Constanta la apel(73)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Salutare!!!!!!Ieri in drum spre padure, ne-a prins ploaia si atunci am schimbat directia catre Babadag unde sunasem si inca nu plouase.Asa ca nu am mai prins liliac dar am stat sus la cabana Sinaia Dobrogei.
Tatiana, scumpica Bia de mori , ce guritza mititica si frumoasa de-ti vine sa o mananci.
Sanzii, frumoasa piscina, are si marimea mea?

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza dragelor!
nici noi nu am ajuns la targul de gradinite...ca de obicei aglomerati in week end.
am si lenevit putin dupa-amiaza...ca sa simtim ca e duminica.
Tatiana bine ca va reintregiti familia. Bia o scumpa ca de obicei.
Cornelia hihihi patent!!! bravo lui, va fi un baiat descurcaret.
Jo da ce frumos ca socrii tai nu stiau cand e ziua ta....
imi pare bine ca totusi au venit ai tai.
fug la treaba...o saptamana frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

neata, fetelor.noi suntem iar cu muci si cu tuse si tot nu trece.vremea e nasoala asa ca stam in casa.va doresc o zi minunata in ciuda vremii.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Neatza!

Adriana, eu i-am cumparat lui Sebi "Batista bebelusului" (am facut comanda marti seara si vineri am primit coletul prin posta) si suntem FOARTE MULTUMITI de acest produs! Intr-adevar, curata foarte bine caile respiratorii, iar Sebi vrea sa foloseasca singur dispozitivul. Nu ne mai chinuim cu pufuri, cu pompite si alte alea (mai mergeam la orl pt aspirat mucii si era ingrozitor, Sebi urla si plangea rau de tot).
Pot sa spun ca le-am venit de hac mucilor si copilul este este incantat!

Sinzi, cum/cu ce l-ati tratat pe David? Pare sa fi fost ceva probleme cu fierea. Mai patesc si eu cateodata si in momentele acelea, greata e cum e, dar durerea de cap este criminala!


Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

moamaaaaa cata liniste! pe unde umblati dragelor? va calaresc piticii ca nu puteti iesi afara?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Mav, sa stii ca ne-am gandit in fel si chip...si nu am putut sa ne dam seama ce a fost cu el...
Se poate sa fii fost fierea...daca spui ca da si dureri de cap, se explica...
Si ma ales ca intr-o zi si-a revenit dintr-o data si mananca la fel ca inainte...

De tratat...nu l-am tratat cu nimic... i-am dat multe lichide (desi practic voma numai lichid galben si nu mancare sau altceva) si apoi a vrut o capusna si biscuiti...am iesit la plimbare si si-a revenit dupa putina miscare...
Dimineata era ca nou...

Tatiana, hihi...am scapat de asteptari...uf...ca greu mai era!!! Dar pe de alte parte ne e dor la amandoi la lunile alea de vacanta continua !!!

Rox...hihi...ai ramas singurica pe aci?

Dana, deci v-ati simtit bine???

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

salut
am fost franta de oboseala.
dupa ce am tras toata duminik am mai stat si pana noaptea tarziu sa il duk pe cumnatul meu la cta ca a plekat si el in voiaj.de abea pe la 2 am inchis ochii si m-am trezit la 7.

aici ploua de azidimneata intr-una si imi da un sentiment:"VREAU TERASA SI SA STAU PE EA, LA ADAPOST SI SA MA UIT CUM PLOUA"

alexandra se tanguie ca vrea afara.dar nu am ce sa ii fac ca ploua.

pupici

jo si alexandra

***************
"stiti soarele ala pe care tot il astept sa rasara si pe strada mea???inca il mai astept!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Jo, La multi ani sanatosi si fericiti!
Am scris la vremea respectiva si nu+s de ce s+a sters mesajul.

Am pus poze noi cu ...noi si dormitorul renovat si nou-mobilat! Sunt curioasa daca va place!

Pozee Mai !
Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Pupici de la noi. Sanzi, cu pozele stam rau, ca intru pe net de pe Connex si costa fiecare cuvintel, plus ca mi-ar lua ore sa pun o poza .

Va dorim multa sanatate!



Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

quote:
Originally posted by roxanaz

moamaaaaa cata liniste! pe unde umblati dragelor? va calaresc piticii ca nu puteti iesi afara?



Neatza!
Am picat pe pagina 3.....

Sebi se sperie (mai nou) de "vajitoaea (r)ea" (caracatita din Mica Sirena) si "Mos Pip" (Mos Timp) din Maria-Mirabela....
Am fost ieri la ORL (la al-nu-mai-stiu-cat-lea dr) si am primit acceasi recomandare: sa-l operam pe Sebi de polipi (sub anestezie generala).
Daca aveti idee despre acest subiect, astept si eu informatii, pls!!!!!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput