Cluj rulz (49)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Bai, dar chiar toata lumea s-a culcat?

Atunci va zic si eu somn usor (un mai am treaba)!
Pe maine!


Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

am mai stat eu pe aici sa ma dau pe net....
fug is eu la somn...ca-mi cad ochii-n gura!

noapte buna tuturor!!!!!!!!!



roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saory spune:

Buna la toata lumea.
Am tras putin cu ochiul la pozele voastre si sper sa nu va
suparati.Aveti niste ingerasi foarte dragalasi.sa stiti ca va
invidiez ca santeti asa aproape una de alta si ca puteti sa va mai
intalniti din cand in cand.iar la faza cu mancat mititei si slanina
aproape ca va urasc(glumesc).Sant disperata dupa un pic de slanina
dar din pacate pe aici nu gasesc dar nu-i nimic ca in 3 saptamani santem si noi acasa si o sa imi fac toate poftele.
Am o mare rugaminte la voi.Dupa cum am spun in 3 sapt o sa venim in tara si voi avea nevoie de un scaun de masina.DE UNDE POT SA CUMPAR?
Tin sa precizez ca eu stau in Gherla deci stiu Clujul doar din mare.
Daca se poate v-as ruga sa-mi dati si mie io adresa de unde pot cumpara.Va pupam si mai intram sa va spionan din cand in cand


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ella2000 spune:

Neatza'

cred ca n-am dormit asa bine... de cand eram porumbei fara copii... mi-am facut si "somnu de frumusete!"
Paula canta prin tarc... Iulia nici nu si-a cracanat bine ochii ca" mamai, ma duc afara!" Tati o mai da cu porcu.. cred ca azi sarbatoresc 1 mai prin munca! am treburi prin casa si nici nu mai a chef sa ies!

Svety, cum de l-ati lasat acolo singur pe stanca? Dani cand e nascut?

Mariana, ai pus pozele noi?

Saory, daca vii de la Gherla te poti opri la Selgros, la intrarea in Cluj dinspre voi!

ella2000 si printesele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:


am intrat doar sa va salut. Nu am timp sa scriu, ma grabesc sa fug de acasa la plimbare cu baietzii. Va doresc o zi buna si pove diseara!


PS: Bravos Svety de noul capitol



vidiazni, ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Roxana ma gandeam ca nu vede nimeni ca am comis si eu...un capitol nou.

Ella, poza aia se cheama "escaladitzi" (asa-i spunem noi de cand umbla taras ca se catara peste tot; cum era sa nu ii fac poza pe munte?). Dar eu eram langa el! Numai ca voi nu vedeti. Dani e din 26iulie2005, am pus la semnatura.

Marianastiam ca ochiul tau fotografic va aprecia poza. Thanks. Mihai e autorul.

Roxanicea ma uitam ca muta la poze ca eu cel mai departe am fost pe Litoral...Noi suntem tare plimbareti dar pe dincolo nu am fost. Chestie de "lovele". Cred ca trebuie ceva malai, nu?

Va pup pe toate ca mergem in COPAND si ma duc sa pregatesc micii.
Distractie faina azi

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ella2000 spune:

Svety, acu vazui ca ai pus la semnatura! si io care ma laudam ca m-am odihnit!
DISTRACTIE MAXIMA AZI!

ella2000 si printesele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

svety, nu trebuie asa multi firfirei cum s-ar crede. preferam sa iesim afara din tara cu aceeasi bani sua nitel mai multi, decat sa mergem in aceleasi locuri in care am mai fost de cateva ori , in tara.
doresc sa vad cat mai multe...si am avut marea sansa sa pot sa iesi in medie cam de 2 ori pe an in cate o alta destinatzie. mai am o groaza d evazut si nu cerd ca ajunge o viatz ade om sa poti vedea cate iti ofera pamantul asta mare si rotund!

calatorii placute si cat mai multe! mergetzi macar la budapesta ca sunt o groaza de frumusetzi si acolo!

distarctie placuta tuturor si pofta buna la mici! si bere..si slanina! si ce-o ami fi pe aoclo!

pupilici!!!!!!!



roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

hielauu fetelor

ne-am intors si noi din excursie, botezul a fost super dragutz , intr-un restaurant in mijlocul unui parc iar Thea f cuminte, a mancat cu noi la masa si a fost senzatia chefului atata a dansat.la un moment dat era rupta statea pe jos si dadea din picioare..

Marianadin pacate am ajuns tarziu si spre regretul meu dupa terminarea chefului pe la 9 jumate.plus ca d-soara era adormita beton.imi pare rau ca nu am ajuns m-am gandit mult la voi!!sarbatoritului.

azi m-am mancat toti dracii la job de dimineata la o sedinta tampita, mai ales ca lucru de 1 mai.

Roxa, te rog da-mi pe Pm contul tau pliz ca nu-l gasesc.

va doresc odihna placuta si ganditi-va la cele care muncesc si compatimiti-le

va pup cu drag

Cristiana si gagalicea Theodora Alexia (2 anisori si 10 luni)

Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0" target="_blank">la mare 2005
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

hielau si de la noi!

Nu am iesit nicaierea. Am fost doar pana in oras la sot la munca ca sa sa-l aduc acasa ; apoi am dus lupte crancene cu Stefan ca sa manace 3 linguri de pilaf cu piept de pui si vreo 10 cartofi prajiti.
Apoi m-am luptat ca sa-l culc ; si a trecut timpul; acum astept niste musafiri din MM (nu am chef de ei ); si vroiam sa ma duc azi macar pana in gradina botanica, dar nici cum nu mi se nimereste programul.

Cristiana, si mie imi pare rau ca nu ati ajuns; dar nu-i bai, ne distram impreuna la cheful Theodorei ; si m-am gandit la voi si in special la Thea, caci i-ar fi placut tare mult la chef, ca tare s-au mai distrat copilasii; ma bucur ca v-ati simtit bine la botez.
Vreau sa-ti zic ceva: urgenta despre care am vorbit cu tine nu mai e chiar asa urgenta; pana la urma ne-am inteles cu madam si mai ramanem; dar chestia e valabila; daca o sa gasesti ceva, trec eu in loc la domnul meu. Mama, ce m-am codificat; sper ca ai inteles ce vroiam sa zic .

Ella, nu am pus poze noi ca nu le-am rezolvat; cand termin treaba va anunt eu.

saory, ca sa nu te incurci prin cluj, selgros sau metro sunt doua variante rezonabile, zic eu.

Florina, te-am sunat si nu ai raspuns

Cum v-ati distrat???

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput