Cluj rulz (49)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

A! Roxi, tot vreau sa te intreb ceva in urma telefonului tau, si tot uit. Dar acum nu mai scapi: de unde esti???

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Iar ma dau de una singura prin zona!

Asa ca va doresc o noapte linistita!


Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Buna dimineata!

Flavia fuguta la doctor cat mai repede ca nu prea e bine ca ai scurgeri cu tot cu tratament.Sa nu faci eforturi , ar fi bine sa stai mai mult in pat pana se fixeaza sarcina bine.

Mariana super chef!Mama ce s-au mai distrat!Auzi nu ai gasit cumva espadrilele lui Razvan la tine?Ca nu le gasesc.

la



Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Evenimentele importante
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns machetutza spune:

Buna dimineata!

iarasi la munca... mi-am incarcat bateriile, la munte. am fost plecati de sambata dimineata si ne-am intors aseara tarziu. a fost suuuper: la Marisel- asa cum am planuit-, la o cabana cu toate dotarile si cu preturi mici. Lucian a fost topit dupa iapa cu manz care ne "vizita" in fiecare dimineata si cand se indepartau ii urmarea cu .

ce sa mai zic, ca am mancat si eu ca sparta mici si gratare si acu' vreau sa trec pe regim, ca uite asa ma vad

vad ca ati petrecut si voi: care pe la verde, pe munte, sau la chef! au fost zile frumoase!

pupici!



Simona, mama lui Lucian
pozele lui Lucian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nana_sim spune:

Salut gagici!

Si luati de aici pentru cat ati scris in lipsa mea!
Am fost la munte, m-a parlit soarele si mi-a intepenit gatul din cauza unui firicel de curent, in rest a fost ok. Multa liniste, am terminat o carte de mult inceputa.

Mariana imi pare rau, asa a fost sa fie. Data viitoare voi fi mai pe faza!

Oana tinem pumnii pentru prima ta zi de serviciu.

Roxa spune repede antiinflamator fara contraindicatii pentru tratamentul homeopat.

Fetelor, ma intreb daca a ramas vreun medic ginecolog necernut aici. Io in cine sa mai am incredere acum, dupa toate cate s-au spus aici? Ma duc si la Todea, ca mi-am facut programarea si apoi ... om da cu banul cand o fi cazul ca alta solutie zau ca nu mai vad.

Ma pregatesc pt o discutie grea cu seful meu maine, tineti-mi pumnii!

Simona

P.S. - Florina, vezi PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boca Daniela spune:

,va salut,a fost super astea 3 zile ,am iesit in Faget la un gratar si o slaninuta prajita,piticii s-au distrat asa de bine.Am fost cu niste prieteni de familie care au si eu o fetita de 2 ani,atata au fugit de erau rupti aseara.Trebuie sa intru la cura dupa atata mancat, cred ca iar am 53kg.

va pup pe toate si va urez zile frumoase si cu mult soare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boca Daniela spune:

iuhuuuu, am o stelutaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:



Nu-mi vine sa cred ca am si eu timp la ora asta de butonat! Au reusit astia ai mei sa adoarma deodata .

Acum manac....branza de vaca ; si trebuie sa beau si apa si treaba asta ma omoara!

Simona bine ai revenit! Felicitari pt reusita cu cartea (eu nu prea mai stiu cum arata o carte de lecturat )

Oana sa vii cu impresii de la job! Abia astept. Azi se intoarce Edith si ma duc la . Tu cand servesti?

Simona (mache) bravo pt ca ati fost la munte si ca v-ati simtit bine!

Daniela, felicitari pt prima ta stelutza! La mai mare!

Stanca, nu-s la mine espadrilele .

si pana deseara cand imi fac iar aparitia sa umpleti vreo 3 pagini!

Ps. Abia acum descarc pozele de la chef.

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Simona daca nu esti multumita de ginecologi pot sa-ti reconand si eu vre-o 2.

Fetelor azi am fost la Galeriile Ferdinand ca s-a deschis un magazin cu haine pentru copii.Hainele sunt bestiale(mai ales body-urile) dar preturile sunt maricele.Eu i-am luat lui Razvan un body, un tricou galben sulf , o sapca si pantaloni 3/4.Sunt mortale.Aveau haine de fetite si copilasi mai mici o splendoare.

Daniela felicitari pentru steluta.

Mariana cum stai cu spatele?



Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Evenimentele importante
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Am 175 poze de la chef

Stanca, m-ai omorat cu hainele! Vreau si eu sa ajung pe acolo (sunt consemnata in zorilor pt 2 saptamani)

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput