M-am hotarat....adoptie (28)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns paris_h spune:

Eu am fost plecata la tara, la ai mei asa ca am ramas in urma cu urarile.
Ce pot sa spun , ma bucur pt cele care au avut un Craciun cu adevarat fericit si implinit si carora le doresc in primul rand sanatate si putere pt a avea grija de ,iar celorlalte, ca mine, aspirante, le doresc ca 2006 sa le aduca tot ce-a uitat 2005, un bb.
Sper ca la anul, pe vremea asta sa fim toate mult, mult mai fericite.

LA MULTI ANI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Va doresc un 2006 mai linistit,cu sanatate si copii fericiti impreuna cu parintii lor!

Familia mea
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Andreea ,nu stiu de ce nu a mers cu mesajele private ,pentru ca eu am primit si zilele trecute mesaje private .O fi fost ceva cu calculatorul sau cu DC .Imi pare rau .Mai incearca o data.

Mama lui Andreiutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

La multi ani!Fie ca anul care vine sa va aduca numai bucurii si impliniri pe toate planurile !Sa fim sanatosi cu totii !


Sper sa fie "invazie " de bebei la anul pe topicul asta ,fie adoptati ,fie conceputi de noi!

pentru toata lumea

Mama lui Andreiutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvia_112 spune:

Mamicilor si viitoarelor mamici va spun de pe acum{ptr. ca maine
nu stiu daca mai am timp sa intru pe net}LA MULTI ANI CU SANATATE SI TOT CE VA DORITI SA VI SE INDEPLINEASCA!
Sa va traiasca puiutii si sa va bucurati de ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_g spune:







Mihaita, azi cind implinesti 6 luni iti doresc fericire multa si numai bucurii alaturi de mami si de taty.
Toate dorintele sa ti se implineasca.

Irina si Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimsi spune:

Dragelor,vreau sa va multumesc ca mi-ati fost aproape in anul care a trecut (anul cel mai important din viata mea) si sa va spun LA MULTI ANI pentru anul ce va veni.


Mimsi si Alexia(10.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galinarodica spune:

La multi ani Misulica! Sa cresti mare si frumos si sa-ti bucuri parintii.
Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rucsi spune:

LA MULTI ANI MIHAITA !!!

Sa fii sanatos si sa-ti bucuri parintii, sa fii sanatos si sa ai parte numai de bucurii toata viata .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Desi eu sunt pe aici, multe dintre voi nu intrati zilele astea asa ca va urez si eu un 2006 mai bun, plin de copilasi sanatosi si de parinti fericiti asa cum a fost luna asta macar.
La multi ani mamici si bebici!


Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput