Clubul optimistelor (8)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Fetelor va doresc si eu un Paste fericit alaturi de cei dragi, sa fiti la fel de pline de optimism ca si pana acum si sa va bucurati de viata ca se merita

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Flavia
la fel si tie
io ma gandeam sa ma apuc de urari maine inainte de a pleca.
dar poate unele nu au net decat la job
asa ca o fac si io acum

PASTE FERICIT!.
Lumina Domnului sa va calauzeasca pasii, fericire, iubire, si tot ce va doriti.



Zambeste!Maine poate fi mai rau.

Georgiana-mami de Stefania(2,2 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Pentru fetele care pleaca astazi sau nu au net acasa....
Sarbatori frumoase alaturi de cei dragi voua! Domnul sa va calauzeasca pasii, sa va picure in suflet numai pace si iubire! Sa fiti sanatoase, dragele mele!

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

sa va dea Dumnezeu lumina in suflete, un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, o binecuvantare la fiecare pas, o promisiune la fiecare grija si un raspuns la fiecare intrebare!

Sarbatori fericite !!


nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

PASTE FERICIT TUTUROR!

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna ziua Optimistelor!
Sa nu credeti ca abia acum m-am trezit.Sunt de la 7.30 in picioare, dar acasa nu am avut timp sa intru, iar la servici am venit de la 9.00, am avut de semnat un contract cu niste clienti si abia acum am scapat de ei .....

Eu cred ca sunt cea mai lenesa de pe acest forum, pt. ca nu am pregatit nik pt.Paste, adika de mancare, deoarece plek , la Bacau , la sora mea si face ea....

Multumesc tuturor de urari !
Hai sa va urez si eu desi as putea sa o fac mai tarziu, dar poate ca unele plekati deja: HRISTOS A INVIAT!Sarbatoarea Nasterii Domnului sa va aduca pace in suflet , dragoste in inima si iertare.

Georgia, ce prajitura faci ? Cu ce te-a suparat socrosenia?Am primit ceva de la Iepurasul=SEF.....

Intru mai inkolo.

Sunule daca vrei sa vb si cu mine pe messenger am ac ID...

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

M-am intors si eu de la piata.Sunt f suparata pt ca tatal meu e internat in spital.I-a spus doctorul ca trebuie sa-l opereze de hernie de disc.I-am zis sa-i spuna doctorului ca mai vrea o a doua opinie...iar dr.-ul, intr-un bun simt tipic romanesc, i-a spus ca daca nu e de acord sa-l opereze acum, azi, sa nu se mai intoarca la el...Asa ca o sa-l aduc la Bucuresti si om vedea ce se va intampla.

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Brave imi pare rau pt tatal tau. Nu renunta.Adu-l la Bucuresti ca doctorii astia... lasa mult de dorit.S-ar putea sa aiba nevoie de bani omul.Chiar e un subiect pe la generale:Tratata ca un gunoi.Exact despre medici se discuta.
Curaj si sanatate multa la taticul tau

Danezo cred ca m-ai mai intrebat dar am omis sa-ti raspund cred.Scuze.O sa fac o prajitura cu crema de lamaie.Chiar am postat reteta aici dar nu mai stiu la ce capitol.Si zici ca a venit iepurasul? Bravos.Ma bucur pt tine.

A adormit fi-mea, chiar acum vine soata cu ingredientele...fug la prajituri
mai trec si pe la voi.




Zambeste!Maine poate fi mai rau.

Georgiana-mami de Stefania(2,2 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Corina mult curaj! Sanatate tatalui tau si nu va dati batuti! Merita, e imperios necesar de fapt, sa consultati si alt medic! Succes si tin pumnii stransi sa fie bine!

quote:
Originally posted by BraveGirl

M-am intors si eu de la piata.Sunt f suparata pt ca tatal meu e internat in spital.I-a spus doctorul ca trebuie sa-l opereze de hernie de disc.I-am zis sa-i spuna doctorului ca mai vrea o a doua opinie...iar dr.-ul, intr-un bun simt tipic romanesc, i-a spus ca daca nu e de acord sa-l opereze acum, azi, sa nu se mai intoarca la el...Asa ca o sa-l aduc la Bucuresti si om vedea ce se va intampla.

==========
Corina
Albumul meu



Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Corina, imi pare rau sa aud asa ceva despre tatal tau.Adu-l repede la Bucuresti!Face-ti tot posibilul!Multa sanatate!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput