Clubul nurorilor (46)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Slaba miscare, maine ne mobilizam ca vin fetele harnice la servici:)

Mai e cineva prin zona, sa stiu sa nu vb de una singura

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

'mneata! ink nu le-am vazut, dar... felicitari pt verighete, Aly, sa le purtati sanatosi!

Fetelor, sunt fericita rau! AM CATEL !!! SCuze k "urlu", da' abia asteptam sa va spun! Noi voiam 1 cutu de paza, sa luam de la puiu de la munk...si pana sa merg eu sa-i vad, vineri seara a trecut prin fata portii un cutu... mic, de 2 luni.. are o fataaaaaaa... dulce-foc! Doamne, mor dupa el! Si l-am bagat in curte, l-am linistit, l-am pupat, ne-am alintat reciproc, i-am dat sa pape...si de atunci... eu sunt stapana lui... si e destept foc: a prins o ura pe soacra-mea, mama-mama! Ca il necajeste nu-l lasa sa manance...si cik "ma atak" si tutuloiu' ma apara... Oooof...zilele astea aproape numai cu el am stat...facand pe cineva gelos...

Asta 1...

2: gata sopingu'! da' tb sa asteptam pana la sf lunii cu comanda pt tort, k nu vor deloc sa ia comanda "asa devreme"... care devreme????? ma rog... tb sa am rabdare!

AMR 25 de zile pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Raza noroc cu tine ca ai dat desteptarea, poate se mobilizeaza si fetele:)
Felicitari pt cutu, ce rasa e? Sa faci poze sa il vedem. Tare faza cu soacra, auzi, nici cainele no iubeste

Io's prin zona, mai e cineva?:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

Neata fetelor

Anina felicitari pt verighete, sa va poarte noroc!!!

Raza sa ai grija de cutu pt ca si el va avea grija de tine. Dupa cum v-am spus al meu a fost bolnavior si am innebunit. L-am cam stresat sambata pt ca a trebuit sa-i pun picaturi in urechi, sa-i dau si pastile pe care le uraste, dar a inteles ca-i vrem binele pt ca a stat cumintel... dar a plans de mi se rupea sufletul.

Fetelor ieri am fost la pescuit, ad eu si sotul mai mult la gratar, dar a fost fff frumos. Mai ales ca s-a si prins peste... si peste mare: cea mai mare captura 4 kg. M-am si bronzat putin.

va pup si vb mai tarziu

marina

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

Fla dupa cum vezi azi sunt si eu pe aici.
M-ai intrebat ce cadou i-am lut soacrei... un parfum. Altceva nu stiam ce sa-i luam si ea oricum daca-si ia, cumpara numai din alea super ieftine.

marina

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

'Neatza fetelor! Sunt si eu prin zona, ar am recuperat prima data. Ma bucur ca v-au placut si voua verighetele. Ieri am fost la socrii si le-am aratat si lor, le-au placut si lor tare mult. Le-am dat si de gandit, ca ne-am dus cu lista lor de invitati dupa noi si le-am bagat pastila ca-s cam multi... Sa vedem cum rezolva problema. A, si si-a cumparat socru costum, tare bine ii venea. Numai fi-su n-are inca...
O zi frumoasa!

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by impreuna

Felicitari pt cutu, ce rasa e? Sa faci poze sa il vedem. Tare faza cu soacra, auzi, nici cainele no iubeste





Saru'mana! Rasa? Toata lumea e convinsa k e 99& lup sau macar corcitura...poze n-am cum sa pun...n-am ap digital... o sa mergem cu el la medic, sa ne spuna dak avem dreptate. Desi, park are ceva si din fox terrier;oricum e superb!!! si ingrijit...ori cineva l-a abandonat, sperand sa aibe noroc...ori... s-a pierdut de putin timp...in cazul asta, DD a avut grija de el. Faza e k a avut vreo 2 capusi; s-ar putea sa mai aiba, desi l-am controlat...dar, marinar am nevoie de ajutorul tau...are 1 puricel, max 2..k nu-l chinuie mereu...si l-am vazut prin blanita dar l-am pierdut..iar cutu e negru+maro ...cum sa-l scap de lighioane???

ce sa spun? mereu am visat sa am catel...si il rasfat cat pot de mult, desi stiu k va tb s-o las mai usor ...il iubesc! si ma usuc de dorul lui...abia astept sa ajung aksa, k stiu k soacra il nekjeste... cik sa-l fak rau...pai e!k aseara a alergat mata unei vecine, care se plimba prin curtea noastra... curajosu' mamei! da' la 1 noaptea stateam cu el sa-l adorm, k scancea...

Fetelor, eu i-am zis Dino...da' n-au vrut ceilalti, cik e nume de catelus, nu de caine de paza....apoi Zorro, k e curajos...si asta i-a ramas...dak aveti sugestii, va rog! Si Lucky mi-ar fi placut...sau sa ramana Zorro????

AMR 25 de zile pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Aly, unde-s verighetele?????????????????

AMR 25 de zile pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

buna dimineta fetelor
in weekend am prestat la 170 marturii si asa frumoase au iesit....
sac ma laud si eu
si am dus verighetele la inscriptionat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

quote:
Originally posted by Raza de soare

Aly, unde-s verighetele?????????????????

AMR 25 de zile pana la nunta

Foto




Pai la fotoasele noastre cu soacrele, in albumul meu.

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput