Racusori, la apel! (13)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

Hristos a inviat!

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72407" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

ADEVARAT A INVIAT! pentru cele 2 harnicute si HRISTOS A INVIAT pentru celelalte fete!
Si nu in ultimul rand, LA MULTI ANI! pentru toti Gheorghe, Georgete, Georgiane, George!
Mona, nu am reusit sa nu dorm! Minune! Mai ales ca am fost singura!
Geo, vezi ca si eu am fost singura de inviere. Am fost 2. Sotul meu a fost de servici.
Sarbatori cu bine si sa avem vreme frumoasa! Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

de la capitolul anterior

quote:
Originally posted by boneca30

Buna racusoarelo!hai ca intru si eu la voi si eu sunt un rac ,care nu merge fffff mult inapoi,da nici prea mult inainte.eu sunt un rac nascut -06.27.1975, daca vreti ,puneti-ma si pe mine pe listuta va rog! sotul este berbec si tititza mea gemeni ,merge nui asa! dar noi ne intelegem super bine !
VA tuk dulce si pe curand!
Roxy si Viki
http://br.pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos



MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72407" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Buna dimineata la toata lumea
Adevarat a Inviat! ...
Eu m-am uitat pt a doua oara la filmul lui Mel Gibson "Patimile lui Iisus" si am ramas dinnou profund marcata ... slujba de Inviere am simtit-o altfel...diferit ...pana cand n-a inceput durerea de coloana sa ma deranjeze
Am ajuns pe la 2 acasa si m-am bagat direct in pat.Eram franta de obosita,asa ca nu am mai pierdut timpul si m-am intors pe dreapta rapid ...
Merg sa-mi fac cafeluta si sa mananc putin, ca ma simt tare bleaga si ...deprimata ...
O zii buna sa aveti!

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

Hristos a Inviat!
Menna si eu m-am uitat la film si cu toate ca l-am vazut de 2 ori, m-a miscat.
Eu fusei si azi la slujba de dimineata imbracata elegant, cu pantofi cu toc si normal cum era de asteptat, eu care nu pot sta prea mult in picioare,cand am ajuns acasa iar eram franta.Nu sint eu de felul meu prea bisericoasa, dar nu stiu ce am in ultima vreme ca tare ma trage ata sa merg la biserica.Se mira pana si maica-mea.
Ok, acu ca am dat raportul sa va spun ce voi face in continuare. Am sa mananc, adika ma ghiftuiesc si pe urma ....un pui de somn (de frumusete)si poate mai spre seara am sa ies undeva, cine stie.
Dar voi sta prin preajma,ca un radar, nu scapati asa usor de mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

Adevarat a inviat!
io acum am terminat cu masa de pranz. am fost doar in familie. cu burta plina...ma duc sa ma odihnesc putin. va pupik si va doresc o seara frumoasa.
poate si eu mai tarziu onorez o vizita

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72407" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74212" target="_blank">Capitolul 14

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72407" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput