Teste de glicemie pt baietel diabetic de 1 an (3)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Iuliana , multumesc tare mult ....
Ti-am trimis e-mail cu adresa mea. mai am o rugaminte imi poti spune si mie ce model de aparat este, cum se numeste ...ca sa caut si sa citesc si eu cate ceva despre el si testele sale.

Multumesc inca o data si sanatate multa !!!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

http://www.ccserban.ro/html/contact.html

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Multumesc tare mult , Ayla. Desi, imi pare tare rau de situatia creata.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

http://www.ccserban.ro/html/contact.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Am primit aparatul de glicemie de la Nematics (Iuliana) si o cutie cu 50 de teste. Multumesc tare mult!!!!!!!!
Credeti-ma ca ne descurcam din ce in ce mai greu cu aceste bandelete.
Daca cineva ne mai poate ajuta .....multumim anticipat!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

http://www.ccserban.ro/html/contact.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Buna tuturor! Nu intru de mult dar asta nu inseamna ca nu citesc sau nu fac ce pot. E ca copii cu leucemie (Mihaita si Marian ) pt putin si Denis care acum e ingeras m-au dat peste cap! Ca ai mei e putin spus ! Cine citeste stie !
dar nici de Alexutu nu am uitat.
Ana vezi ca am trimis pachetel azi ! Putin da bun .Stiu ca esti in criza mare de teste! Sper pe marti sa le ai si sa-l ajute pe puiut!
Salut fetele si va urez sa aveti si cea mai mica posibilitate de a continua ,impreuna, sa dam o mina celor cu mai putin noroc!
Ana sper sa te descurci pina marti ! Nu dispera!Undeva ,acolo sus, este o steluta care are grija si de puiul tau! Soni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Multumesc din suflet, Soni. Stiu ca nu ne-ai uitat, insa problemele de acolo sunt destule de importante. Chiar suntem in criza de teste. Pana marti mai trag de astea pe care le mai am. Abia pe 20 ajung si la Spital sa ne luam ratia de 50 de teste / luna.

Multumesc pentru indemnul facut. Sper sa se mai alature cineva.

Sunt sigura de existenta acelei Stelutze de Sus, a lui Alex, care il vegheaza si il ocroteste. Inca nu mi-am piersut speranta!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Tocmai am luat pachetul trimis de Soni!!!!!!!!!!1
Yupiiiiiiiiii, 175 de teste , vreo 7 cutii de ace pt degetel, multe ace pentru pen-ul de insulina. Sanatate sa iti dea Dumnezeu pentru binele pe care il faci. Uite ca la cate probleme ai acolo, nu l-ai uitat pe Alex.

Multumesc inca o data , suflet de copil!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Ma bucur ca au ajuns Ana ! ceea ce urez lui Alex e sa uzeze din ce in ce mai putine si tie multa putere si ramii mama pt . puiul tau !

Ai grija de tine ca sa poti avea grija de Alex!

salut toate fetele de pe acest subiect! Soni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osteffy spune:

Multa sanatate lui Alex ,Dumnezeu sa te ajute sa te faci bine puiule ,multa sanatate si putere pentru a suporta acest necaz parintilor tai.

Am trimis mesajul despre ajutorul umanitar pentru Alex ........si am primit un raspuns .Il atasez aici poate ii va ajuta pe acesti parinti pentru ca sunt in acelasi necaz ....poate vor lua legatura ,se vor incuraja ,sustine reciproc ........nu stiu daca se va intampla.....de aceea am si spus "poate".

uite aici un subiect in care o fetita a facut un implant de celule exact cum are nevoie si alex, daca vrei poti pune tu linkul in acel forum , poate cele doua mamici iau legatura si mai afla diverse lucrurihttp://www.gfxworld.info/forum/showthread.php?tid=912

stefi si rares-andrei(08.12.2005)
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

osteffy multumim..ILIS mamica fetitei este o prietena de'a noastra de aici de pe forum..Adriana fetita ei este minunata si lupta pentru a reuusii..din cate stiu eu Adriana fetita ei are cu totul altceva..da oricum multumim pentru ajutor..
ana sa ma ierti ca mi'am permis eu sa raspund..
Numai bine lui Alex...

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput