La France (52)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Paste fericit!

ana si alexandre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aurelia spune:

Sibylle ,mama eu inteleg ca pastele este un prilej de implinire si pace sufleteasca ,bucurie si ......sarmale ,vin si alte alea ,sa inteleg ca in momentul in care ne-ai urat "paste fericit" prima sticla de vin era deja pe sfirsite?!!
!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aurelia spune:

Asta era pentru ris ,si pentru adus subiectul pe prima pagina ,acum sa-i zic si de treburi serioase :
Am inregistrat la scoala :"Odissea vietii" filmuletul acela documentar cu sarcina si bebelusul unei ingrijitoare de delfini ,mie mi-a placut enorm de mult ,l-am vazut si in magazine dar costa 19€,asa ca daca vrei ti-l trimit sa-l vezi si tu ,da-mi adresa pe PM sa ti-l trimit daca esti interesata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorena_andreianu spune:

Paste Fericit, fetelor!

Mami si Miron Radu (06 oct. 2004)

Pozele noastre

Frantzujii

Copilasi sept-oct 2004 1
Copilasi sept-oct 2004 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiss spune:

PASTE FERICIT, sa fiti iubite si fericite si s-aveti o viata plina de bucurii mari si mici...CHRISTOS A INVIAT


mami de pui (23 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corina spune:

Dragelor intru si eu sa va spun paste fericit la toate(calculatorul meu e stricat de doua saptamini si nu stiu cind il voi repara)!!
Am o veste buna,am reusit si eu sa imi iau permisul!Uf!
Otilia imi pare rau de mama ta,sper din tot sufletul sa isi revina!Bunica mea a fost la fel,o luna in coma,pe urma si-a revenit si a mai trait 13 ani!
Va pup pe toate ,nu stiu cind voi mai intra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Corina, felicitari pt permis !!!

Aurelia, eu nu beau vin. Numai laptic fierbinte cu miere de albine

Noi am fost la masa de Paste cu asociatia ... foarte frumos! Aseara ne-am gasit si o nasa pt bebe ... nasa era tare mândra ! E vorba de Mara, fetita Mirundei. Si noi suntem mândrii de ea!

Va pup !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emoison spune:

Sybille, tu scrii cumva cu caractere romanesti??
Corina, felicitari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Nu, de ce ? Nu se vede bine ce scriu ? De doua zile cred ca am luat un virus pe comp, ca mi se modifica literele: desi scriu corect, imi apar caractere chinezesti... ciudat ! Mi-e chiar greu sa descifrez paginile de net din cauza asta ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aurelia spune:

Bravo Corina Felicitari
Sa fie intr-un ceas bun si cu sanatate!!!
Si tie Sibyle dealtfel ,am citit cum te-ai ratacit spre casa !!
N-ui baiu ca si eu tot asa prima data cind l-am luat acum vreo doi ani ,cunosteam drumul pina la stage pe dinafara numa ca intr-o seara vrusei sa fac cumparaturi la Lidle dupa stage si ma apuca noaptea ,incepu si ploia si.....am ajuns acasa cam dupa vreo doua ore dupa ce am "visitat" mai multe colturi ale orasului!!!
Mama ce spaima am tras pina m-am vazut pe directia spre casa!!!
Acum i-mi vine sa rid dar atunci aveam morcovuuuuuuuuu!!!

Mergi la inceput