Sunteti gelos pe partenerul dumneavoastra ?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Nu sunt geloasa. Am fost la inceput putin, dar m-am convins ca nu am motive si am incredere in el.

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulissa spune:

Am incredere in sotzul meu

Desi pare ciudat chiar si pt mine sa zic asta...care eram o posesiva si o geloasa convinsa, el mi-a adus siguranta si linistea.

Suntem cumplul de familisti convinsi si am trecut impreuna peste foarte multe greutati. Daca era sa fiu geloasa si sa am dubii in privinta lui, mi-as fi macinat sufletul de durere si cu siguranta nu mai eram acum fericiti impreuna.

Cred ca este genul de relatie care se construieste in doi, care se maturizeaza si sudeaza cu fiecare hop peste care trecem.

Il iubesc nespus si ii multumesc Domnului ca mi-a scos in cale un om pentru sufletul meu, un om minunat.

Iulica Nevestica

Floricica lu' Taticu'

http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=551117007&security=ZavRUA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

am incredere in el da' sunt extra-geloasa

deh, zodia

Noe si Anne-Bianca (14.03.2006)

BebeBlog-Cooking for my Baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alionushca spune:

Am incredere in sotul meu peste 100% - dar nu am incredere in asistentele medicale ce se invirt in jurul lui si se hlizesc cit ii ziua de mare - mai ales ca sunt de virsta noastra si nemaritate - si el arat super bine - ati inteles deci din descrieri ca sunt peste masura de geloasa - dar nu fac scene, nu am motiv - asa ma infoi in ele in gind

Mai am o pretena la el la servic de virsta mamei si tot timpul imi spune ,, draga mea - sotul tau e unicul barbat care se uita doar in gura la paciente ( e stomatolog) nu ca ceilalti di8n cap pina in picioare,, - am spion fara sa vreau

Aliona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danis spune:

nu am motive, dar ma mai intzeapa cate o chestie, ... pentru mentinerea interesului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Mda....... Din prea multa dragoste , si nu ca as avea motive, pt. ca l-as "sugruma".

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabella spune:

Sunt geloasa chiar si fara motiv. Cu motiv ar fi vai si amar de capul lui

gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dariucha spune:

Gelozie!ce e aia?
Nu mi a dat motive niciodata ,si nici eu lui .Conside ca iubirea inseamna in primul rind respect si incredere totala .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evoxina spune:

Eu cu sotul meu ne stim de 17 ani. Ne-am cunoscut cand eu eram in clasa aVIII-a iar el a IX-a. Am prietenit 10 ani dupa care ne-am casatorit. Cand eram prieteni eram foarte geloasa insa dupa casatorie mi-a trecut.
Mai fac eu figuri uneori dar nu pt. ca sunt geloasa ci doar asa ca-mi place moaca lui de nevinovat si de stresat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyella spune:

ca sa fii geloasa trebuie sa ai si motive...am fost si eu odata de mult,la inceput,chiar vedeam "rosu" in fata ochilor,dar dupa atita timp am si uitat ce inseamna gelozia

Mergi la inceput