Clubul nurorilor (46)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Neatza fetelor
Alinuta sunt super verighetele. Le-ati si gravat? sau ce se vede acolo?
Fetelor, eu am o durere de cap... de vreo 2 zile ma chinuie. Dar imi revin eu. Mai ales ca azi merg la eco. O vedem pe bebelina. Abia astept sa vad cat a crescut, ca forta are sa loveasca.

Andreea 26+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Andreea, da, le-am si gravat cu numele si data casatoriei. Era inclus in pret la bijuteria unde le-am facut, dar chiar daca nu era, tot le gravam.
Am uitat sa va spun ca asa sunt de incantata de cum a iesit verigheta ca m-am hotarat dupa casatorie sa-mi largesc putin inelul de logodna si sa-l port pe dreapta, ca sa ramana verigheta singura pe degetzel (initial voiam sa le port impreuna pe acelasi deget).

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

'Neatza,fetele!
Sunt si eu prin zona,am dus fata la gradi si acum ma lupt cu Mihai ca vrea in balcon da' sa-l ridic sa vada peste...si vrea non-stop,eu mai am si alte treburi iar el nu vrea sa inteleaga...!
Eu in week-end am stat acasa,sotul a plecat sa-l ajute pe frate-meu la casa si ieri avea febra musculara de la carat galetile cu beton...dar si vremea a fost cam urata!Am gatit,aspirat...si m-am jucat cu copiii!
Raza,sa-ti traiasca si sa se faca mare si rau cutzulache...!Sugestii de nume?Nero,Rex,Ronny,...e frumos si Zorro,important e sa-ti placa tie!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

neatza si de la mine!!!!
aly felicitari ptr verighete...vad ca le-ati si inscreptionat!!!
razatie felicitari ptr noua achizitie!!...si eu sunt fericita posesoare a unui pur sange maidanez..e catea acum e in calduri...si a fugit i wk pe strada unde a dat peste o sleahta de catei...cand au vazut dumnealor marfa proaspata s-au si urcat pe ea...i-am fugarit cand am vazut(radea cu siguranta cineva daca ma vedea...sa vezi cum schelalaia saracuta)...dar se pare ca i-a placut si a fugit si ea cu ei...a revenit spre seara ostenita...sa vedeti ce de maidanezi va face...tre sa-mi iau un pui de lup, asta mi-as dorii...are cumnatamia unu...are vreo 5 luni...cand la primit parca era un pufulet...mic labutze groase, rotunjor ca o minge si jucauuuus...acum e mare dar tot jucaus a ramas...SHERKAN...asa-l cheama..ce mai...0 scumpete de catel(cu certificat si vaccinuri la zi)nu ca FOXIE a mea...nabadaioasaaa!

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Cami, imi plac toate...Dino imi place cel mai mult k-l alintam Dano...nino, nino, nino... k-n reclama... saru'mana de sugestii! Aly, mumoase verighete, intr-adevar! Phiiiuuuu, azi am prima vizita la croitoreasa...k vineri putea sa ma cheme si... oricine, nu plecam de langa cutu/iepurila/tontonel/tuturache..(deocamdata asa-i zic...pana ma hotarasc asupra numelui)..sambata, cat am fost la soping, mi-a zis puiu k se vedea k vreau aksa repede si stiti ceva? am bagat un motiv aiurea, "o nevoie urgenta" si am facut vreo 15 km inapoi aksa, doar pt a-l vedea 5 min fetelor, de acum va zapacesc cu tontonelu'...vorba puiului:cand terminam cu nunta, ce mai faci?e, uite k am preocupare....

AMR 25 de zile pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by fannna2003
un pufulet...mic labutze groase, rotunjor ca o minge si jucauuuus...SHERKAN...asa-l cheama..


Si mancacios si somnoros... asa-i al meu! Sherkan? mmm, frumos...Foxie? te face bunik?

AMR 25 de zile pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

alynuta vreau sa vad si eu verighetele...
unde trebuie sa intru sa le vad?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Nico, ti-am trimis pe PM unde poti vedea pozele.

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

multumesc alynutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Si eu pe aici!
Aly, frumoase verighetele! Sa le purtati 100 de ani!

Razuca, felicitari pentru achizitie! Si mie imi plac cateii, am cinci acasa(stam la curte)-un lup, un boxer, un pechinez si doi pur-sange maidanez. Sunt niste scumpi, patru dintre ei i-a luat mama de mila, erau abandonati si nu a lasat-o inima sa-i lase sa moara de foame. Iubim foarte mult animalele, dovada ca pe langa astia cinci caini, avem si opt pisicute. Sotul meu zice ca suntem o familie de nebuni(glumeste, caci si lui ii plac, doar ca sunt cam multe, dar, poti sa le lasi in strada?)

Fanna, super tare faza cu catelul, am ras cu lacrimi

Andreea, ai cumva tensiunea prea mica sau prea mare? Poate din cauza asta te doare capul. fata sa-i treaca. Abia astept sa ne spui despre bb-lina.

Marina, ce mai face cutu tau, este mai bine?

Nico, ai fost tare harnicutza!

Fla

Cami, baiatul e curios sa vada ce e dincolo de balcon, ce-i pasa lui ca mama are treaba

pup toate fetele

Mergi la inceput