M-am hotarat....adoptie (28)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns patri spune:

Anul 2006 sa fie darnic cu fetele care cauta bbicii, iar pt noi care deja i-am gasit sa aiba grije de ei, sa ne dea sanatate la toti si sa fie un an vesel, linistit, frumos...si iubaret!Iar noi sa fim tot mai multe aici, in aceasta frumoasa familie, sa ne ajutam la fel ca pana acum, si sa facem cat mai multe pt cat mai multi copii!
Pupici!

Dora,o mamica fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_g spune:






Emma, astazi la implinirea a 5 luni, iti urez sa fii sanatoasa (sanatatea e mai buna decat toate) si sa fii fericita alaturi de mami si de taty care te iubesc mult.

Corina, iti urez sa ai numai bucurii de la printesa ta.



Irina si Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danatim spune:

Fie ca anul 2006 sa va aduca sanatate, fericire si indeplinirea tuturor dorintelor.
Pentru cele la care au deja bebicii, sa va bucurati de ei iar pentru cele care inca sunt in asteptare (cum e si cazul meu) anul 2006 sa va aduca minunea mult dorita.
LA MULTI ANI !
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vivi.vio spune:

VA UREZ UN AN 2006 CAT MAI BUN,SANATATE,FERICIRE SI PUTERE SA CRESTETI INGERASII CARE AU INTRAT SAU VOR INTRA IN VIATA NOASTRA!
Felicitari fetelor care acum, inainte de sarbatori ati adus bb acasa, in caminul lor si in familia lor si multa bafta in 2006 "aspirantelor".

IRINA_g, sa va traiasca voinicelul MIHAITA, mai aveti putin si ii ies dintii, maine-poimaine se insoara, sa fie sanatos si sa aveti parte numai de bucurii din partea lui.Multumesc de urari, la fel si voua si SIGUR ne vadem cat de curand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari-lu spune:

LA MULTI ANI!Sa fiti sanatoase si iubite,suflete nobile,fericitelor care aveti ingerasii parasiti si viitoarelor mamici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_g spune:

Vivi_vio, mersi de urari
Deja de Revelion a trebuit sa-i dau cu calgel. Cred ca foarte curind o sa-i iasa dintii.
De insurat nu ne grabim inca.
Sper sa ne vedem in curind.
Pupici Alecsandrei.

Irina si Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_g spune:

Silvia_112, bafta maine la tribunal.

Bafta si celorlalte fate care pe 5 ianuarie au de trecut un hop.
Pupici tuturor


Irina si Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_k spune:

Buna fetelor , am revenit si eu la birou si pot sa postez in sfarsit.
Dupa cum va spuneam acum cateva zile , am fost sa vad si eu un copil dar din pacate nu era al meu , nu l-am simtit deloc ca fiind el cel pe care il asteptam asa ca .....O luam de la capat cu cautarile.
Poate macar sarbatorile Pascale or sa ne " prinda" in trei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:


Dragelor ,buna ziua in acest nou an care sper sa va aduca multe multe bucurii si multe satisfactii.De miine ma pun si eu ,din nou, la treaba pt ca undeva exista un care ma asteapta.
va urez s-aveti parte de tot ce-i mai bun si mai frumos pe lumea asta.


Noemi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boo__boo spune:

Fetelor - chiar daca putin cu intarziere - va urez LA MULTI ANI !!! multa sanatate, iar 2006 sa va aduca tot mai multe bucurii si impliniri.

Celor care inca nu au puiutii acasa le doresc sa dea Domnu' sa treaca mai repede peste acea perioada cumplita de asteptare si sa-si vada visul implinit,
celor care au deja langa ele ingerasii care sa le umple sufletele de implinire le doresc sa fie sanatoase (ca e cel mai important), sa se poata bucura de fiecare clipa.

LA MULTI ANI !!!

mama ingerasului Alex

Mergi la inceput