Cluj rulz (49)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:



Ai mei mandruti iar sunt la ora de somn , asa ca sunt libera. Numai ca am ceva treaba.

Sunt suparata ca nu am apa! Nu pot si in plus am ramas fara apa minerala, deci nu am ce bea! (suc nu beau!) Si mi-a zis Stanca ca se ia apa in Zorilor, dar am uitat!

Si mai am un of: Cristiana, Stanca, nu-mi plac pozele din gradina; am ales gresit diafragma si timpul de expunere, pe displai nu mi-am dat seama si au iesit pozele subexpuse . Copilasii sunt minunati, dar fotograful a fost de kk . O sa le pun pe net imediat ca sa le vedeti. Se pot scoate si pe hartie, dar nu-i ce mi-as fi dorit sa fie.

Ella, sa-ti traiasca printzesele! Ce durdulie e Paula! Are niste falcute!

Bun. Fug la treaba!


Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

1 , 2 si 3
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

mariana tache am vazut pozele cu mesterul de pus parchet , am inteles bine?? e tatal tau??poti sa-mi dai si mie un nr de contact, ca am ramas masca cand am vazut ce superb lucreaza.....nu credeam ca o sa vad asa ceva facut in romania....

38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Trec in fuga ca am treaba: tre sa aspir si sa-l spal pe Dani. Corina multumesc de cd. Inca nu l-am pus. Dupa ce termin treaba vad de el.

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Vad ca e o chestie generala: apatia!
Nu am chefde nimic + sunt super obosita + am niste nervi...acum o jum de ora a venit apa! I-am culcat pe copii nespalati. Si eu nu pot sa fac dush ca e apa precum kk!

Arleena, da, marele mester e tatal meu . Ce ai vazut tu acolo nu a lucrat in ro ci in sua . Aici in ro a pun asemenea parchet la noi acasa in MM, ca altcineva nu a solicitat pe motiv ca e scump. Poate sa faca asa ceva fara probleme cu conditia sa aiba material! Eu am pus pozele ca sa vedeti ce mana de aur are taica-meu. Si in plus are scule fff performante. Si mai are un atu: nu-i genul de meserias care sa doarma la o lucrare. Este f operativ! A! Si inca unul: are preturi de Baia Mare, nu de Cluj (adica mai mici).
Na, acum iti dau si nr lui de tel ca sa vorbesti ce ai vrea (sa nu uiti sa ii spui de unde stii despre el ): 0740/15.55.82

si noapte buna tuturor!

Ps. Se pare ca diagnosticul Elisei este enterocolita!

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

1 , 2 si 3
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nana_sim spune:

Buna dimineata!

Sunt in trecere doar, tineti pumnii astazi, intabulez casa la rosu.

Roxa ia arunca un ochi aici http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75050

gasca

Simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nana_sim spune:

Aaaaa, am uitat ceva foarte important!
Astazi la toata lumea, e ziua zanului!

Desigur el nu e acasa dar eu de ma doare. Imi pun un plasture diseara, cand vine


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Neatza. Eu ma uit la The Doors. Pt. Corina - merge!

ieri seara i-am facut dus lui Dani si s-a sufocat cu apa; a ridicat capul si a inspirat.Am crezut ca moare. Se sufoca si avea spasme. S-a speriat si s-a ridicat brusc in picioare, se catara pe mine sa-l iau in brate. Mihai a sarit repede si mi-la luat. Si-a revenit si a inceput sa urleee. La fel eu, am tras un plans...bietul Mihai ne calma pe rand. Imi zicea:"Va veni randul piulitzelor, nasturilor..."m-am apucat mai tare de plans.

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchi spune:

*fetelor dragelor, in primul rind multa sanatate si numai ginduri bune pt mitzi Elise sa-i treaca repede iar pentru florina tin pumnii sa o lase acasa si mai repede ca enterocolita e tare greu de tratat in spital... in conditiile de igiena cunoscute!
*apoi salutari si multumiri pt sustinere trupei, job-ul imi place, echipa la fel, tinara si foarte agila....va trebui sa-i prind din urma dar asta se rezolva! programul l-as prefera mai matinal insa si asta se poate ajusta, sper.
*carrie va tinem pumnii pt iar pozele cu papadii sint TOTALE, si ale lui dani/svety in papadii arata la fel de bestial!
*nana sim, LMA zinului, cind vine? ca daca nu vine miine poate ne vedem la o cafea/ceai ceva....macar sa-l sarbatorim noi daca el nu e aici!
*roxana presupun ca ai primit mail-ul meu, mex mult! cum a iesit serbanel de la tuns? a stat cuminte?
*mariana super pozele de la chef, tb neaparat sa salvez din ele, chiar si eu arat rezonabil in citeva (ceea ce numa' nu profesionist poate, crede-ma sint anti-fotogenica daca se poate spune asa!)
*razvan in schimb mi s-a parut ca are citeva portrete betoing, toti copiii au nu-i vorba dar mi-a placut mult de razvan vesnic cu un zimbet agatat smechereste de gurita de parca ar sti el ceva ce nu spune.... ce mai, recunosc ca imi place "tipul"!!!!!!

gata ca ma apuca marturisirile periculoase

un gind bun si o pentru restul fetelor.... raluca, mihaela nu mai dati un semn? purcedeti ca se supara mariana pe apatia noastra si ne pune absente retroactiv!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns machetutza spune:

'neata fetele!

Mariana sunt super pozele de la chef!! imi plac cele cu Razvan si Stefan, cum se tin fecioreste de pozne!

Svety - Dani in papadii, subscriu si eu - imi place! am patit-o si noi in baie cu Lucian; de atunci, suntem foarte atenti la miscarile pe care le face in apa.

Cristiana noi am fost la dr. Ene; mie mi-a facut impresie buna. am primit recomandarea de a-l opera pe Luchi de polipi, dar mai asteptam 1-2 ani. va tinem pumnii!

sanatate multa Elisei! sa treaca cu bine peste acest episod!

Oana ma bucur sa vad ca te adaptezi repede la viata de femeie cu copilasi si cariera prospera in devenire!

Stanca am fost si eu, doar in vizita, la magazinul de copii din Galeriile Ferdinand. ce hainutze super am vazut!

Lucian are muci si e ragusit putin; nu are febra, asa ca nu i-am dat nimic, decat... servetzele! azi noapte s-a trezit de 2 ori din cauza nasului infundat.

Simona (nan_sim) La multi ani, zanului tau! sa fiti fericiti!

pupici tuturor!


Simona, mama lui Lucian
pozele lui Lucian



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nana_sim spune:

Florina vezi aici http://www.eu-careers.com/?gclid=COWHqJzf4IQCFQ1XMAodFkWSqA

Gata, plec in lumea mea !

Mergi la inceput