Tom Cruise va manca placenta copilului sau

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

si ce daca??? presa stia ca si angelina urma sa nasca imediat dupa Katie Holmes si probabil au preferat sa liciteze pt ea in defavoarea tomcat-ului. Am inteles ca a fost o oferta de 3 milioane pe care Tom Cruise a refuzat-o . Angelina a primit 4,1 milioane


PS Tom Cruise de mult nu mai ia decizii de unul singur ."inteleptii" din scientology il sfatuiesc si de comun acord iau decizii cu privire la urmatorul pas in viata si in cariera.
Si nu cred ca vrea mai multi bani ca are nevoie de ei ci din orgoliu.



Ce ma distreaza e ca in timpul sarcinii lui Katie se vehiculau zvonuri cum ca nu e gravida- ca poarta o burta falsa , ca Tom Cruise - e si va ramane gay bla bla bla. Faptul ca nu e nici urma de Suri face ca zvonurile sa circule cu si mai mare viteza. Deci intrebarea e nu daca vor aparea pozele cu Suri ci daca e adevarat ca Tom Cruise este/ se crede extraterestru

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

...povestea asta mie imi provoaca rasul...si intr-un fel sau altul ma duce cu gandul la canibalism!

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!

...pentru nunta!
Wedding Day

3 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaxeni spune:

Femeia aia a nascut deja de doua luni si dmonul Cruise nu a mancat nici o placenta,in schimb subiectul tine prima pagina a sectiuni zilnic.Nu am nimic contra...cui ii place poate sa posteze aici,dar nu s-ar putea schimba titlul?Am prostul obicei sa mananc in fata monitorului si dau mereu peste acest titlu care-mi provoaca greata.
Va rog frumos,daca nu cer imposiblul,SCHIMBATI TITLUL

In momentele grele trebuie sa gasesti ceva sa te motiveze sa mergi mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alé spune:

Dat fiind ca dl. Cruise n-a mincat pina la urma placenta copilului, consider ca dezvoltarea subiectului nu mai are rost.


Toate lucrurile se intampla cu un scop | Alé

Mergi la inceput