Clubul optimistelor (8)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Sunule iti dau de stire.
Acum nu pot ca inca mai am nepotii pe aici(astept sa vina sa-i ia ), fi-mea s-a trezit de la 7 si e cu fundul in sus pe aici, nu-i convine nimic.Cred ca au obosit-o astia 2...Ea e obisnuita singura si ...E f. miorlaita...
Sunt deja un car de nervi...

Da-mi revin.Sper.Ca n-am chef sa-mi stric ziua asta frumoasa



Hai feteleeee....trezirea....io mi-am facut un ness cu cola.Macar sa mor de inima de la el si nu de inima rea

Zambeste!Maine poate fi mai rau.

Georgiana-mami de Stefania(2,2 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Neatza... io acum m-am trezit dupa ce aseara am vazut toate emisiunile posibile care comentau meciul de aseara....
Azi ma intorc la curatenie... sper sa fie si ultima zii... nu de alta da maine se face papa... da sa mai faca si soacra'mea ...

... si o zi frumoasa va doresc..



HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Si eu...ca mi-au devastat astia casa! Sa ma ierte DD, dar trebuie sa dau cu aspiratorul, sa dau parchetul cu ceara si sa-mi curat baile(asa fac eu dupa musafiri).....manie personala!

quote:
Originally posted by andreea_trend


Azi ma intorc la curatenie... sper sa fie si ultima zii...

HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer



Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

quote:
Originally posted by SunSmile

Si eu...ca mi-au devastat astia casa! Sa ma ierte DD, dar trebuie sa dau cu aspiratorul, sa dau parchetul cu ceara si sa-mi curat baile(asa fac eu dupa musafiri).....manie personala!
quote:
Originally posted by andreea_trend


Azi ma intorc la curatenie... sper sa fie si ultima zii...

HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer



Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE



Oferta mea ramane valabila ... tu la infrumusetzare.... io la


HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

neatsa la fete! azi am fost tare puturoasa si am lenevit mai mult in pat. am ajuns intr-un final la serviciu, mai am de butonat pe ultima suta de metri. oricum nu imi sta capul la serviciu.

aseara ma cunmparat cadouri pentru socri si viitorii nasi. in carrefour nu am mai ajuns, dar azi trebuie neaparat! maine la cratita cu mine.

pupicei

nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

quote:
Originally posted by addinel


aseara ma cunmparat cadouri pentru socri si viitorii nasi. in carrefour nu am mai ajuns, dar azi trebuie neaparat! maine la cratita cu mine.

pupicei

nunta mea




si pentru mine?????Ca doar mi-ai promiiiiiis....

Io scapai de nepoata (copilul atomic), mai am nepotul.Asta pleaca la 14.00.Am aspirat si io ca ce era pe-aici...Am pus ciorbica la foc, soatza s-a dus cu tata la piata si au cumparat mielul.Ce mai...Febra a inceput deja.Eu o sa ma apuc de prajitura cand o culc pe maimu.M-am hotarat.Nu fac decat una simgura si nu duc la nimeni din ea.Na!Mama oricum face cozonaci sora-mea aduce un tort...
Iar socrela, daca vrea sa pape ceva dulce in guritza ei, sa-si faca nene sau sa-i faca nepoata-sa.Na!Ca sa ma razbun...Tocmai acu de Paste ma calca pe coada si cred ca-i zic vreo doua-trei...

Zambeste!Maine poate fi mai rau.

Georgiana-mami de Stefania(2,2 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

quote:
si pentru mine?????Ca doar mi-ai promiiiiiis....


si pentru tine, dar este surpriza. il primesti in dimineata de paste.. si numai daca esti cuminte

nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora35 spune:

neata fetele imi beau cafeluta si am intrat sa va salut sa va doresc un paste fericit sa va aduca multa lumina si caldura in suflet.oricum mai intru sa vad ce mai ziceti ce mai faceti ce pregatiti pt masa de paste.La ce biserica mergeti in noaptea de inviere?
Sun ai un catelus superb ce rasa este seamana un pic cu jessy a mea numai ca a mea e caniche pitic
nu calca adevarul in picioare ,daca vrei sa ai trecere la oameni
familia mea
de-ale croitoriei
animalutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

multumim Teodora
io nu merg la biserica pentru ca nu am cum
o sa merg dimineata la prima ora sa iau paste
noi vom fi la tara
plecam maine


Zambeste!Maine poate fi mai rau.

Georgiana-mami de Stefania(2,2 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Multumim Teo! Si tie si familiei tale va dorim sarbatori frumoase pline de iubire, pace si speranta!
Multumesc si pt aprecieri! Este westie terrier (west highland white terrier)! Are 5 luni si 13 zile si este minunea noastra draga!

quote:
Originally posted by teodora35

neata fetele imi beau cafeluta si am intrat sa va salut sa va doresc un paste fericit sa va aduca multa lumina si caldura in suflet.oricum mai intru sa vad ce mai ziceti ce mai faceti ce pregatiti pt masa de paste.La ce biserica mergeti in noaptea de inviere?
Sun ai un catelus superb ce rasa este seamana un pic cu jessy a mea numai ca a mea e caniche pitic
nu calca adevarul in picioare ,daca vrei sa ai trecere la oameni
familia mea
de-ale croitoriei
animalutze



Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput