Clubul nurorilor (45)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

" Nu uita niciodata ca pielea se increteste, parul incarunteste, iar Zilele se aduna in ani... Dar ce e mai important se conserva; forta si determinarea ta nu au varsta. Spiritul tau e cel care indeparteaza panzele de paianjen. Dincolo de orice punct de sosire e unul de plecare.

Dincolo de orice reusita e o alta incercare. Cat timp traiesti, simte-te vie. Daca ti-e dor de ce faceai, fa-o din nou. Nu te pierde printre fotografii ingalbenite de timp ... Mergi mai departe atunci cand toti se asteapta sa renunti. Nu lasa sa se toceasca taria pe care o ai in tine.

Fa astfel ca in loc de mila, sa impui respect. Cand nu mai poti sa alergi, ia-o la trap. Cand nu poti nici asta, ia-o la pas. Cand nu poti sa mergi, ia bastonul. Insa nu te opri niciodata."


Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

buna fetelor
ce cautati pe pag 2?
eu abia acum am terminat de lucru si inca 1 ora pana la terminarea programului
sunt terminata fizic si psihic abia astept weekendul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Nadia, ai dreptate ca migrena e ereditara, ca si mama are, iar ea la randul ei de la tata. Cind se declanseaza nu mai am altceva de facut decit sa stau in pat cu caciula pe cap trasa pina peste ochi, ca nu suport parca nici lumina, nici zgomot, nimic.

Jocelyn, bine ai venit. Ai o soacra minunata, intradevar de admirat. Sa-i dea DD in continuare putere si multa sanatate.

Flavia, a fost superb ca ne-am intalnit si ne-am distrat, am hotarit sa ne intalnim mai des.

la toate fetele si un Weekend placut va doresc,
Him



Ich bin eine Frau. Daraus ergibt sich das Geburtsrecht, bei Bedarf meine Meinung zu ändern.


photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

si eu-s p-aici

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Da chiar asa, deja ati intrat in week-end?:)

Noroc cu tine Nico ne-ai adus inapoi:)
Nu conteaza ca n-ai acuma camera digitala, da la nunta tot vei avea poze, asa ca nu te "iertam":)

Him daca prietenii sunt din zona chiar merita sa va intalniti mai des. Noi ne lasam cateodata pe tanjeala, dar ne trage lumea de maneca si ne prinde bine.
Imi pare rau pt migrenele tale (si Nadia) da sper sa fie cat mai rare daca de trecut nu trec

buni iti dorim si tie un week-end fain. Ce zici, te putem considera deja soacra, daca nu oficial?:)

Fana, Raza Ca eu n-am vreme sa mai bantui pe net sa gasesc ceva interesant:)



Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Fanna , eu acusi ies, ca ma pregatesc sa plec spre casa.


Ich bin eine Frau. Daraus ergibt sich das Geburtsrecht, bei Bedarf meine Meinung zu ändern.


photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Nadia,ii zic si eu cu intarziere nepoatei tale "La Multi Ani",sa fie sanatoasa,fericita si sa le aduca numai bucurii parintilor!
Mai am un pic de treaba la bucatarie iar dupa-amiaza avem intalnire cu oltencele de pe forum,cu copii cu tot...sper sa-si revina Mihai ca de aseara e numai cu paiul in pahare si nu-i plac paharele goale deloc ,sampania pt. copii e prefereta lui!
I-am luat role Georgianei si este tare nerabdatoare sa le faca proba afara dar eu am inima cat un purice cand o vad cocotzata pe ele,o si vad pe spate...of,moda asta cu role imi da batai de cap!!!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

promit sa pun poze de la nunta
aseara am avut discutii in contradictoriu legate de traditii
zau daca nu a inceput sa ma enerveze organizarea nuntii..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Fetelor, asa din experienta, daca noi avem 120 de locuri in sala si chemam 150 de persoane, cam cate o sa vina (aproximativ)?
Fanna, problema e ca nu permite sala sa fie mai multe locuri, daca pun mai multe mese nu mai ramane loc pentru dans, ori asta e important la o nunta, nu?
Raza, ce pahare de cununie civila?

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by fannna2003

razuco...da poze...poze la sosonei ai????




nici eu n-am aparat digi da' ii vedeti dupa nunta... Him, pt traducere! Tizo, vezi k si eu am avut oaresce vis-a-vis de pregatiri...uite nu-nteleg 1 lucru de ce ne suparam noi, cand ar tb sa radiem de fericire???eu gata, asta mi-am propus, sa nu mai bag in seama! cu alte cuvinte, sa ma

AMR 28 de zile pana la nunta

Foto

Mergi la inceput