Cluj rulz (49)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ella2000 spune:

Nana_sim, mai pune la partea dorsala daca te supara ceva! fa-ti o cafelutza, ia o tigara sau fa-ti cadou ceva haine!

Ella2000 si printesele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

Simo, pina la urma la ce dr gine mergi?

Roxa, sa nu ma uiti pliz cu telefonul si eventual daca se poate programul de la cabinetul lui Coman.



Cristiana si gagalicea Theodora Alexia (2 anisori si 10 luni)

Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0" target="_blank">la mare 2005
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ella2000 spune:

Carrie, a vazut pozele cu pausica ta! sa va traiasca ! e dulce foc! si voi sunteti asa fericiti!

eu am fost bolnavioara, dr cand le-am spus ca n-am cu cine lasa fetele m-au crutat de internare! am achizitionat o viroza urata cu temp mare si dureri de oase si muschi! sunt sub tratament si unii dr ziceau sa intrerup alaptatul, altii nu... nu iau decat amoxicilina , algocalmin, ca + vit C intrav. Doar la mastita tot asta se da, fara Ca!

o zi faina!

ella2000 si printesele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ella2000 spune:

Carrie, tastatura mea trebuie aruncata! nu bat ca lumea tastele! scuze ca am papat din litere!

ella2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

Ella, multumim de aprecieri si multa multa sanatate.si printesele tale sunt superbe!

iaca, sa ne vedeti la pascut
http://pg.photos.yahoo.com/ph/thea_alexia/album?.dir=/e1cdre2

fetelor, stiti de ceva targ la Expo cu articole ptr copii?

ce activa is azi, ma inspira vremea


Cristiana si gagalicea Theodora Alexia (2 anisori si 10 luni)

Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0" target="_blank">la mare 2005
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nana_sim spune:

Ella de gandul cel bun, la nu pun din cauza de hemoroid care doare si fara un stimul in plus iar haine ... sa mai scap de ratele de la casa, tocmai i-am luat zanului un super polar!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Salut!!!!

Am lasat taticul sa aiba grija de Elise si am venit pana acasa, ca imi era dor!!!
...in cel mai bun caz ne lasa acasa maine...sau poate negociaza Mihai mai bine cu dr......partea proasta e ca trebuie sa faca injectii seara si dimi, prin branula...dar daca ne lasa acasa si asta se poate rezolva, daca mergem acolo sa i le faca!!!!
...brrrr, alte chestii nu va mai zic de spital, ca i-am zis lu'Roxa si ne-am crucit impreuna!!!

No, Simo, si io vroiam sa te sun, sa te "convoc" la o intalnire pe la 3....chiar asa rau stai cu cheful???

Fetelor, va pup si mai pove cat de curand!!!!



poze cu noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nana_sim spune:

Florina hai mai tarziu, dupa 5 oricat de tarziu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Uffff.... Simo stai sa vedem cum reusesc sa fac cu Mihai, si statul in locul meu la spital.....originalul planului ma avea pe mine inapoi pe la 5...da' sper sa-l schimb...te sun, k???

.....ma gandeam ca mancam impreuna si nu mai mananc acasa la pranz!!!!



poze cu noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

Floo, da care a fost diagnosticul pin la urma?
si zi-mi de spital ca si noi merem marti da la ORL

Cristiana si gagalicea Theodora Alexia (2 anisori si 10 luni)

Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0" target="_blank">la mare 2005
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii

Mergi la inceput