Constanta la apel (72)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

De tusit nu mai tusesc, dar simt ca se mai strange ceva in gat cand si cand.Poate ca mai trebuie sa am rabdare sa las medicatia sa mai lucreze putin.Oricum maine sant la doc. Loghin la control, sa vad ce mai zice.
Vrem si noi sa beneficiem de cele cateva zile de mana in gips si sa mergem la munte.Are cineva o idee de cazare buna? stiti voi vrem ieftin si bun, mai ales ca si noi avem ceva important de sarbatorit.
Lulu tu unde te cazezi?Mai ai loc de doua persoane?

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Madamsadamy, daca vrei sa vii cu noi ,cu mare placere .Este vorba de o vila ,de fapt de doua in oglinda ,si am inteles ca sunt destule camere .Noi deja suntem o gasca super misto .Daca te hotaresti , ma nunti ,ca sa facem rezervare .

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Apropo , ce sarbatoresti ?

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_p76 spune:

In primul rand imi cer scuze ca scriu abia acum si ca nu am urat Peste Fericit mamicilo si burticilor din Constanta. Am fost plecata din localitate. Abia azi am revenit.
roxanaz, DPN este 30 iul. Cat despre doctor, in prezent merg la Dr. Cristurean de care sunt f. multumitasi tare m-as fi bucurat sa nu plece din Constanta cand nasc eu. Am vorbit cu el si mi-a zis ca o sa ma recomande unui coleg de-al lui dar acum e prea devreme, nu stia nici el cine ramane si cine pleaca in concediu in perioada aia. Mi-a zis ca o sa mai vorbim dupa Constantin si Elena cand am programare la el.O sa trag sa-mi recomande pe cineva ca sa ma vada si dr. respectiv inainte de a naste, adica sa merg la cateva cosultatii si la dr cel nou, nu sa ne intalnim prima oara la nastere.
Iau in calcul si nasterea la Medgidia unde am inteles ca sectia de maternitate este super curata si frumoasa fata de mizeria din Spitalul Judetean Cta.Si mi-a mai zis cineva despre o clinica particulara de la Mangalia unde a avut parte de un tratament regesc si ea si bebeul.
Oricum pana de Ctin si Elena nu iau nici o decizie. Astept sa vad ce mai zice dr. meu si apoi ma decid.
Sa-mi ajute Dzeu as fie totul ok pana atunci, ca intru curand in a 28-a sapt si mai trebuie sa fac si o deplasare pana la Iasi pt o nunta , luna viitoare -pe 20 mai.
Va pupic si va citesc zilnic.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizuca spune:

Va pupam si noi in fuga mare. Abia azi am sosit din vacanta si am avut de lucru ca la nebuni. Ma pregatesc acum de plecare, fug la gradi sa-mi iau odorul si apoi mergem la noul loc de joaca (Allpin Center, linga Billa).
Va mai scriu si miine, se anunta o zi mai omeneasca.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Lizuca, si eu ma gandeam sa merg cu Sofi acolo...ai mai fost? e mai bine decat in Tomis? poate ne intalnim!

Diana, wow, n-am stiut ca a fost ziua Ancai...eu ii voi spune cu intarziere "La multi ani!" In privinta catelusului, oricum nu cred ca avem sanse, caci tati e contra...decat daca ne mutam la casa!

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

alina, cam la ce suma ajunge cazarea pe noapte la vila despre care vorbesti? ...poate mai ai locuri?

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Buna si de la noi...
Tocmai ce am venit de la gradinita...merge mai bine acum...nu a mai plans decat putin si apoi a intrat in grup...
In schimb avem nasul infundat...

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

hello hello
Cristina si Gabi bine ati revenit!
Cristina, asa cum ai decis e cel mai bine, dr CRisturean iti va recomanda pe cineva cu care sa nasti. cum te simti? ati aranjat camera piticului? pana cand mai lucrezi?
Gabi ce e alpin center asta? am vazut constructia langa billa din masina...
Sanzi ugh, deja nas infundat? sper sa fie dor ceva trecator.
am pus poze din week end-ul trecut: http://community.webshots.com/photo/549363661/2679723590088100014PcGHQC
o seara frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

buna seara si multi pupici la fiecare in parte.
sunt franta dupa o zi de incercari nereusite cu un teren batatorit + supravegheat meseriasi din casa + altele.
alexandra mea ma uimeste pe zi ce trece.
o schimbam de pampers si in gluma i-am pus cutiuta cu crema pe burtica, nu eram atenta la burtica ei.la un moment dat facea galagie:a!a!a!ma uit la ea nu priceap ce vrea.
cand colo ce credeti fetelor.umfla burtica si o dezumfla ca sa miste cutiuta.cand ii cadea o lua si o punea iar pe burtica si iar umfla si dezumfla burticutza si se distra copios pe tema asta.am zis ca am vedeni si mi se pare mie.
drept urmare la urmatoarea schimbare de pampers pun iar cutiuta de crema pe burticutza si faza e mai sus se repeta.
imi creste fetitaaaaaaaaaaaa!
toate bune si frumoase.
in seara asta pustoica inchide binisor usa de la camera dupa care........se tranteste cu poponeatza de ea ca sa o inchida si cu clanta.cred ca ma vazut pe mine ca eu fac asha ca sa fiu sigura ca se inchide si nu fuge fata.
imi creste fetitzaaa! [:d]

ma retrag in pat.pupici in ca o data.


ps.vic+sebi pe unde ati umblat?

jo si alexandra

***************
"stiti soarele ala pe care tot il astept sa rasara???inca il mai astept!"

Mergi la inceput