Racusori, la apel! (13)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Neata fetili!!!!!!!! Va spune un zombie odihnit, care a dormit ca vitica de la 8 seara pana la 1 si de la 1 pana la 7, neintoarsa! Cu pauza de baie la 1, ca cerea berea afara!
Azi imi programasem sa fac ceva de papa, da consortu m-a salvat! Pai ma iubita, de ce sa mai muncesti tu aiurea, ca tot nu stam pe acasa. Maine la pranz mergem la mama, seara ne-a dat sarmale maica-ta, poimaine la pranz mergem la ai tai si seara la frate-tu. Deci nu mai fac nimic si ma hodin! O sa plec pe la 10 sa ma plimb nitel prin magazine sa vad ce pot sa-i iau cadou lu frate-miu si la nepotel, dupa aia vine o prietena la mine sa barfim ca intre fete asa, ca n-am consortu acasa, si uite-asa a scapat Iulia de de treaba!
Eu va urez sarbatori cu bine, sa va distrati si sa fiti fericite!
Va pup si ne mai auzim! Va scriu dupa 12 noaptea, ca sigur azi mi-s huhurez!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Buna dimineata si de la mine
La mine e o zii superba,absolut superba
M-am trezit cu soarele ce-mi bate in geam
Ma pregatesc sa merg la bunicuta mea... numai ce am intrat sa va salut si sa va pe azi
Ps: nu va spetiti cu munca prea tare




Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

PASTE FERICIT TUTUROR!
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

ptii ...ce liniste p'aci
hai ca acum am ajuns si eu de la bunicuta mea cu mainile pline (daca n-aveti bunici,sa va cumparati ) si ma duc iute sa vopsesc oo-le ...
hai spor la treaba tuturor si sa ne vedem deseara la raport fiecare cu ce s-a obosit azi

la



Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

mai fetelor, da mai puteti? ca eu sint gata ca bateria. M-am decis sa trag un pui de somn, ca in casa asta toata lumea doarme inclusiv matza.
Mirela, pai eu am facut-o separat(ca asa mi-a casunat) intr-o farfurie in care am pus folia si pe urma am turnat geleul, dar m-am descurcat pana la urma si arata super. Ca deh, doar era usor ca numai l-am intors, dar ieri la ora aia deja nu mai judecam bine.
Menna, spor la treaba, acolo la bunica.
Cookie, am primit PM si mersi frumos.
july,poate la noapte ne intalnim aici sa butonam.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cookie spune:

Am terminat si eu pragatirile...ufff!
Am facut Brownies capuccino si un tort cu branza, abia astept sa gust...va trimit si voua cate o feliuta!
La cozonaci si pasca nu ma bag, astea-s specialitatile mamei si soacrei , eu prepar altele, ca sa nu le fac concurenta

Mona, si eu ma simt sfarsita de oboseala, cred c-am sa incerc un somnic alaturi de fiica-mea...

si spor la treaba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

va pupik si eu pe ziua de azi in fuga. sunt bagata in treaba pana in gat. m-a salvat tata cu spalatul pe jos in schimb. am facut tortul, ouale, drobul e in cuptor, mai am ciorba si maine friptura pe gratar. mama a facut sarmale si..cam atat. doar nu mancam cu 100 de guri. o sa va arat poze frumusele cand termin tot
va urez o zi usoara si cam atat. altele..va urez eu mai tarziu. va pupik.

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72407" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaa spune:

Buna ziua si de la mine! E un pic de liniste, doarme cel mic, am mai terminat din treburi si incerc sa am si de mine grija un pic. Am avut doua zile pline si nu am apucat sa intru pe-aici.
In primul rand va multumesc pentru voturi . Nu cred ca are vreo sansa micul meu dupa cum vad ca intra voturile la primele doua locuri, dar macar am incercat.
Am intrat sa va urez toate cele bune, sa va dea Domnul numai sanatate, sa fiti fericite si sa ne "intalnim" mult timp de-acum inainte.
Va doresc sarbatori fericite si sa va simtiti bine acolo unde petreceti sarbatorile.

Hristos a inviat!

poze 1
poze 2

Ramona si Robert (15 ianuarie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

fete frumoase, iacata-ma si pe mine imbaiata gata si momosica, frumos mirositoare..numa' sa ma imbrac sa plec la biserica.
va doresc Paste Fericit, pace si liniste in suflete si clipe unice alaturi de cei dragi voua!!!!
ne auzim later. o seara linistita va doresc.

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72407" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

BUCURIA vine din lucruri marunte, LINISTEA vine din suflet, CALDURA SARBATORILOR vine din inimile noastre
HRISTOS A INVIAT!



sarbatori fericite tuturor!


Mergi la inceput