Mamici casnice (40)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Asadar numai eu cu Andreea ne-am trezit!!! Ia treceti macar sa faceti prezenta!!!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Ptiu Dana_ch ti-au luat-o fetele inainte cu desteptarea si cafeaua:)

Multumim Adriana, iti doresc o zi frumoasa. La noi e asa soare afara, imediat ies cu Sara la plimbare.

andreea_tx tu asa dormi de obicei devreme?:) Pe aici numai pasari de noapte:)

Fetelor imediat tre sa sune [re]mmiha[/red] la pensiune, mai avem intrebari?

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Neatra fetele.... vad ca au scos chat-ul de aici...mai bine ca functiona ca naiba.
Andreea, fetele te-au mentionat la chat-ul de ieri de la 4 da am crezut ca te-au invitat si nu erai online scuze
Maria tot fonfaita ba imi si tuseste magareste si trebuie sa mergem la doctor.


Ce fac azi....ca vad ca nu a mai zis nimeni nimic.......sun eu sau sunati voi sa facem rezervarea, sa stabilim avansul sa stabilim cum adunam banii...etc
Astept.
Poate facem alta conferinta azi....si stabilim tot ce trebuie.

Hai ca sunt cu ochii pe voi.


mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Flavia cand n-am barbat acasa si sunt numa eu si copchilu ma mai culc si asa devreme.de trezit ma trezesc la 7 in fiece dim sa duc balauru la gradi.


in leg cu pensiunea cate paturi sunt in camera? si de care sunt duble? sa putem dormi cu copilu in pat si pe mine de ex nu ma deranjeaza sa mai stau cu cineva in camera probabil ca cu vecinica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Pai vecinico cum sa te deranjeze...hmmm?
Iesim si noi mai ieftineanu'

Sunt paturi duble, adk 2 paturi simple lipite, impreunate

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Miha eu zic sa ii spui ca suntem aproximativ 8 sau 9 familii pt tot atatea camere si sa ne spuna cat vrea avans.
Dar poate ar fi bine sa nu ne grabim cu avansul, daca merge Dana pana acolo si vede, sa fim sigure ca suntem multumite si asta vrem.
Ce ziceti?

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raalucutza spune:

EU AM INTRAT SA VA SPUN CA IERI AM AVUT O ZI PLINA!AM FOST LA DOC SI AM AFLAT CEVA INCREDIBIL......AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!SA SCHIMB.........BEBELUSUL MEU ESTE BAIAT!......AM FOST LA SPITALUL UNDE VOI NASTE....SI I-AM ASCULTAT INIMIOARA TIMP DE 30 DE MINUTE....CA SA VADA CE SI CUM.....SI APOI ECO 4D DE AM MURIT DE DRAGUL LUI....E NASOS CA SI TAC-SU SI BUZAT!SI LUNI MERG DIN NOU!ASTA DA SURPIZA DE INCEPUT DE SAPTAMANA...............SA VA SPUN CA AM LUAT PATURICI ROZ SI HAINUTZE TOT ROZ CU FLORICELE?????SAU SA VA SPUN CA ARE SI PAPUSI...????HE HE HE.....

RAALUCUTZA37+cuRAUL CELESTIN http://community.webshots.com./user/raalucutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

nimeni nu ma ureaza si pe mine.m-am trezit tare morocanoasa astazi.poate ma mai inveselesc mai tarziu daca dau navala neamurile cu cadouri.




Mihaela si alex e la fel si david la fel.moaaaaaama parca au fost la comanda toti trei,ca s-au jucat toti odata,oare ce s-o fi intamplat?le-o fi fost frig cand i-am dezbracat.sau de la gradi nu ma mir ca sunt o gramada care tusesc dar urat de tot.bucuria copilului ca nu-l mai duc la gradi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Se duce Dana acolo inaintea noastra ...in recunoastere?


Oki asta voi intreba....sun pe la 11.00

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Ralucutzaaa felicitari pentru bebelus, sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii si nastere usoara

mmiha

Mergi la inceput