Cluj rulz (49)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Mariana si multam ca ti-ai amintit de noi! Burtica e bine, creste, e uriasa deja(am poze in albumul de pe yahoo si mai pun diseara cateva mai noi), iar Alesio e un vorbitor nevoie-mare, de am deja creierul pane....!).

Roxa Serbanelu!Voi ce mai faceti?

Pupici!


Ioana(20+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului
www.alesio.myou.ro/model/page.html" target="_blank">Fotomodelul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Steaua mi-ai facut CD cu film? Sa-l trimit pe Mihai.

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steaua spune:

Svety, nu l- am mai vazut pe individul respectiv in retea. Io am zis ca pot orice si oricand............ da numa cand apar oamenii cu chestia cautata in retea. Si daca stau pana descarc io filmul. Am mai vazut la cineva, da era doar pe un cd. E filmul lui Oliver Stone?



Corina & Alex (11 iulie 2005)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Ioana (pufymic) cum am citit scrierea ta, cum am sarit pe poze! Ai o burtica fff frumoasa! Iti sta bine! pe burtik! Nu ne-ai spus cine-i "chiriasul"! Eu zic ca-i tot un baietel. Iar Alesio e deja baiat mare si frumooooooooos! Cand stii verdictul (adica aflii surpriza ) sa nu uiti sa ne spui si noua.

Roxana, Florina, ati fost la film? Eu nu stiu cum va place, ca eu nu mai am rabdare nici 5 min sa ma mai uit la un film. Nu ma mai tin nervii; exceptie: daca e film cu Jack Nicholson .

Simona, multumim pt stiri. Sanatate multa lui Horica.

Cristiana, imi pare rau ca nu am vesti pt tine. Azi am sunat de 3 ori la medic dar nu mi-a raspuns. Mai incerc si maine, ok? (maine sigur ca raspunde!)

Stanca, buna idee. O sa incerc si eu diverse nuante . Auzi, de unde ai luat pijamalele? Am realiat ca si eu vreau din 2 piese! Motivare: in curand o sa incep sa ma lupt cu pampersul de noapte si nu am cum sa-mi pun planul in aplicare decat cu pijamale din 2 piese.

Poze...nu cred ca le vedeti nici azi. Oricum, sunt mortale!

Ziceti repede care stati la taclale! Ca de nu e nici una in zona, fug si eu la somn.

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Da Corina, e filmul lui Oliver Stone. Ce sa zic...poate, poate reusesti. O fi fain cadou de ziua mea. Tare mult mi l-am dorit dar nu speram sa-l am. Eu nu pot sa scot ca-mi ia zile si-mi taie dint trafic.

Mariana mi-ai facut pofta de cioco. Auzi, eu fac gimnastica, sar coarda ca o capra, fac abdomene, ma dau cu creme anticelulite etc. si azi o tipa ma "felicita": "Da te-ai ingrasat! Mai ales pe la coapse..." Fuchit

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Svety, lasa, nu te uita la ce a zis tipa! Tu continua gimnastica, ca sigur o sa aibe efect! pt sarguinta!

Eu pun armele jos! Mi-e f somn. Va .

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Saqlutare fetelor.
Nu am uitat de coi, dar am fost plecata cu sotul in Portugalia, unde tare mult mi-a placut, mai ales ca am vazut aproape tot ce era de vazut.
Promit sa revin cu amanunte.Maine plecam la Torino
Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

neata fetelor

ne-am hotarat , saptamana viitoare ne operam de polipi.acuma e f bine fatuca dar toti medicii ne-au zis ca e numa prelungirea chinului si ca e pacat de atatea otite si antibiotice.sunt terifiata si ingrozita dar efectiv nu am ce face:(.marti mergem la analize si miercuri o face.mi-e stomacul mic si agitat.

stressata fiind nu am realizat ca azi e mircuri si zi de intalneala.asa ca propun daca e frumos sa ne vedem intr-un parc-eu sustin parcul de pe strada Amos Francu-Andrei Muresanu, si daca cumva ploua sa ne adunam la mine.ce ziceti?
intru mai incolo sa vad cine ce face.

Mariana , multumesc de telefon tare bine mi-a cazut

Ioana pufymica-pupicei pe burtica frumoasa.cand mai vii in Cluj, macar la o cafea sa ne vedem!

va pup

Cristiana si gagalicea Theodora Alexia (2 anisori si 10 luni)

Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0" target="_blank">la mare 2005
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:



Mariana, soro, am fost la film cu Florina si am suferit&ras impreuna...nacazu' insa s-o'ntamplat asta noapte cand Elisei i s-a declansat o viroza intestinala, cred, habar nu am ce, fetele is internate in spital, mititica a varsat toata noaptea...inca nu stiu ce are, dar le sun mai incolo sa vedem...Asa am aflat, ca ieri cand au fost la noi si-au uitat un rucsacel la noi iar dimineata cand am sunat ele erau la spital

Olim, Portugalia, felicitari pai..vrem detalii, poze....ok?

revin cu vesti...

edit: pufymic



vidiazni, ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

am vorbit cu fetele....Elise are la diagnostic faringita acuta...si are perfuzii...o sa ne ma spuna Florina...
cand am sunat tocmai ii luasera sange...si pisicuta plangea...

mai viu...

R-b



vidiazni, ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput