Sunteti gelos pe partenerul dumneavoastra ?

Sunteti gelos pe partenerul dumneavoastra ? | Autor: Veve

Link direct la acest mesaj

Sunteti gelos pe partenerul dumneavoastra ?
Sondaj propus de www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73246" target="_blank">sanziana72


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Intrebare sondaj:

Sunteti gelos pe partenerul dumneavoastra ?


Alege respuns:

As vrea sa incui persoana iubita intr-o cusca de aur
Sunt putin dar ma tratez
"Gelozie"?Ce e aia?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

superrr...ma incadrez in limitele omenesti...cateodata ma apuca dar imi trece repede

Nushulica si finutza Ingrid(11.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

eu nu-s geloasa chiar deloc, insa iubitul meu sot e rau de tot:)))Insa nu se manifesta in nici un fel, eventual imi mai spune asa subtil cate una-alta, bine ca exista educatie:))))



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Eu putin, dar ma tratez:) La inceputul relatiei eram putin cam "paranoica", gandindu-ma mult si fiind geloasa pe ex-iubita sotului meu, dar afectiunea si iubirea lui m-au vindecat:)

Cristina S.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns celsi spune:

unde este dragoste este si gelozie dar ne revenim repede cand ne convingem ca nu avem motive de gelozie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

da sunt geloasa dar fara motive!!! unde este dragoste este si gelozie, dar trece repede ca imi dau seama ca este o prostie, ca nu am motive!!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

As fi daca as avea motive.

It is not enough to be good. You must be good for something. You must contribute good to the world. The world must be a better place for your presence. And the good that is in you must be spread to others. In this world so filled with problems, so constantly threatened by dark and evil challenges, you can and must rise above mediocrity, above indifference. You can become involved and speak with a strong voice for that which is right.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Nu mi-a dat motive sa fiu geloasa pe el... dar este mai bine asa... adevarul este ca as fii...pentru ca il iubesc, dar am incredere in el! Mi-a demonstrat-o de n ori!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Nu-s geloasa deloc, pentru ca nu am motive sa fiu.

Oana si Seb
(10.01.2005)

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si surzii o pot vedea"

POZE POZE POZE
POZE NOI POZE NOI POZE MARTIE-APRILIE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cait spune:

Ma incadrez in limitele normalului..nu-s prea geloasa dar sunt momente cand mai apare si gelozia.

Cait
Home is where heart is...my heart is far away from here..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

La inceputul relatiei eram foarte geloasa, mai ales ca avea mare succes la colegele mele, si pentru mine era prima relatie serioasa.Dar cu timpul m-am tratat, si azi chiar ma amuza micile scenete de atunci.Eu cred ca un pic gelos e normal sa fii cand tii la cineva, dar nu peste normal.

Mergi la inceput