Constanta la apel (72)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lizuca spune:

La multi ani si de la noi recentelor sarbatorite, sa fie sanatoase, voioase, sa-i bucure si sa se bucure de cei dragi.
Fetelor, spuneti-mi si mie niste nume de restaurante unde se maninca bine (nu neaparat ieftin), eventual cu ceva program folcloric - in Constanta sau pe litoral. Avem niste delegatii de strainezi si nu stim pe unde sa-i mai caram. Ii tot duceam la crama de la Murfatlar, dar mincarea e infecta (e adevarat ca, dupa ce se imbata, nu mai conteaza, dar totusi...)
Sinzi, cum merge la gradi? Ai zis ca faci un album si pe yahoo, ca sa poata deschide si hirbu' meu de computador...
Adriana, spune-mi tu cind poti, pentru vizita la cresa. Eu nu prea am timp de mess, dar pe forum arunc mereu cite un ochi.
Pupici si o zi frumoasa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

lizuca , poti merge cu delegatia la Casa Taraneasca - super mancare ,f buna si au taraf ,lautari si la Rustic - in Tomis Nord , a fel de bine.

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

"La dolce vita" pe mamaia - mai jos de delfinariu inspre mamaia
"Beirut" - libanez, la dacia
"Casa sarbului" pe tomis, mai sus de capitol pe partea stanga (intersectia cu tudor vladimirescu)
restaurantul hotelului Bulevard, tot pe bd. mamaia (4 stele adevarate)
ptr specific romanesc sunt cele zise de Alina
pentru program folcloric...nu mai sunt, trebuie sa inceapa sezonul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Multumesc din suflet pentru urari.
Totul e la superlativ; daca ma vedeti cum ma chinui cu o mana sa-mi ornez tortul muriti de ras.
Lulu acum stii si ce serbez eu la munte, si sper sa avem timp bun asa ca Mada te rog sa ma contactezi ca sa ne unim fortele si sa facem un 1 Mai pe cinste.Cred ca voi da si acolo vreo reprezentatie de ornat tort cu o mana.
La multi ani si din partea mea micei tauroaice aniversata cu o zii innaintea mea.
multi multi multi pentru toata lumea.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizuca spune:

multam, fetelor!
Aseara n-am mai ajuns la Allpin, era cam aglomerat - ne-am dus la locul de joaca din Doraly - foarte dragute cucoanele de acolo (30 de mii ora).
Azi insa cred ca e de plimbare in aer liber - cel putin asa se vede prin geamul biroului meu. Poate o sa ajungem in parcul piticilor - asta daca educatoarea imi spune ca totul a fost OK azi si Alisia n-a mai batut vreun copil; nu stiu ce Dumnezeu are, de la o vreme e foarte impulsiva si, daca nu-i convine ceva, paleshte cu ce are la indemina - sper sa-i treaca repede, ca ma doare gura cit am tot prelucrat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

gaby, eu pot oricand acum pana pe 5 mai cat e sotul in concediu.chiar daca nu e acasa si e cu elevii pe traseu pot sa vin sa ne intalnim direct la cresa.asa ca astept raspuns de la tine, cand poti.si mai am o intrebare:noi l-am inscris la directia creselor si ne-a dat sa ne facem noi ca parinti analizele.ai idee pana cand trebuie depus?sau daca e mai vb cand ne intalnim.te pup.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

cu scuzele de rigoare, la multi ani sarbatoritilor.
gaby, de mancat bine se mananca si la rest."Pelica" jos in piata ovidiu,fosta terasa Constanta, dar nu au program, dar mancarea e buna.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizuca spune:

Adriana, nu mai stiu cum e cu valabilitatea analizelor - de asta depinde depunerea dosarului. Da un telefon la Administratia creselor (695276) si intreaba acolo. Eu parca l-am depus cu o luna inainte. Cit despre vizita, ai putea sa vii tu miine pe la patru sa ma iei de la birou ca sa dam o fuga pina la cresa? Caci la 17, cind scap eu, e cam tirziu, s-ar putea sa nu mai gasim pe nimeni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

La multi ani Dana si Delia!!!!

Gabi ma apuc azi de album...hihi...

Roxa, e un dulce Patrick!!! De abia asteptam noi poze!!!

Noi am fost azi la pediatru (era un rus, dar super documentat) si ne-a dat vestea proasta ca tre sa mai facem un vaccin si anume pojar (cred chicken pox)...altfel nu putem continua cu gradinita...deci luna asta ne intzepam...
In rest suntem super bine, pe linia de 50% la greutate, 95% la inaltime, fierul 12.5 (ceea ce am inteles ca e ff bine), mucii sunt doar de forma (cica tratament sa ii dau lichide multe!!!-haha)...

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

gabi, stai sa vb cu al meu sa vad ce program are el ca si eu tot de el depind.si daca are gaura iti spun si vin si te iau.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput