ne-au cam parasit, speram sa revina

Corina cum te descurci cu amandoua "bebelusele"? Se joaca Syb cu Carla? Mama ce forta pe tine:) Hai pune mana si fa sport ca o sa ai si mai mult lapte:)

Svetlana tu cum de nu intri la topicul banatencelor?:) Ca mai sunt fete din Resita.
Auzi, da daca tot dam link aici cu locatiile unde vrem sa ne intalnim, aia nu-i reclama? Ca acu m-am prins si eu:) Sa ne zici ca noi vrem sa fim fete corecte si sa nu incalcam regulamentul (cica)

Dana las' ca ne-om duce atunci, vedem la fata locului cum sta treaba:)

Cine se ocupa sa stranga si sa trimita avansul? Cine trimite sa pastreze chitanta, ca eu am luat o data tzeapa
Si noi tot o noapte stam, mai vedem daca si dormim sau nu

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

bey Corina,da si tu un semn ,ca peste cateva zile vine barbatu' cu Tamaioasa si nu stie de unde sa te ia.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Ralucuta sa iti traiasca bebelul si sa fie sanatos! Carevasazica tu credeai ca e bebelusa!!! Na, ca v-a facut-o!!!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput