Cluj rulz (49)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

gagiiiici! no stati asa...s-o luam pe indelete...

Svety, de acord cu iconul ala...

Mariana, soro...oh, cate am sa-ti spun...mai intai ca am vazut pozele, de fapt mai am de vazut vreo 35..is pe ele acum..sunt geniale, DAAAR!!! daca ma iumbesti, fa cumva si sterge aceasta poza, care nu face bine nimanui

Am fost si mi-am facut abonament la masaj la prietena ta...am crezut ca mor fata, asa masaj face...m-o durut de-am crapat si stresata cum sunt si mai ales seara, nervoasa obosita si "transpirata" plus flamanda, nu prea pot sa-mi dozez nerfii sa rezist la durere..ce sa mai zic ca electrostimulatorul ala mi-a dat senzatii tari si am renuntat la el, desi rezistam foarte bine la intensitate mare problema mea e pielea cu multi pori deschisi si ma curenteaza de mor...

Gagici! Semnal in casti! La Sensiblu oferta de oferta la crema anticelulitica Garnier Elancyl...un pachet promotional cu 2 doze de elancyl costa 120 RON. Daca iei 2 pachete primesti unul gratis, deci sunt 3 pachete pe care daca le imparti la 3 iese la 80 de RON pachetul. Eu mi-am luat impreuna cu 2 colege, va sfatuiesc sa profitati ca cica e foarte bun. Am o colega la banca si mi-a spus ca are rezultate bune.

Cristiana, iti tin pumnii pentru saptamana viitoare. Sigur va fi bine, iar faza aia cu trezitul singur in salon are un motiv serios, cred ca daca copilul imediat dupa operatie vede pe cineva drag plange mai usor si coopereaza mai putin...eu zic sa fii tare si trece...bine ca e vorba doar de polipi nu si de amigdale, ca era mult mai greu, polipii, da-i in prastia lor, is mai usor de scos, zic io...curaj!

In alta ordine de idei, ma bucur ca v-ati intalnit atunci in gradina botanica, ar trebui sa facem asta mai des cand e vreme buna, cu atat mai mult cu cat piticii au fost mai cuminti si s-au si obosit ca sa doarma bine noaptea, bravos! data viitoare venim si noi..

Ohh, azi am o droaie de lucru...mi-a venit canapeaua copilului asta inseamna cea mai tare tentativa de incercare sa culcam kopil singur in camera sa, va rog sa-mi tineti pumnii sa reusim. Deci toata dimineata am carat si schimbat ordinea mobilelor prin casa, am zgariat parchetul si acu spal haine, am 3 masini..si dam copilul la socrumio ca sa putem la amiaza sa iesim afara, intre timp voi merge la si anume CINEMA! de la ora 14 e Misiune Imposibila III n-o ratez si merg cu : Mihaela_ema!!! Daca mai sunt doritoare, asteptam inscrieri!


Oana, ce mai faceti?

Flo baga noutati, sper ca sunteti din ce in ce mai bine si ca va prieste acasa!

Simo

Stanca we placut, baga si tu detalii mai multe despre Razvanica talharica!

gagici, ma chinuie neinspiratia asa ca revin mai tarziu....

va pe toate si pe curand,
R-b

PS: Edit: mi-ati remarcat noua semnatura, nu? ghiciti cine e in vizor?...raspunsuri primesc numai pe PM



vidiazni, sticla ... dauneaza grav sanatatii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

hii, cum am putut sa uit?

Ioana, pufymic! Felicitari, ne bucuram de vestea despre samburel! Bravos

Sanatate multa si neaparat data viitoare cand vii sa ne dai un semn din vreme poate ne iese o intalneala.

Am uitat sa va zic, ca i-am luat lui Serban niste sandalute foarte foarte bune si sunt si de fetite, la Sora, et 1 la magazinul Kuki parca, in stanga, langa cafenea.

Roxa



vidiazni, sticla ... dauneaza grav sanatatii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Mai, eu am mai deschis un capitol, chiar aniversar - nr. 50 - oricum nu-i nimeni p-aci ca eram pe pagina 3

Asa ca....VA POFTESC LA UN NOU CAPITOL http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75163

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani, piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput