Clubul nurorilor (46)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

alynutza sunt tare frumoase verighetele
sper sa iasa sia le mele la fel de frumoase de la gravat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by cherry22
Andreea, ai cumva tensiunea prea mica sau prea mare? Poate din cauza asta te doare capul. fata sa-i treaca. Abia astept sa ne spui despre bb-lina.




Nu cred ca e din cauza tensiunii. Ieri am avut-o 120/70. Si ma durea si atunci capul. Dar nici nu vreau sa ma gandesc ca e prea mica acuma si sa beau o cafea. ca cine stie pana unde poate sa creasca. Dar mai am putin si plec la eco. Sper sa imi treaca pana atunci. La ora 2 vine iubi dupa mine si la 2 jumate avem programare.
Cami Mihaita are si el curiozitatile lui. daca nu il scoti afara... te tine el in balcon. Imi amintesc ca saptamana trecuta baiatul nasilor avea inca varicele. Si are 11 luni. Nu au putut sa il scoata afar. Si sa vedeti cum vroia in brate si sa se uite pe geam la copii cum se joaca. Mai ales ca in spatele blocului e atat un parc pt copii cat si o gradinita.

Andreea 26+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Oare Sun ce face? Cred ca s-a distrat pe cinste. Abia astept sa vina sa ne povesteasca cum a fost la Praga.

Andreea 26+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

Felicitari pentru catel si pentru verighete.

Vrem si poze cu boticu ala micu.

Va doresc o zi frumoasa


I plan on living forever. So far, so good

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

se pare ca e wk prelungit la sun...de-abia astept sa vina

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Nico, iti tin pumnii sa iti iasa verighetele asa cum doresti tu.

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Fetelor, Sun zicea ca ne auzim marti, inseamna ca si azi tot la praga e. Abia astept sa vina si sa ne povesteasca, ca sigur va avea ce.Sunule, distractie placuta si sa stii ca e dor de tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

ati inviat, bravo

Io's cam suparata de vre-o cateva zile, unul din motive ca socrii mei dragi, din prea mult ajutor au rasfatat-o prea tare pe Sara. Acu nu mai vrea sa doarma singura (dupa ce numai eu stiu cat m-am chinuit sa ajung la performanta asta) ca ei stateau cu ea cand trebuia sa doarma, asa de drag (socru-mio mai ales). Si mi-e o ciuda de mor, imi vine sa o las sa urle in camera ei si eu sa fac la fel in camera cealalta.
Ce ma fac? Cum sa-i mai fac sa inteleaga ca exista niste limite???

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

bine v-am gasit fetele. alynutza,unde sunt pozele ca eu am cautat la tine in album si nu le-am vazut.
vad ca incepeti sa va pregatiti deja de nunta,eu mai vreo 3 luni pana la nunta,mai am de luat o gramada.dar bine ca sunteti tare constiincioase.

Nunta noastra:19 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Flavia e nasol ca au rasfatat-o prea tare pe Sara. Incearca totusi sa vorbesti cu ei si sa le spui ca nu e nevoie sa o alinte asa mult, ca fetita poate sa doarma si singura (asta in cazul in care mai reusestis a o aduci pe drumul cel bun) si ca le multumesti pt ajutor, dar ce e prea mult strica. Cred ca e o situatie nasoala, mai ales ca tu te intelegi bine cu socrii, dar totusi... Incearca sa discuti problema asta si cu sotul tau.

Andreea 26+
POZE

Mergi la inceput