Tom Cruise va manca placenta copilului sau

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns any spune:


astia sunt duuuuuuusi maica, duuuuusi rau.
eu cred totusi ca e ceva defect cu traducerea, ori,???
da/l in colo, chiar asa o fi?
pai, atunci, sa/i fie de bine, si daca nu/i ajunge, mai colectam ceva si din ro si sa tot manance...
bleah!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adjadyn spune:

aici in austria dau la tv in fiecare saptamana ,experientele unor mamici care nasc in fata camera de filmat.de la A la Z.si posibilitatile nasterilor,,,, am vazut intr-una din emisiuni incurajand chestia asta cu placenta, spunand ca are ceva proprietati deosebite,si ca la gust seamana cu ficatul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Placenta intr-adevar are o gramada de proprietati benefice dar sa ajungi sa o mananci mi se pare mult prea mult....

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!

...pentru nunta!
Wedding Day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

http://www.ziarulcn.com/article/aid/33085/DRAGOSTE-PE-CAPOTA-MASINII

Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:



Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns for2nity spune:

Imagine socanta pentru fanii lui Katie Holmes: la doua luni de la nasterea micutei Suri, fetita ei si a lui Tom Cruise, actrita a aparut in public cu burta distrusa de vergeturi! Dezastrul putea fi evitat daca viitoarea doamna Cruise folosea creme speciale, menite sa-i ajute pielea sa se intinda fara a se rupe.
Insa o data raul facut, poate ca ar trebui sa-si acopere burta de mama eroina cu o bluza mai decenta si sa-si scuteasca admiratorii de aceasta privelista inestetica...

aviz gravidutelor...sa nu ajungeti in "gura lumii"



eu si printesa mea Alexia Cristina (6.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

ei na. putea fii evitat . nu toata lumea care foloseste creme scapa fara vergeturi. ,mai ales ca ea a avut un burtoi de parca purta tripleti

PS unde-i poza sa o vedem si noi ca pe net n-am gasit-o

PPS am gasit ceva

http://www.hollywoodrag.com/index.php?/weblog/comments/sneak_peak_at_katies_belly/

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cait spune:

Si pana la urma Tom a mancat placenta sau nu???

Cait
Home is where heart is...my heart is far away from here..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

ultima barfa. cica nu au aparut pozele cu Suri inca pt ca nimeni nu a fost interesat sa le cumpere. se pare ca shiloh a satisfacut gustul publicului pt o perioada indelungata

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumi686 spune:

Michelle adu-ti aminte ca Suri a fost nascuta inainte de Shiloh; daca voiau faceau dineros frumosi cu ea. Parca Tom Cruise a fost declarat de curand cel mai influent actor de la Hollywood si chiar daca multora le sta pe creier din cauza religiei lui, e un actor de prima mana cu foarte multi fani, unde mai pui ca si Katie Holmes ii are pe ai ei. Am revazut de curand Ultimul Samurai si mi-am adus aminte de ce e asa de popular.

Mergi la inceput