Constanta la apel (72)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Roxa, varicela (pana la urma asta e chicken pox) e obligatoirie in Ro? Ca nu am stiut sigur daca a facut-o sau nu!!! Si nu am gaist un corespondent in carnetul de vaccinari si nu as vrea sa i-o fac de 2 ori...

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns July spune:

LA MULTI ANI!,sarbatoritilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa spune:

La multi ani Delia si Dana!
Sa fiti fericite alaturi de cei dragi voua, multa sanatate si tot ce va doriti!
narcisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Pupici fetelor!

La multi ani Dana!

Iar scriu in graba, am intrat de pe Connex. Se pare ca Zapp-ul m-a lasat definitiv si cred ca ma las si eu de el .

Sanzi, vaccinul antivaricela nu e obligatoriu la noi.

Maine poate iesim in parc, daca reusesc sa ma mobilizez. AM intrat iar intr-o minivacanta pana marti .



Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Cornelia poate venim si noi dar nu promit.Pe la ce ora veniti?
asta seara am asistat la o faza tare de tot.eram in tomis si stand la rand in fata mea un tip(strain) isi luase o apa minerala.O vanzatoare "tare simpatica"scaneaza produsul si foarte mirata "ooo asa de scumpa e???"tipul neintelegand ce se intampla ii da 4ron in loc de 4.3ron si tipa enervata pur si simplu striga metal,metal...hihi...am crezut ca lesin acolo.(tipul nu stia exact pretul)ii spun cat trebuie sa plateasca imi multumeste si ce credeti ...vanzatoarea continua sa urle citez "ce credeti ca va furam ??ca toti romanii suntem hoti????poate altii fura dar noi aici nu..."tipul foarte calm a plecat multumind.oare cand credeti ca nu vom mai fi serviti de astfel de persoane?Aaaa..mai spunea asa...ce vina am eu ca am facut rusa si nu engleza??..hihi.....oare merita o reclamatie?Imi venea sa plec pur si simplu dar era tarziu si la ora aia nu aveam de unde sa-mi fac cumparaturile.


www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Daca vreti sa vedeti cum ne-am petrecut dupa amiaza:
http://community.webshots.com/photo/549700878/2778154640087737923IONNkM

si cozonacu meu si alte chestii de pasti
http://community.webshots.com/album/549745894vZxmNw

si prima zi de gradi a lui daivd
http://community.webshots.com/photo/549700878/2767528180087737923QvjxmN


Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

gabita, nu reusesc azi sa ajung, ca al meu sot desi are elevi sunt incepatori si nu ii baga in oras.o lasam dupa 1 mai?stiu ca e interesul meu si sa nu crezi ca nu vreau sa merg, dar nu am cum daca depind de el.poate marti sau miercuri.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna dimineata la toata lumea!
Azi am facut ochi la 7, asa, deodata, fara sa fi sunat ceasul...mama ce as mai fi dormit, dar nu mai puteam...
Dana, in privinta lui 1 mai, nu te pot ajuta, intrucat mergem cu prietenii nostri de familie, la o pensiune...sper sa nu te superi pe mine.
cornelia, bucura-te de liber! Unde petreceti?
Sanzi, ce gospodina esti...cozonaci, asa?

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza!
Kati bine ai venit printre noi!
fetelor, Kati este o buuuna prietena de a mea....iar Sanzi o stie de la ziua lui Patrick . pot sa va anunt ca este in posesia unui baietel superb si atomic de 3,5 ani...si cel de pe drum speram sa fie fetita!
Cornelia minivacanta placuta!
Cristinel .....no comment! nici macar nu merita vreo reclamatie.....ca asa-s majoritatea!!!
Sanzi, vaccinul anti-varicela nu e obligatoriu in ro, asa ca tre sa il faci. intepare usoara!
fug la treaba dragelor.....o zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizuca spune:

'Neata, duduci!
cris, nu era cucoana aia grasa de la casa a doua? - p-aia, de cite ori o vedeam, imi venea s-o iau la pumni, ca sa aflu ulterior ca e mama unei colege. Sunt platite execrabil - nu ca asta ar fi o scuza, dar probabil e o explicatie.
Adriana, nici o problema, in fond nu-i nici o graba…
Sinzi, daca stiam te chemam la noi cind am facut asta iarna varicela, sa va imunizati si voi. Nu gasesti pe-acolo vreun focar?
Mada, si eu ma scol de la o vreme ca bezmetica de la sase, probabil de la lumina de-afara (nu-mi vine insa nici sa trag draperiile, ca mi-e ca ne-apuca prinzul dormind)



Mergi la inceput