Tom Cruise va manca placenta copilului sau

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Bre acum incep sa cred ca nemtzii astia is anormali cind am nascut nu mi-a laudat nimeni cea placenta, nici nu m-au intrebat de ea, stiu ca dupa ce a iesit aldo eu eram deja in forma cit de cit si moasa m-a proptit la loc ca stai acolo ca tre sa iasa acu si placenta. Da' nu cu dragoste si alea alea, nuu, ceva de genu "curatenie de primavara" asa afara fleoshc si gata.Mama ce noroc am avut!Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Hahaha acu' ii spun la italian ce spaghetii cu placenta a scapt el Si-asa ca era in shoc pe acolo, exat asta ii mai lipsea. Adevaru e ca a avut nevoie de intaritori dupa dar un wisky a fost mai potrivit:)Ei las' ca schimbam noi moda, ce wisky si trabuc la proaspetii tatici, colo un placenta burger, pacat ca nu au aia un fast food ceva:)Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LUª spune:

Si TC NU E SINGURU ACTOR CARE VA MINCA PLACIENTA COPILULUI ALTI AU MINCATO CU USTUROI CU PRIETENI ,ALIT AU MINCATO LAIF LA UN POST DE TV .(PACAT CA NU IAM PROPUS ASTA ACUM 5 ANI SI SOTULUI MEI )MAI STII ERAM SI NOI LA TV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina_nz spune:

La dracu !!! M-am apucat sa citesc in pauza de pranz....mi-a stat toata mancarea in gat citind apetisantele retete :)

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

alta acum:

Tom Cruise vrea sa-i ia copilul lui Katie


Nu au trecut mai mult de doua zile de cand vestea nasterii copilului celebrului cuplu Tom Cruise-Katie Holmes a facut inconjurul lumii, ca o alta stire tine prima pagina a cunoscutei reviste americane „Star“.

Potrivit publicatiei, Tom planuieste obtinerea custodiei totale a micutei Suri si tinerea ei cat mai departe de proaspata mamica. „El vrea sa fie sigur ca fetita va fi a lui, in cazul unei despartiri. A spus asta cu un aer rece si dur, ca si cand nici nu-i trece prin cap altceva“, a declarat o sursa, citata de „Star“. Evident, stirea a fost pentru Katie o lovitura de trasnet. „Star“ citeaza aceeasi sursa, potrivit careia Katie Holmes are inima zdrobita, este furioasa si nici nu poate concepe ca fetita ei sa creasca fara mama. O fotografie surprinsa de paparazzi, dupa nasterea copilului, ne dezvaluie o Katie cu chipul scaldat in lacrimi, alaturi de Tom, care, oficial, neaga zvonurile aparute in presa.

„Star“ noteaza ca este o practica a scientologilor sa pastreze copiii in religia lor, in cazul unei eventuale rupturi intre parinti. Este un nou prilej pentru presa americana sa comenteze o idee lansata inca de anul trecut de apropiati ai cuplului, potrivit carora Tom si-a dorit mediatizarea excesiva a relatiei lui cu Katie doar pentru a-si face publicitate.

sursa:
http://www.9am.ro/revistapresei/Monden/31871/Tom-Cruise-vrea-sa-i-ia-copilul-lui-Katie

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Pina la urma a mincat sau nu placenta?

Eu cred ca poate vrea sa se desparta de Katie, daca sustine ca vrea custodie totala... Sper sa nu aiba nici o sansa sa o obtina.

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Poze de la Mot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns try spune:

Alyssa,
Eu am nascut la East york, to la care general Hospital, ca-s mai multe?
Mi-e nu mi-au dat oglinda, dar sincer as fi fost curioasa, iar filmarea ce-a facut-o sotul e mereu umbrita de persoanele care trec prin fata camerei (ca sotul era cu mine si-mi numara pana la 10, camera era statica). Eu nu cred ca puteam sa ma aplec asa de in fatza sa vad ceva, dar am pus mana si capsorul lui alex era asa de moale, complet diferit de cum imi imaginasem eu ca trebuie sa fie.
Mie nu mi se pare nimic urat, nici in scremetul femeii, nici prezenta tatalui alaturi de mamica, nu stiu, le privesc mai "medical" pe toate. In astfel de momente nu vad nici pudoare, nici rusine, ci doar o treba ce trebuie dusa pana la capat. Nu cred ca m-ar deranja placenta s-o vad, eu intotdeauna am fost mai curioasa in tot ce tine de medicina, operatii etc. Ma uit la tot felul de operatii de pe Discovery din curiozitate si interes.

.......in 15+ sapt.
Alex - 5 Nov. 2004 ......... poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

La TGH, cel de pe University avenue. De fapt atunci era si o parte din Institutuld e Medicina acolo... hi! hi... si a fost studiu pe monitorul meu...
A doua oara am nascut la Mount Sinai Hospital, peste drum, ca acolo se mutase doctorul meu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

Mi-am adus aminte de ziua aia cind am nascut-o pe Sarah... Nu numai Alin era in sala, ci si maica-mea care privea dintr-un colt cu ochii in lacrimi si nu-i venea sa creada ca poate asista la asa ceva... Mi-a placut ca am avut-o pe mama alaturi atunci, un fel de cerc coplet...
Am avut epidurala si chiar m-am simtit bine, vesela... a fost o nastere vesela, un sentiment minunat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

si voi va luati dupa revista Star? revista de junk si scandal

Oana_B

Mergi la inceput