Constanta la apel(73)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns July spune:

LA MULTI ANI!fericiti,sarbatoritilor.Sanatate multa si prieteni minunati!
Stefan,tu esti Lumina parintilor tai!Copilarie fericita!
Mada,iti multumesc ptr.aprecieri.Esti o femeie deosebita!
Tania,cum sunteti?ce-ai rezolvat cu mama?

Fetelor,de fapt am intrat pe fuga,doresc sa va anunt asa cum am promis ca a-nceput TARGUL DE GRADINITE.Are loc la Palatul Copiilor azi si maine de la ora 9 la 16.Succes!

Noi mergem azi,revin cu amanunte.

Va pup,July

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Cum nu pot inca sa fac mai nimic, navighez pe aici asa ca va invit din nou sa intrti la membri pe BALBINA sa salivati si voi la pozele ei SUPER.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

July, multumesc mult, esti tare scumpa...ne complimentam reciproc....sa nu devina barbatii gelosi... Multumim ca ne-ai zis de gradinite...e bine de stiut, poate maine ajung si eu. Mica mea operatie este bine, luni imi scoate atele. Cand ne mai intalnim?

Roxa, nu sunt foarte pretentioasa la zone, dar am cateva in care nu as vrea sa stau: Poarta 6, (nu imi mai trebuie ever), Km. 5 (ca mi-e departe de scoala), Palas, Abator...
Adica as prefera o zona buna, dar nu am multi bani, asa ca zona Marvimex/ Soveja /Dezrobirii /Inel 2 este mai accesibila si apartamentele sunt relativ noi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

pup dragelor!
Alina sper ca totul a fost ok! pupici si de la noi.
July multumim de informatie. sper sa ajungem si noi maine.
Sanzi cum e David, totul ok acum?
noi plecam in vizite...diseara mergem nitel cu prietenii la el greco. destrabalare in toata regula....:))
pup tuturor si o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Gata, i-am taiat si motul . A ales mouse, creion si patent .

Vroiam de ceva timp sa clarific faptul ca inca nu am fost in Bulgaria. Nu stiu cum am reusit eu sa transmit informatia, dar toata lumea a inteles ca urma sa plec atunci, cand faceam formalitatile cu pasaportul. M-a sunat si o prietena sa ma intrebe cum a fost in Bulgaria . Plecam vinerea viitoare.

Despre targul de gradinite stiam si eu. E bun pt. cei care isi vor inscrie copiii la anul, ca altfel, ce rost are, cand locurile sunt in cea mai mare parte ocupate?



Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Cornelia, felicitari...sper ca ai de gand sa pui poze sa nu ma lasi sa astept!!!

Noi am ajuns cu bine acasa, dupa 6 ore de condus si o vizionare de crocodili care defilau intr-un rau la un loc de odihna ...
David e maim bine, nu a mai vomat, nici febra nu a mai facut...
A fost tare ciudat ce a avut...a vomat numai lichid galben (nu mancare) si il durea capul...
Ba pe drum a cerut ca vrea capsuni si carnita la gratar...si a mancat ceva...si a baut si mai multe lichide...

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salutare si de la noi!
Dupa o multime de timp am reusit sa ajung la zi cu cititul .
Urari de bine, multa sanatate si "La multi ani!"sarbatoritilor Jone si Stefan.
Cornelia felicitari se pare ca vei avea un mic informatician .
Sinzi multa sanatate lui David.
Liris sarcina usoara! Fiecare percepe diferit miscarile lui bb din burtica.

Cum a fost la gratar? Ati mai gasit liliac?
Duminica frumoasa!

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Oooffff, am pierdut targul de gradiniteeee! acum am terminat treburile!!!
Cer scuze carora nu le-am urat la momentul respectiv "La multi ani! si toate cele bune", adica Jone si Stefan...din cauza vitezei in care intru si scriu...
Jone, tu cum ai sarbatorit?
Sanzi, sanatate lui David. Se simte bine acum, din cate am inteles?


Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

cum am sarbatorit????
stat cu muncitorii de la 8 dimineata pana la 11 noaptea ca sa termine de turnat shapele in 3 camere.
bibilit diverse mici chestiute prin casa ca sa fie finisarea buna.mortar in dinti, nisip in cap, ciment in urechi.
apoi la 11 noaptea am shocat soacra socru si cumnat ca am desfacut o sampanie si le-am zis ca e ziua mea.
bucuria mare a fost ca a venit mama tata matusa mea si unchiul meu, si surorile.in weekend.
si am papat tort si facut gratar + sapat santuri ptr canalizare si apa, mutat lemne de constructie, asezat lemnele de foc, asezat pietre si tigla (apropo cine vrea tigla din acea de jimbolia...am cateva zeci de bucati intregi)si toate au fost facute ca sa nu ajunga fiimea sa faca vreo boroboata.
deci per total a fost o aniversare plina de satisfactii.
va pup dulce.

jo si alexandra

***************
"stiti soarele ala pe care tot il astept sa rasara si pe strada mea???inca il mai astept!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

http://community.webshots.com/album/550178285IstDZL

cateva poze

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput