Teste de glicemie pt baietel diabetic de 1 an (3)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Ana, azi a venit vecinul la noi si mi-a zis ca doamna aia a trimis pachetul saptamana trecuta deci poate sa fie avizul pt ce a trimis ea.Sunt testere si aparatul pt ele ca ei nu au One Touch Ultra la compania unde lucreaza

Va pup


Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

PS. Numele ei e D-na Reckert, asta in cazul in care pachetul vine de la ea personal, compania la care lucreaza nu o stiu, scuze.

Noapte buna

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Ok, Adriana!

Marti ...cum vin acasa de la posta intru si spun de al cine este pachetelul.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Ana, le-am scris si celor de la Glucosmart dar deocamdata nici un raspuns....sper sa nu fie din cauza ca le-am scris in engleza.Cu germana te-a ajutat cineva?

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Adriana , din pacate nu am nici un raspuns de la fete. Au incercat sa ma ajute cu link-uri pentru achizitionare de alte aparate , pe care eu le am acasa....insa la unul numai gasesc teste de lco si al doilea ....cere foarte mult sange , tb sa stroc degetul puiul ca sa ii pot face o glicemie.

Asteptam raspunsul la scrisoarea ta ...poate s eindura cineva de acolo sa ne raspunda. Maine la ora 10 ma duc la posta .....te anunt imediat cum ridic pachetul.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Adriana, a sosit pachetul de la d-na Reckert. Multumesc mult de tot. Sunt ok si testele si aparatul. Astept sa vina sotul de la serv ....sa mi-l calibreze sis a incerc sa iau si cu el glicemia lui Alex sa vedem cum este. Am inteles ca acete teste nu sunt foarte scumpe.....in Germania , acolo unde lucreaza d-na ?
Oricum , sarut mana mult de tot si ureaza-i d-nei Reckert "Paste Fericit " din partea noastra .

Miralucker, a sosit si pachetul de la tine. mare bucurie pe Alex la vederea masinutelor! A tras un chiot de m-am speriat......multumesc si tie pentru teste, biscuiti, ciocolata, indulcitor si ace. Sanatate va doresc voua si celor dragi si "Paste Fericit" la toata lumea.

MULTUMIM MULT DE TOT! CONTEAZA FOARTE MULT PENTRU NOI, SA STIM CA NU SUNTEM SINGURI IN ACEASTA LUPTA.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Yoohoo!!! Ma bucur mult ca a sosit pachetul, o sa il intreb pe vecinul meu cat costa testele astea, poate daca le ia direct de la fabrica sunt mai ieftine.D-na Recker lucreaza la o companie farmaceutica.
Va pup si PASTE FERICIT!!!


Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

..si eu ma bucur ca a ajuns pachetul, si ca i-au placut masinutele. Am si eu un mare fan acasa

Mira mami de DAVID (15.08.2002), DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

POZE CU NOI

Poze noi ....cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:


Ana trimis pachet cu teste si ace pt Alex ce am mai putut aduna . Sper pe luni, marti sa ajunga !! Ai grija de tine si de puiut!!

Sanatate la toate !! Soni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Georgeta, multumesc din inima!!!!
Mai am cam 100 din cele trimise acum o luna si ceva.....
Cum primesc pachetul, fac "inventarul' si intru sa spun .
Va multumesc mult , mult de tot......fara voi nu as fi reusit !
Scuzati-ma , ca nu am mai intrat in ultima vreme dar nu ma simt prea bine (s-a acumulat oboseala si stres) si timpul meu liber este foarte limitat.
Va spun ca Alex este mai bine, dupa o bronsita tratata cu antibiotic pe branula, facem tratament si pentru o usoara anemie feripriva iar glicemiile sunt asa si asa......Sper sa il reglez zilele astea.

Sanatate multa va doresc si numai bine!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput