Racusori, la apel! (13)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Ptii ce harnica sunt azi ...pfiu pe mine

Uita-ti aici ...am recuperat 2 mesaje din capitolul 12 :

quote:
Originally posted by cosmi

Buna racusoarelor!
Multumesc Mirela pentru apel!
Din pacate sunt destul de ocupata si intru f.rar pe desprecopii.
Care sunteti din Iasi? Noi mergem de Pasti (23 aprilie) la socri, in Iasi, si vom sta o saptamana. Mi-ar place sa va cunosc.
Va pup si astept vesti! Promit sa nu absentez prea mult


Cosmina, Diana-Maria & Amalia-Ioana

http://community.webshots.com/user/amadia2002
poze noi




Mona uite,Cosmi e din Cluj k tine
Gabi vezi daca te poti oferii de ghid lui Cosmi

SIIIIII ...

quote:
Originally posted by tania-z

Mirela, multumesc de invitatie! din pacate, desi intru zilnic pe DC, intru ne-logata si doar azi am vazut mesajele pe PM. ma bucur de apel!

IREN, da, si eu am remarcat ca suntem nascute in aceiasi zi! Eu sunt sin 1975. Tu?

Tania & BB Stefan (17.12.2005)




Gata! Le-am rezolvat si p'astea

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

am cam terminat si eu cu ce am avut de facut si acum as pleca dar tre sa mai stau nitel k la 7 tre sa ma vad cu cineva (hehehhe..nu va speriati k nu am intalniri cu baieti - tu Menna) apoi i-am promis prietenei mele k o scot la un cico
bun venit printre noi tania-z
july, cam scumpa la vedere draga mea. mona..si tu cam la fel.
geo, pupicei pe burticei
Gabriela, rareste mama cafeaua k uite ajungi k mine sa bati lumea pe strada
cookie ce face galusca?
va pupik pe toate.

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72407" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

In sfarsit reusesc si eu sa scriu ca oamenii, nu pe fuga!
Mire, multumesc ca ai atasat poza bruneta la album! Neuronul meu nu mai tinea minte cum se face! Asa ca fetele, astept pareri! Ma fac sau nu bruneta?
Menna, inca o data saru-mana! Sotu mi-a zis sa nu-i mai dau socuri, ca l-am mai socat o data facandu-ma blonda!
Mire, tu stii de ce sunt scumpa la vedere! Asa ca nu ma certa!
Si eu mai am putin si cant singura pe strada! Pot sa ma inscriu in club? N-am muncit atat niciodata in cei 7 ani de servici! Mai am putin si devin zombi! Azi mi-a zis sefu ca daca mai slabesc mult, nu ma mai primeste la munca! Si eu am mai pus 1 kg pe mine. Va dati seama ce fata obosita aveam! De 2 zile dorm pe mine ca bolovanul. Aseara am adormit la 8.30
Mona, pe unde umbli?
Geo, pup pe burtica si eu!
Cookie si tu pe unde umbli?
va pup si numa bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

sint rupta (in figuri). Muncesc pe branci la servici si nu primesc nici macar un "bravo fato", iar cand ajung acasa n-am chef de ninik. Saptamana asta nu stiu ce a fost.....+ ca ploua toata ziua si asta ma termina.
july, arati bestial asa cu noul look.
Menna, cine iti face picturile alea pe fata ca sint super???
Incerc sa intru mai tarziu, ca acum fac ceva de papa.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

am ajuns si eu pe acasa k avusei niscai treaba prin oras si acum astept sa ma sune fetele sa iesim. sincer..n-am nici un chef...dar...am promis. acum na..sper sa se suceasca ele sunt rea..stiu
july..my pleasure...
mona...ce faci papa bun?
M, tu esti prea cuminte..ce coci acolo?
ne auzim later sau maine...k cica n-am sefi matinali.

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72407" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Mona picturile acelea nu le capat numai la expo cand merg
Geo am primit poza ...sper sa pot face ceva cu ea, pt ca nu e clara pe fata,iar coafurile sunt accentuate sa vedem ce va iesi .
Mire si have fun
July nu am posibilitatea sa-ti dau pgr pt ca este mare si eu il am pe un cd.Chiar n-am cum ...imi pare rau
Cookie & Co la toate ...merg la nani



Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cookie spune:

Menna, ce poze misto! Funny!!!
Mi-a placut fotoliul ala urias...si pictura de pe fata...hei, nu se poate s-o faci tot timpul?

Mirela, multam de intrebare, bebelina mea e bine, din ce in ce mai catarata, se urca peste tot, tre' sa stau cu ochii pe ea ca pe butelie...
Pot sta la PC doar cand doarme, ca altfel...n-am nici o sansa! Se cocoata pe birou, trage de monitor si de telefon sau imi apasa pe butoanele de la calculator de ma trezesc fara obiectul muncii

Fetelor, ce faceti de Florii? Pe-aici e tam-tam mare, se organizeaza Festivalul Scrumbiei pe faleza Dunarii...cu concerte, alea-alea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

neata. io-s la birou...adormita k vai de mine..si cam atat. n-am noutati de nici un fel...aseara n-am mai iesit..parca am avut gura aurita
ma apuc si eu incet de treaba. ne auzim later

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72407" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Neata !

A ajuns si Petrica cu bine la Suceava, deci post sa stau linistita. Randul trecut a avut accident,insa nu am stiut decat eu si el, n-am vrut sa impacientez si pe altii. Asa ca acum am avut emotii.

Am inceput sa simt fluturas, adieri de vant, spuneti-le cum vreti, ina e cert ca la mine in burtica se misca cineva. Maine intru in 17 saptamani.

De-abia astept sa treaca cele 7 zile care au mai ramas, ca sa ma duc acasa. Iar atunci voi astepta sa ma intorc la Bucuresti sa fiu singura cu bebe si sotul, stiu eu. M-am obisnuit fara parinti.

Menna daca poti sa faci ceva cu poza bine, daca nu, iar bine, ca nu e bai. Era doar curiozitatea aia tipic femeiasca. Asa ca nu stresa prea tare.

Mirela, Julyo sa iasa Sofia o alintata. O pupaciti atata ! Nu ca nu i-ar placea . Sa vedeti ce o pupaceste tati !

De azi sunt libera, a plecat seful in concediu, ca doar el serbeaza Pastele. Asa ca pot sa imi fac de cap.

tuturor ! Un weekend excelent pentru ca meritati !

LA MULTI ANI CELOR CARE AU UN NUME DE FLOARE SAU CARE AU PE CINEVA DE SARBATORIT !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

sint home si sint terminata asa de tare ma dor picioarele. Dar nu ma mai vaicaresc.
Mire. n-am facut de papa decat niste peste cu cartofi pai. Ajunge ca ma surmenez prea tare. Maine vreau sa incerc o prajitura cu fulgi de porumb si nuci, care in revista arata bine,sa vedem daca o reusesc.
Geo, ce face Sofia? da semnale?
Incerc sa mai adaug ceva poze la album. Vorba lui july Neuronul meu nu mai tinea minte cum se face! Sa vedem cum stau cu neuronii.
Menna, Cookie, july, Gabriela, Cosmi, Tania


Mergi la inceput