Clubul moldovencelor de peste Prut (27)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Davina spune:

Neata!
Lucia iai luat Laurei zestre sau lantisoarele sunt ale tale si i le vei transmite ?Eu ma gindesc sa-i cumpar puiului ceva cu safire ca e piatra pentru luna septembrie ,da si mie imi place mult .
Rodica noi am patito ca voi cu gaurile din urechi.La o ureche era aiurea si a mai intepat-o odata tot atunci ,nici nu va zic cit de tare se zbatea .La multi ani pentru mama ta .
mey doroty instruieste barbatu ca nu e restrictie la cu exeprtia nasterei premature ce la tine nu e cazul .Dar daca nu vrea macar punel sa-ti faca masaj de zor
helga poate e spre bine daca n-ai ramas insarcinata luna asta ca tot nu stii daca are efecte secundare medicamentele pe care le ei .incearca ceva homeopat.

pupici si o zi buna.

Alina si printesa Deanna 09.09.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamaElei spune:



LA MULTI ANI DUMITRU!

LA MULTI ANI VALERIU!
LA MULTI ANI MAMA MEA!




Rodica si PAULA (02.09.04)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lia_c spune:

La multi ani p/u toti sarbatoritii de azi: Valeriu, Dumitru si mama Rodicai!
Eu stiam doar de mama Rodicai

lia_c
Happiness doesn't depend on what we have, but it does depend on how we feel toward what we have. We can be happy with little and miserable with much. William Dempster Hoard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doroti_5 spune:

Buna dimineata fetelor!
LA MULTI ANI MAMA RODICAI, VALERIU SI DUMITRU!!!
Nati da de ce ei nu sunt in lista?
Fetelor eu mam trezit fara nastroenie si amu nu stiu ce sa fac sa mio ridic.Colac peste pupaza imi suma mamica si zice cei acolo, cum te simti, eu ii zic ca medicu o zis ca nu nastem degraba si ea ca precis cai baiat, ca ea cu fete fix la tyermen da cu baiatu o dus 2saptamini mai mult, si fratemiu de la tel paralel tot se pricaleste ii baiat!!!!!Eu mam obisnuit cai fata ce au ei sami strice chefu?
O zi buna la toti!


doroti_5 39+ cu Natalita-Elena
evolutia bebe
foto mami pina la bb si dupa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Capitolul 28

------------------
Numai bine,

Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alincic spune:

Buna fetelor,VIOLETIC,eu la ciocana stau pe Mircea cel batrin 10,dar tu? ai trait la ciocana tot timpul? scoala nr.70 o stii?

BALBINA,salutare la toata lumea,o scurta biografie, sper sa nu va plictisesca.
Am 26 ani si suntem casat de 6 ani.Primii 2 ani nu am putut avea copii,am facut analize si med au spus ca e probl la sotul meu,si tre tratament care era fff scump.Am hotarit sa mai asteptam o jum de an si daca nu iese nimica, sa facem tratam.Dar eu plingeam la tot coltul unde vedeam bebe,si ma rugam la Dumnezeu sa-mi dea un copilas.
Si nu au trecu bine 3 luni ca eu ramin insarcinata,Parca si acum simt acele momente de bucurie,...
Asa a venit pe lume baietelul nostru SAMUEL, la scrt timp 1an si2luni
s-a nascut si Evelina-Doris,surioara cea scumpa,asa ii spune Sami.
al treilea copil ne-a luat prin surprindere(foloseam FARMATEC!!!)dar nici nu mam gindit la ceva (rau),fiindca tot timpul miam dorit mai multi copii (3-4).Si cind Evi avea 2 ani s-a nascut si Loredana.
Sunt cei mai dragalasi fratiori,se iubesc si se joaca de minune impreuna.
Clar ca nu e usor,cu trei copii de 3ani11 luni; 2ani9luni,;si 7 luni,
dar am ajutorii cei mai buni,bunica,bunelul, si sotul care ma ajuta in toate.
Acuma ei toti fac nani,si eu un pic mai scriu pe aici,..
va pe toate si doresc nastere usoara la toate




Alina Chisinau
Sami,Evi,Lori,si taticul nostru drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Alina, ce nume frumoase au copiii tai, bravo ca va descurcati.
In continuare scrie te rog in capitolul urmator, 28, pe acest forum se deschide capitol nou dupa ce precedentul a umplut 10 pagini de mesaje. Multumesc de intelegere.

Rog moderatorii sa inchida acest subiect.

------------------
Numai bine,

Natalia

Mergi la inceput