M-am hotarat....adoptie (28)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irina_g spune:

Va multumesc mult pentru urari.
Un An 2006 cu multe realizari si bucurii pentru actualelel si viitoarele mamici.
Pupici


Irina si Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patri spune:

Fetelor, e ultima zi din anul acesta, si ma gandesc ca numai inca 2 ani din viata mea mi-au mai adus o asa mare fericire, adica un puiut sanatos si vesel. Va doresc, celor care inca nu aveti visul implinit, ca anul 2006 sa va aduca minunea langa voi, sa simtiti si voi fericirea noastra , a celor care am luptat si pana la urma am reusit, si oricat de grea e lupta, vezi ca merita! Ma rog la Dumnezeu sa fie linga noi, si sa ne dea calea, ajutorul si fericirea. Ma bucur ca in anul care tocmai trece v-am cunoscut si pe voi, care mi-ati fost ca o a doua familie, cu care am putut sa rad pt impliniri si sa plang cand mi-era prea grea asteptarea, faptul ca aici am gasit sfaturi si incurajari mi-a fost de f mare ajutor!
Va pup pe toate, va doresc un an 2006 mult, mult mai bun, sa fiti fericite si iubite, iar puiutii sanatosi si frumosi!
Pupici si LA MULTI ANI!

Dora,o mamica fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

va doresc din suflet un an nou plin de bucurii, multa sanatate si multe clipe frumoase alaturi de cei dragi !
va multumesc ca mi'ati fost alaturi !
LA MULTI ANI !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Dragelor, voi imi sunteti cele mai bune prietene. Cu voi am trecut si peste rele si peste bune. Va doresc un an nou plin de bucurii si multa multa sanatate.

Imi pare tare rau ca nu prea am mai avut timp de vreo doua luni sa stau mai mult pe forum cu voi dar poate anul ce vine imi va aduce si mie ceva timp liber in plus.

Sa ramaneti mereu asa cum v-am cunoscut!!

La Multi Ani !!

Flory 15+ si Andrei
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;104/st/20060624/dt/8/k/911c/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

LA MULTI ANI 2006!

Va doresc un an minunat.

Familia mea
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Suntem deja in 2006 si sper sa fie mai bun de cel putin 1000 de ori pentru fiecare dintre voi!
La multi ani!

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_g spune:

LA MULTI ANI 2006.
Mamicilor le doresc sa fie fericite alaturi de puiuti iar viitoarelor mamici le doresc ca anul 2006 sa le aduca bebeii doriti si sa fie la fel de implinite sufleteste asa cum suntem noi.

Anul 2005 noua ne-a adus cadoul cel mai de pret si acum pot sa spun ca suntem o familie implinita.
Va multumesc ca existati.

Pupici tuturor



Irina si Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamiFlori spune:

La multi ani!

buni si fericiti impreuna cu ingerasii vostri si toti cei

dragi. Fie ca anul acesta sa vi se implineasca cele mai frumoase

dorinte si sa reusiti in tot ceea ce va propuneti!

Florina si Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Minnie spune:

Fete dragi,
Va doresc tuturor un an cat mai bogat in impliniri ,cu multa sanatate.Va multumesc ca existati,si de aceea va imbratisez cu mult ,mult drag.
Minnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimsi spune:

La multi ani pe anul asta. Va doresc ca acest an sa va aduca sanatate, bani si tot ce au "uitat" ceilalti ani.


Mimsi si Alexia(10.09.2005)

Mergi la inceput