Sunteti gelos pe partenerul dumneavoastra ?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lolly spune:

Eu chiar am incerput sa ma autoeduc in ceea ce priveste gelozia.
Da, sunt geloasa, in limite... rezonabile, zis eu.
Dar, repet: ma tratez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

L-a inceput eram mai geloasa, dar acum cu trecerea anilor sunt in limitele omenesti...acum nu ma mai aprin asa , fara sa le pun cap la cap si sa judec bine!

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!
http://ajutatilpedan.uv.ro

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tasia spune:

Sunt foarte geloasa ..... si de cele mai multe ori fara motiv, daca as avea motive cred k as face crima
Incerc sa ma tratez


39 +
pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns armany spune:

acesta e primul meu mes.eu sunt geloasa dar nu exagerat.sotul meu e musulman si il cred putin cred ca ma inteles ca il iubesc si nu ar calca pa bec

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisabia spune:

Sunt geloasa nu numai pe iubit , cu cei dragi in general.Nu exagerez prin a controla pe cineva , doar ca ma aprind putin daca imi poveste de o ea.Pe el il amuza teribil si ma mai provoaca uneori.Cred ca sunt genul uneori care cu ce-i al meu: 'Don't touch it pls!'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

In general sunt o fire suspicioasa si nu prea am incredere, dar de cand sunt cu sotul meu, nu mai stiu ce este gelozia. Nu mi-ar da motive, si nu pentru mine, ca ma iubeste sau ca ma respecta, ci in primul rand pentru el, pentru ca se respecta. Este un barbat deosebit, cu principii si mentalitate foarte faine. Ma bucur din tot sufletul ca am onoarea de a fi sotia lui.

Mary si Anna Maria- 08.04.2006
Poze cu Anna http://new.photos.yahoo.com/marilenavladoianu/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaelaV spune:

La inceputul relatiei eram foarte geloasa, dar pe parcurs mi-a demonstrat ca nu am motive sa fiu geloasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annaeliza spune:

trebuie sa recunosc ca uneori chiar exagerez cu gelozia nu stiu probabil pt ca il iubesc foarte mult.Stiu ca si el ma iubeste dar in general barbatii sunt mai aventurieri.(parerea mea)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissa2007 spune:

Mai degraba orgolioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crykett spune:

Cred ca toate suntem geloase pe ce "ne apartine" dar eu in limita bunului simt si pe un motiv serios.

cristina de Antonio 20-11-2006 Andrei 31-08-2004 POZE

Mergi la inceput