Teste de glicemie pt baietel diabetic de 1 an (3)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Soni, ieri am fost la Atlassib si am luat pachetul . Inventar: 10 cutii teste (25 buc) One Touch = 250 bucati , 3 cutii ace de insulina de 6 mm.
Multumim si pentru hainute. sanatate multa va dorim si tot binele din lume.
Va pupam......fara voi toate nu am reusi !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Ma bucur Ana !! Putin cite putin ---se aduna marea -cum spune alta mama eroina de pe forum -DOINA BITA!
Multa sanatate si cit mai putine -----ace pt Alex!!

Salutari si sanatate fetelor care continua sa aiba grija de el!Soni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Fetele, ne-am intors de 2 zile de la Buzias. Am fost cu Alex acolo, aproape 2 saptamani. cand am ajuns acasa am primit din partea irinei Ghita, un pachet cu un aparat Freestyle si 2 cutii de teste a cate 100 de buc. Multumim mult de tot Irina, tie si celor 2 prietene ale tale din Canada.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Soni, omul surpriza!!!!!
Azi , am primit un colet micut cu 10 cutii de teste si ace de insulina. Sarut mana!!!! Multumesc din suflet, oricum eram pe terminate cu cele de data trecuta si chiar dadusem comanda .....dar nu strica, le tinem acolo pe cele comandate.

Multumim mult si iti uram succes la reusita examenului. Stiu ca esti foarte ocupata si totusi ti-ai facut timp si pentru Alex!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Ma bucur Ana ! DD sa va dea putere sa mergeti nainte si sa va bucurati de pui!
Sanatate tuturor care inteleg ca Alex are inca mult de ajutorul nostru!Soni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Buna ! scriu aici la subiect Alex ca poate mai sint mamici sau persoane diabetice. Sint disponibie la Bucuresti 100 teste Walgreens-Prestige smart system fara aparat . daca cineva are aparatul asta si are nevoie sa de un PM Scad in 2008. Soni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Buna! Gasit destinatar teste .
Multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Buna Alex si Ana,

Recunosc ca v-am mai citit dar nu am mai pastrat legatura.

Dar, vin in Bucuresti in 22 august. Cu ce va pot ajuta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Alex, iti multumesc mult de tot , stiu ca esti alaturi de noi. Deocamdata nu avem nevoie de nimic. Am mai primit teste de la Soni, si dulciuri am gasit in Bulgaria. Pupam si sa auzim numai de bine!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Ana, vreau sa-ti trimit niste teste pentru Alex, ai nevoie si de ace? nu mai stiu ce fel de ace ti-am trimis Novonorm 6mm, 31 G?

Multa sanatate!

Mira mami de DAVID (15.08.2002) DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)


Poze noi ....cu noi

Mergi la inceput