Clubul nurorilor (46)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

cam 1 milion (in metro, selgros).
Mai ales daca dupa 1 an no sa-i mai placa in carucior ii va prinde bine:)

Stiu ca sunt si ieftine, ca tot una din aia ieftina i-am luat si a luat celofanul de pe ea:) Da ne-am prins ca ii place mult, asa ca suntem in cautare. (la tablita m-am referit:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Ce fac fetele? Am intrat si eu putin de tot, pentru ca musai trebuia sa va dau de veste ca am luat azi verighetele si sunt superbe! Asa de mult imi plac ca deja le-am scos de nu stiu cate ori din cutiutza sa ma uit la ele. Am pus poze in albumul meu, astept sa va dati cu parerea!
Va si va doresc un weekend cat mai placut in continuare! (acum fug, ca e iubi prin preajma)

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

quote:
Originally posted by Alynutza

Ce fac fetele? Am intrat si eu putin de tot, pentru ca musai trebuia sa va dau de veste ca am luat azi verighetele si sunt superbe! Asa de mult imi plac ca deja le-am scos de nu stiu cate ori din cutiutza sa ma uit la ele. Am pus poze in albumul meu, astept sa va dati cu parerea!
Va si va doresc un weekend cat mai placut in continuare! (acum fug, ca e iubi prin preajma)

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie





foarte frumoase!! sa le purtati cu placere si sa va iubiti intotdeauna!!!

"Nu uita:langa cel mai inalt punct al fericirii se afla cea mai adanca prapastie a durerii."

Lavinia: sotie alintata.....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

hello

Fla normal ca mai intru pana plec la Galati.

Azi am plecat de dimineata la bunicii sotului ca sa doftoricim catelul (e al nostru dar ne-am gandit ca e mai bine pt el la curte- e lup) pt ca a facut otita, dar e ok. Eeeeeeee a avut si tratamentul de rigoare, ad vaccin anual, pastile pt deparazitare intestinala, solutie pt puricei si preferatele lui... vitamineleeee.
Pe la pranz am plecat, am mers putin in Cora si apoi am mers la masa la soacra. A facut papa buuuun si a tinut cont de faptul ca sunt la dieta si nu mananc orice- bila alba.

Acum soata doarme si eu bantui pe aici. vreau sa merg sa fac baitza si sa ma aranjez putin pt ca diseara iesim in oras.

marina

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

Nadia voiam sa-ti spun de parul scurt la nepotica, cred ca asa e si Sara, ca tare cheliuta e, nici n-am de ce sa-i prind o agrafa, la codite nici nu ma gandesc:) Da las ca se fac ele mari, sa vezi ce par si ce frumoase or fi:)


Flavia (sotie si mamica fericita)


Buna dimineatza... Da, stiu ce ora e, dar eu acum m-am trezit, ca am ajuns la 4am acasa;
Fla, frumoase sunt si asa cheliutze! Sau ai vazut tu in lumea asta fetita mai frumoasa decat Sara?! Ca eu, fetita mai frumoasa ca Desi, SIGUR nu am vazut.
Si ptr. superstitioase: cat era sora-mea gravida, ii mai tragea cate un picior la matza cand o prindea "aterizand" din greseala la ea la etaj... si soacra-sa ii tot spunea sa nu mai dea cu piciorul in matza, ca ii iasa copilul paros! HAAAAAAA! Si Desiree acum, nu are par nici macar cat e normal, daramite sa fie PREA paroasa... Ce tzi-e si cu superstitiile astea!


Winners don't quit; quitters don't win.

Don't give me an attitude; I already have one!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Valeeeu ce liniste-i pe aici:)

Alynutza felicitari pt verighete, sunt foarte frumoase. Sa le purtati pana la adanci batraneti si sa va aduca multa fericire

Marina deci ati sarbatorit soacra cu o masa copioasa?:) Ce cadou i-ati facut?

Nadia eu oricum nu cred in superstitii, nici nu ma obosesc sa le bag in zeama. Oi fi dusa, da asta sunt:)

Cami, Him, Lavi, cinta pup la voi ca mi-ati tinut de urat azi:)

Am uitat: am avut musafiri in seara asta, a fost super, am iesit si cu piticii in parc... mi-a mai revenit si mie cheful de viata. Cateodata simt ca ma plafonez

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

Fla, asta spuneam si eu: cat de neadevarate si aiurea sunt superstitiile...


Winners don't quit; quitters don't win.

Don't give me an attitude; I already have one!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Hai trezirea, ati dormit destul

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Salutare fetelor, va doresc o duminica frumoasa!
Alynutza, felicitari ptr verighete, sa le purtati pina la adanci batraneti si sa va iubiti.
Flavia, da azi nu primim cafea? Primiti de la mine , chiar daca e deja dupa-masa, langa asta o felie de praji virtuala.

Him



Ich bin eine Frau. Daraus ergibt sich das Geburtsrecht, bei Bedarf meine Meinung zu ändern.


photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Salutare!
Alynutza,felicitari pt. verighete,sunt f. frumoase,sa le purtati sanatosi toata viata!
Ce-o face Sun a noastra prin Praga la ora asta?Sunt sigura ca va avea ce ne povesti cand se intoarce,o asteptam si cu poze...!
toate nurorile!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput