Cluj rulz (49)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

mariana tache
merci de numarul de telefon, daca spun ca fiica-sa mi-a dat numar e ok?nu stiu daca asta e nr adevarat al tau.....
o sa-l sun dar nu chiar acum ca inca nu e chiar gata proiectul de casa....

39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

olaaa

in primul rand
LA MULTI SI FERICITI ANI! lui Calin al Simonei!, zis zanul:)sa fiti iubiti amandoi

Oana , super ca-ti place la job, sunt convinsa ca te vei descurca f bine.

Simo(machetutza) mersi de informatii, ieri am fost in panica maxima, mi-a zis o cunostinta ca nu te lasa langa copil cand se trezeste.la sunat MIhai pe doctor si i-a spus ca intr-adevar dupa 3 ani nu te lasa.Mihai i-a spus ca fata nu are inca, adica mai are vreo 20 de zile intre noi fie vorba) si i-a zis ca ok, atunci la iesire din operatie ma lasa...sunt socata si contrariata cum adica lasi un copil de 3 ani jumate de exemplu sa se trezeasca singur in salon?????????.
vreau sa va zic ca numai la asta ma gandesc iar asta mica e bine acuma si ma uit la ea si simt ca parca ii fac rau, desi stiu ca nu e asaDoamne Fereste!

insa ma dau barosana si tare si ma arat binedispusa pe aici desi ma calaresc problemele...insa sunt fericita ca vremea a tinut cu noi si am progresat la casutza!

Mariana, pozicile din gradina Botanica le-ai pus cumva?

va pup

Cristiana si gagalicea Theodora Alexia (2 anisori si 10 luni)

Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0" target="_blank">la mare 2005
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Creola spune:


Intr-un final nu am reusit sa pun nici un filmulet fiindca s-a trezit mamaruta mea ,a trbuit sa iesim...ham ,ham,...miau ,miau
Ieri am fost in parcul Babes,e pt .prima oara ca ajungem acolo.Foarte frumos,multa liniste,Sarah s-a jucat mult in nisip,si nu vroia sa se mai departa de mult iubitul tobogan.

Astazi ,vom face din nou ceva nou.Dupa ce se trezeste mergem la cumparaturi impreuna,fara carut...vreau sa ajungem la Central si la mult laudatele galerii...avem de cumparat 2 cadouri pt 2 copilasi.

Am vazut si eu pozele de la ziua lui Stefan,faine...si mie imi plac ,in mod deosebit ,alea cu Razvan si Stefan si alea cand sunt toti pusi deasupra pe canapea .

Il felicitam si noi pe zanul Simonei,urandu-i traditionalul, "La multi ani",sanatate,iar in viitorul apropiat (vazand ca ati terminat si casa)vreo 2,3 copilasi.

Carrie,se vede din mesjele tale cat esti de ingrijorata pt operatia Tehutei.Vei vedea ca totul se va termina cu bine.Va vom tine si noi pumnii stransi.magici pt dragalasa Thea

O zi frumoasa tuturor!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Simo la multi ani zanului Sa aveti petrecere frumoasa.

Cristina nici nu-mi imaginez prin ce treceti:( Suntem alaturi de voi, de pt Thea sa se faca bine. E jale mare cu spitalele astea...

Florina multa sanatate si pt Elise

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

LMA pentru zanul Simonei!

Oana multumim de aprecieri!Eu inca nu am apucat sa vad pozele.

Fetelor calculatorul meu are un antvirus atat de beton incat imi blocheaza netu'Sunt si mai nervoasa din cauza ca aia crea se ocupa de el sunt in concediu.

Maine plecam la niste prieteni la Tg.Mures fara Razvan care va ramane la mama.Asa ca vom avea un we pentru noi.





Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Evenimentele importante
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

La multi ani Zanului si din partea noastra

Mai fetelor am un site cu carti. Am comandat de doua ori si sunt mai mult decat multumita. Au si carti pt. copii mai marisori, carti tare educative.
Sa va aruncati un ochi si cand aveti mai mult timp, buchisiti. Trimiterea e prompta, in 3 zile, taxa e de 4,5 roni dar pana in 14 mai nu se plateste taxa de trimitere.
IACA LINKUL http://www.lecturi.ro/

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Buna fetelor!

Am fost la control si vom avea inca un baietel!....dar ce-i mai important e ca e bine si normal dezv!

Pupici!


Ioana(20+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului
www.alesio.myou.ro/model/page.html" target="_blank">Fotomodelul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

Ioana felicitari!!!!!!!1sa fie sanatos si tu in forta sa alergi dupa amandoi
ai fost in Cluj si n-ai dat un semn?ca pun pe tine!

fetelor multumesc de sustinere, o sa mai am nevoie si saptamana viitoare de ea!




Cristiana si gagalicea Theodora Alexia (2 anisori si 10 luni)

Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0" target="_blank">la mare 2005
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Cristiana multumim....si poti sa pui pe mine ca asa am facut.Am fost in Cluj si n-avea rost sa dau semn ca n-am stat decat cateva ore...
Sper totusi intr-o viitoare intalneala cu voi...pana nu nasc !
Multa sanatate Theiutzei si bafta la operatie(va tin pumnii sa fie bine)!

Pupici!


Ioana(20+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului
www.alesio.myou.ro/model/page.html" target="_blank">Fotomodelul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Neatza.

Deci nu a venit nimeni in schimbul 3 aseara...Eu am dormit ca un prunc cu ploaia asta. Tare-mi place cand ploua noaptea.

Cristiana, mersi fain de melodie. Faina. O auzeam pe timpuri la Europa FM. Cand eram la faculta numai postul asta ascultam ca dadeau muzica mai veche.

Florina sanatate Elisei

Mai fetelor cred ca ar trebui sa schimbam asta de la copii nascuti in 2004, ca-s mari deja si nu se prea potriveste. Ce ziceti?




mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput