Clubul optimistelor (8)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Georgi, dar mie imi da-i macar virtual o bucatica de praji?

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Va multumesc pt gandurile bune.O sa va tin la curent despre cum evolueaza situatia.

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

corina, tu esti o brave girl si asa ramai, dap? mult succes! si neaparat la mai multi medici!

nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

quote:
Originally posted by daniela_daneza

Georgi, dar mie imi da-i macar virtual o bucatica de praji?

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"




Cum sa nu? Ia uite aici una intreaga .Pofta mare

Acum am terminat cu foi, blat si creme. Pana la urma am facut 2 praji. mai trebuie sa le umplu dar chestia asta am sa o fac mai pe seara ca acum vreau sa ies la cumparaturi sa-i iau si Stefaniei ceva nou.Ca asa haine avem gramezi.Si ii raman mici.

Ha ha ha!
Soatza mea s-a apucat de flotari pe jos si fi-mea si ea langa el incearca si ea.......ha ha ha
E asa dulceeeee....el nu mai poate sa faca si ea nu-l lasa in pace
ha ha ha


Zambeste!Maine poate fi mai rau.

Georgiana-mami de Stefania(2,2 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danutza_s spune:

quote:
Originally posted by andreea_trend


La ora asta ... ?????
Da maine ce faci?
O sa gasesti magazinul gol




neata` si de la mine...ca eu m-am trezit pe la 12.30...
pai doar aseara puteam sa ma duc...ca iubi are un program tare naspa la scarbici si saptamana asta lucreaza de la 15 la 23 noaptea ...toata saptamana...adik si in week-end....si mie nu imi place sa ma duc singura la cumparaturi,iar metro e aproape de noi si avea deschis non stop...

asa ca de Paste o sa stau singurica acasica... doar cu scorpiutza...dar si asa nu o bag deloc in seama ca ma seaca....scorpiutza e bunica lui de 76 de ani,foarte cuconita, de altfel si tare atotstiutoare in toate, incat ea e cea mai desteapta , iar generatia noastra "niste idioti si tampiti" care vorbesc "in mistouri" ...si ca sa imi spun si of-ul pe ziua de azi : cik nu ma lasa sa rosesc oua,ca a facut ea ieri si o deranjeaza tare mult daca mai fac si eu...ete na, dar n-am rosit oua in viata mea,vreau sa fac si eu anul asta..asa ca o sa fac maine....

azi am chef de vorba, dar trebuie sa termin curatenia, mai am in baie si gataaaaa...e vreo interdictie azi la facut curat, ca de spalat nu spal nimk (adica rufe)

bravegirl...multa sanatate pt taticul tau

pupici...si ne mai "auzim"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

pe pagina 2??? rusinicaaaaa

nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

salutari optimistelor. Nu v-am uitat dar am avut o groaza de treburi, acum sint intr-o pauza ca mi-am pus pasca la cuptor si trag o tigare intre timp.
ati rosit ouale?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Corina, multa sanatate tatalui tau

Fetelor am intrat sa va urez

PASTE FERICIT
FIE CA LUMINA SFINTELOR SARBATORI SA VA ADUCA PACE SI LINISTE IN SUFLET SI IN CASA


HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Optimistelor ce faceti? Trageti tare pe ultima suta de metri ?

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Pai da...
Eu am terminat curatenia... acu mancarea... da mai mult pe langa ... sa mai faca si altii numai eu..


HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput