Constanta la apel (72)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Jone...pupa fetita <mare> si scumpa....

Pentru ca e trecut de miezul noptii, e cazul sa-i urez Danei:


La multi ani sanatosi, fericiti si plini de realizari alaturi de jumatatea ta!


Pozele noastre !
Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

Dana "LA MULTI ANI"!multa dragoste si multe bucurii.
si sa zic"tot raul spre bine"?apropo de manutza ta care ii dau un pupik sa treaca.

si ieri a fost si ziua Deliei!Loreen sa iti creasca fata mare si sa fie cu minte si cuminte."La Multi Ani" si sa aiba parte de timpuri mai bune!Face un anisor nu-i asha? e domnisorica!

Sunt matinala
O zi buna!

jo si alexandra

***************
"stiti soarele ala pe care tot il astept sa rasara???inca il mai astept!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Si eu semnez matinal!
La multi ani sarbatoritilor!
Roxa, Alpincenter este un nou mall, mai mic decat Tomis(P+E), cu magazine de "carpisoare" si un perete de alpinism la intrare, iar sus au iar magazine, gelaterie, pizza si loc de joaca. Din pacate aseara la locul de joaca era nebunie infernala, niste copii mai mari sareau pe acolo de i-au speriat pe cei mai mici. Sofi n-a mai vrut sa se joace, asa ca am plecat inainte de implinirea orei tarifate (40000 lei /ora). hainele sunt dragute si preturi si mici si mari.
O zi buna!

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza neatza
La multi ani Dana! sa ti se indeplineasca toate dorintele si sa ai o viata fericita!!!
si La multi ani si pentru tiza mea Delia! sa traiasca sanatoasa si sa aiba numai bucurii!
Mada, am pricepit. hainele is misto? hihi perete de alpinism, frumos!
fug la treaba...o zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

LA MULTI ANI! Sarbatoritelor si sarbatoritilor!
Madalina ,din cate am inteles de la al meu sot cazarea este in jur de 1.200.000 lei / noapte . Este foarte frumos ,nou totul ,curat , elegant cu tot confortul ,in Sinaia ,in drumul spre Cota.
Chiar daca nu mai sunt locuri aici ,ma interesez azi , poti merge cu toata increderea la Pensiunea Alex din Sinaia , noi acolo mergeam mereu ,tot in drumul spre Cota , si acolo super , super conditii.
Cauta pe google si gasesti date despre Pensiune. Eu oricum ma interesez si iti dau un raspuns ,la vila unde mergem noi.
Eventual scrie-mi pe privat cate nopti doresti si cate persoane.
Pupici la toata gasca!




"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_p76 spune:

draga roxana, eu si bebe suntem bine, multumim de intrebare. Bebe Alex este un fotbalist in toata regula de cateva zile. Azi dimineata cand m-am trezit insa nu l-am simtit si m-am impacientat. Asaca l-am ingesuit putin si s-a trezit mititelul si acum este alert as always. imi place foarte mult sa-l simt cand da din picioruse, cand se rasuceste, cand inoata.
Nu am aranjat camera piticului pentru ca va sta in dormitor cu noi. In schimb fac ultimele retushuri prin casa, in sensul ca saptamana viitoare pun termopan la balcon( este ultimul lucru care mi-a ramas de facut in casa).As mai vrea si niste lambriu in hol dar mai vedem.Daca-l pun si pe ala chiar ca am terminat cu renovatul prin casa.
La serviciu as vrea sa merg pana in ultima zi daca se poate. Am conditii excelente, scaun de derectoare, canapea din piele pe care ma mai intind cand ma doare spatele, si nu fac altceva decat sa vorbesc la telefon si sa ma plimb dintr-un birou intr-altul.Ma mai cert din cand in cand cu cate un sofer sau o contabila ( lucrez in transport international de marfa)dar in rest este ok la munca.
Cel mai important lucru acum este ca bebe si cu mine sa fim sanatosi, si sa trecem cu bine peste momentul nasterii care ma cam sperie si apoi sa imi dati si mie sfaturi legate de alaptat, biberoane si gradinitze.Am vazut ca majoritatea fetelor au deja copilasi maricei .
PUPICI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

...Alina, noi am vrea 3 nopti, de vineri pana luni, doua persoane, eu si sotul. Am prefera sa fim cu gasca mai mare, e mai fain asa.

Roxa, da, hainele sunt dragutze...eu am pus ochii pe niste maieuri brodate, 300.000 bucata...nu mi se par scumpe.

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kati spune:

Buna fetelor!

Sper ca ati avut un paste fericit! La multi ani pentru toate sarbatoritele si sarbatoritii!!
Sa va spun de spre mine: sunt mamica unui baietel nastrusnic de 3 ani jumate si prin octombrie vine si al 2-lea bebeu. Am inceput sa ma pregatesc, caut o gradi cu orar prelungit pt Teodor, baietelul meu, si o bona care sa ma ajute la ingrijirea bebelusului.
Acum burtica abia a inceput sa se vada, am trei luni de sarcina

Asa dragut e la AlpinCenter? Sa-l incercam si noi! Desi e cam departe..

va trimit multi pupici si mai vorbim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

moaammaaa n-am chef de nimic azi
ca atare...stiti voi ce fac.
Cristina, imi pare bine ca sunteti ok tu si Alex mik. hahaha ce mama ticaloasa, auzi, sa inghesuie copilu'! (asa faceam si io)
Mada asa deci...poate merita o raita daca zici ca-s lucruri interesante.
eu ma duc iar la poiana bv la congres, pe 14-17 iunie....cred ca ma mut acolo in curand! sper ca de data asta sa avem vreme ceva mai buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:


La multi ani Delia!Sa fii sanatoasa si sa-i bucuri pe parintii tai!
La multi ani si multa sanatate Dana!
noi ne pregatim de-o plimbarica pe plaja.Afara e superb si sper sa fie tot asa si in weekend.
va pup si o zi buna!


www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput