Cluj rulz (49)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:


azi am iesit la aer, am fost pe deal, la Aroma, a fost super! imediat iesim iar, la o barfa cu prietenii, ce bine ca e fain afara...uff si de maine iar la job...

Cristiana, iti scriu eu de la job, sau te sun, ca nu stiu pe derost :)... ma bucur ca v-ati distrat

gagici, revin diseara,
Roxa



vidiazni, ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Am venit si noi din Copand. A fost fain exceptand faptul ca am uitat micii si painea acasa. Am avut in schimb slanina de fript. Am facut si cartofi prajiti, deci ne-am scos. Am cam obosit.

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Soro te-am urmarit si sustinut pe la "rasisti".

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

quote:
Originally posted by svety

Am venit si noi din Copand. A fost fain exceptand faptul ca am uitat micii si painea acasa. Am avut in schimb slanina de fript. Am facut si cartofi prajiti, deci ne-am scos. Am cam obosit.

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">





Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

flavia -maria! ce mai faci?
te-ai intors de prin calatorii? esti bine? ce face bb mic de tot din burta, a inceput sa-ti dea senzatzii de somn, greatza..etc?

asteptam news-urei de tot felul de la toata lumea!!!!!!!

pupi


roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Roxi dragutza...mutumim ca te gandesti la noi...de vreo ora am ajuns pe acasa apoi am culcat "olandezu`" si iata-ma intr-o "trecere in revista" pe aici..sa vad ce ati mai facut...
Noi suntem bine ..ma chinuie un pic niste scurgeri ciudate ceva maroniu..dar sper sa nu afecteze sarcina in nici un fel...sper sa fie bine ...sapt asta mai trec si pe la alt dr sa vad ce mai face bb din burtica..fetelor care ati avut si voi probleme de genul asta in timpul sarcinii va rog supuneti-mi cum a fost la voi...(ma refer la aceste scurgeri...)..iau tratamentul prescris de dr si astept sa vad ce se mai intampla..
va pupacesc si va doresc o seara frumoasa!

5+ si mama lui bebita(29.05.2004)
in sfarsit poze... http://pg.photos.yahoo.com/ph/flaviapopcj/album?.dir=/7d54

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Astazi m-am gandit. De cand pierde Steaua mai am timp sa gandesc...Ia ziceti-mi cam cat malai mi-ar trebui pt. o excursie pe dincolo.

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

svety...depinde und evrei sa mergi....
pan la budapeste e ieftinutz.....;te costa acrtea verde, adac mergetzi cu masina, kerosenu` cam vreo 100 euro dus-intors...zic eu...depinde de bolid.....si cazare gasesti al vreo 50 euro/noapte si poate chiar mai ieftin. e un ibis pe vaci` utza (asezat bine ca zona)care din cate imi aduc aminte prezenta ceva tarife bune....plus ca mai sunt pensiuni ieftinioare. cu siguranzta sunt si last minuturi si cazari cu oferte pana prin iulie.

tot arondat budapestei este un hotel etap, la ceva distanzta de centrul ei, mai exact la vreo 10-15 km de centru. e ieftinutz si ala.

daca ai rabdare poti acuta pe net si gasesti la variante!!!!!!!! o multime!

ieftina e si grecia continentala. ieftinuca si convenabila e si croatia. nu ami zic ce bune oferte au bulgarii pt litoralul lor! hotelurile sunt renovate si serviciile sunt cu mult mai bune ca la noi.

e cam mic dani pt plecta pe distante mari, dar o destinatie apropiata de romania puteti incerca.

succes!!!!!!!!!!!





roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

mama olandezului!!!!!!!! ai aparut!!!!!!!!!
bine ai revenit!

cum a fost?
poze bagi? sa vedem si noi pe blondu` zbenguindu-se?

hai nu lenevi!!!!!!!!!!!!!!!!

pupici tuturor!!!!!!!!!!!!!



roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Hielau aghein

Slaba activitate pe la noi! Ce-ati patit fetelor??? V-ati ghiftuit de 1 mai si acum dormiti?

Roxana, ti-am ascultat sfatul ; nu am inceput cura de azi; dar de maine nu am pardon. M-am nervat tare pe kg mele si nu ma mai opresc pana la 68 kg

Fetelor, mai stiti ca eu sunt certata cu ciocolata si chipsurile??? Ei, de atunci suntem tot certati si cred ca bag divort pe viata! (ceva de genul m-am suparat si pe kg mele!); azi a primit Stefan de ziua lui o ciocolata nemteasca (cred) cu niste alune in ea cat capul meu! Am crezut ca fac cu nervii cand am vazut-o!!! (ae o bucata de ambalaj din folie de se vede criminala in ce hal arata!). Am zis ca si innebunesc daca nu o desfac....dar am rezistat eroic ; iar acum, ca sa fiu sigura pe situatie, vreau s-o donez. Cine se inscrie?

Flavia, cand ai zis ca ajungi la Todea? Abia astept sa vad ce impresie iti face.

Roxi, tu de ce nu te pui pe treaba sa-ti faci un bebe???? Ca observ multa ravna dupa unul!

Svety, te-ai `nervat? Vrei in strainataturi?

Cine sta la taclale?

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput