Cluj rulz (49)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns steaua spune:

Si Alex inche mai doarme!
Ciocolata cred ca am ginit-o dupa descriere si .......... miros!
Pantalonii a zis d-na vanzatoare ca intra putin la apa!



Corina & Alex (11 iulie 2005)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

....3 ore de somn...incredibil!

Corina, dar ai un miroooooos....

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Mai fetelor, azi ca de obicei am iesit afara. M-am intalnit cu doua prietene cu plozi cam de lunitele lui Dani. Dar moama ce imi venea sa rad! Inchipuiti-va doi copii de 9 si 10 luni... si doua mame care voiau sa-si arate talentele copiului. Parca eram la Zoo! Dani se uita socat ba la una ba la alta si a inceput sa urle.

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Salut fetelor!!!!

Mariano, d-aia n-am raspuns c-am pribegit pe la Faget toata ziua de ieri, si n-am avut semnale!!!!! Te sun azi, sa pove, k???....si propun sa repeti figura cu botanik, de data asta cu noi!!!!

.....Flavia Maria, vreau si io sa te felicit pentru bebitza no'2!!!!!...mi-a zis si mie o pasarik, pe numele ei doamna Tache de vestea asta superba!!!! Sarcina usoara....pentru ce iei medicamente?...sper sa nu fiu prea curioasa!!!!!!

Svety, pe unde prin strainatatzuri v-ati gandit sa mergeti? Pe noi vara trecuta ne-a costat in jur de 2000 euroi distractia in italia, dar am stat 3 saptamani, 10 zile la mare, la Savona(la vila agroturistica), 5 zile la Como( la rude) si restul in Milano, tot la familie....la granita mai nou trebuie sa ai 250 euro/persoana, si nu 500, ca asta vara...ce sa mai zic, noi cu un Golf4 diesel am facut 2 plinuri, ultimul in Austria, aproape de garnita cu Italia....ce alte info te mai intereseaza??? Cauta pe net info legate de cazari...daca rezervi din timp iesiti mai ieftin!!!!!!

Cristiana, ce rau imi pare ca trebuie sa ajungeti la operatie...brrrr....va tinem pumnii stransi, stransi!!!!!

Va pupam, ca am o groaza de facut!!!!!



poze cu noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nana_sim spune:

Stiri la ora 17.30

- incepand cu luna iulie (14 iulie) vor exista zboruri ieftine pe ruta Tg Mures - Budapesta cu compania Wizz Air; pret 20 euro; frecventa 3 /saptamana
- finu' Horica are puroi langa timpan, trebuie drenat si mama lui se teme ca si Cristiana, doar ca Horia are 10 luni
- spectacol dansuri spaniole pe 13 mai la Casa de cultura a studentilor.

Punct.

P.S. - da' Cora si Carfuru' cand ... is gata ca nu mai pot! vine ziua zanului si eu n-am de unde sa fac cumparaturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Cristiana, acu vad!!! Ma dau cu de pamant!!! Chiar trebe sa-i scoti polipii??? Off pe mine nu m-ar lasa homeopatul...

Simo, apropos, algocalminul e antiinflamator? Nu stiu ce antiinflamator sa-ti zic, mie mi-a contraindicat Minu antinevralgicul...de restul nu stiu...

fetelor, io vreau la film, si la Crash si la Ice Age, ce ma fac???

mai pove!
R-b



vidiazni, ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

quote:
Originally posted by mariana tache

Stanca, observ ca te-ai albastrit. Cu ce ocazie?

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!



Am puncte de nu stiu ce sa fac cu ele si ca atare imi schimb "fatza" mai des. De....caracteristica de geaman



Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Evenimentele importante
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

ROXAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




VIU CU TINE....SA MOR IO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.......LA CE FILM, UNDE, CAND, LA CE ORAAAAAAAAAAAAAAAAAAA????????????????????????????????????

ACU' NEGOCIEZ CU BARBATU' ASTA A MEU......CICA NU MA LASA, DA' MAI VEDEM NOI!!!



poze cu noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nana_sim spune:

Roxa eu am vazut Crash - vazut, placut pe dvd, vrei sa-l cer pentru tine?
Ice Age cahhh, mie nu-mi plac sf-urile de fapt.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Simo, nu mai am rabdare cu DVD, dar daca vrei sa faci ceva pentru mine, cere "Notebook" si m-ai facut!

Flo, in concluzie, lasa-ma pan' pe la 7:30 sa negociez si eu cu nasty si sa merem de la 20:30 la Crash, ok? Te sun eu mai incolo...


mai viu,
R-b



vidiazni, ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput