Mamici casnice (40)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns osna spune:

LA MULT ANI ANDREEA!!!!!!!!!!! sa ai parte numai de fericire si bucurii alaturi de cei dragi tie.lasa morocaneala,sari cu prajitura si sampania!!!!!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:










La multi ani! Andreea tx



Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

si la restul mamicutelor BUNA DIMINEATA eu sunt la cafea,cu un picior pe terasa cu unul in casa.azi ma simt excelent,nu ma doare nimic si am dormit bine.

RALUCUTZA sa-ti traiasca feciorasul si sa ai paret de o nastere usoara si refacere rapida.se apropie...clipa cea mare.ca sa vedeti cum este pe lumea asta.am o prietena foarte buna care este si ea insarcinata cu 2 saptamani mai mica decat mine la termen si isi doreau baiat si la eco i-a spus 90% fetitza iar noua care ne-am dorit fetitza ne-a spus baietel.mancai-ar mama de bebelusi ca eu deja nu mai pot de dragul lor,abia astept sa nasc si sa-l tin pe al meu in brate.

v-am pupat,revin.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


buna dimineata

da mai fla mi-au luat-o inainte,asa imi trebuie daca am mai lenevit.

adinell ai grija cu sanatatea.
si zici ca esti anemica?
cum asa?

Ralucutza frumoasa surpriza,felicitari,lasa ca hainutele roz le pastrezi pentru cel de al doilea copil sigur e fata.

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

ei asa mai imi place .mi-au dat lacrimile.
m-ati inveselit un pic


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Andreeaaaa La multi ani si tot ce-ti doresti, multaaaaaaa sanatate........aaaaaaa si va astept pe seara cu prajitura in parc Io' vb serios...



Feteleeeee liniste !!!!! ..... am sunat la moeciu am vb cu doamna si, bineinteles ca nu era acasa sa-mi dea contul in care sa depunem banutii ......mi-a zis ca avansul il putem pune prin posta rom, prin mandat postal, la adresa:

Elena Bangala
Moeciu de Sus, Principala 219
Jud Brasov

Nu a specificat o suma exacta....ci cat vrem noi ca sa poata face rezervarea...ca apoi se aglomereaza.

Eu propun asa.....facem iar socoteala si eu zic sa trimitem avans jumatate din suma pe 2 nopti, banii sa se stranga de o singura persoana si asta sa se intample cat mai repede. adica avans 500.000 de familie, in total la 8 familii 4.000.000

Asteptam si parerile voastre



mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Mmooooooooooamaaaa ce tare sunt in socoteli

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Buna dimineatza si-un rachiu sa va taie greatza si durerile de cap , iote ca si eu m-am trezit cu dureri de cap, dar cu vremea asta, ba ploua, ba-i innorat, numai buna de stat in pat.
Asha, sa-mi salut cuscra si ginerele, si sa le urez o zi buna.
Asha, vazui lume noua, adica Ira, bun venit linga noi.
Adinell multzumim de cafea si... sa te simtzi mai bine.
Andreea tx, LA MULTZI ANI !!! , SA TRAIESTI FRUMOS SI BINE, SA-TI ADUCA FECIORASUL DOAR BUCURII, SI... DOAR IUBIRE IN CASA VOASTRA
Am crezut ca trezesc eu fetele, sa-tzi spuna la multzi ani, dar ai facut bine ca ne-ai atentzionat, asha fac eu cu sotzul in fiecare an. Dar uite ca anul asta, nu mai vreau sa-l atentzionez, il las sa se descurce singur.
Raalucutza sa-ti traiasca feciorasul si sarcina ushoara, mai ai un pic si... apare
gata, revin mai tirziu...si in general, la toate fetele si o zi buna.


Isabella de la 6 la 10 luni

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre
Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

unde suntetiii???????? Afaraaa sigur...

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:



aici mmiha,incqa nu am iesit acum ma pregatesc ca am hranit copilu si pot sa ple putin la plimbare

pa pa


Poze cu Lucas

Mergi la inceput